Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Club "Baila"

Baila

208 odpowiedzi w tym temacie

#1 yunivers

yunivers

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 12:14:34

Hej!

Możecie powiedzieć mi coś na temat tego klubu nad Wisłą?

Był ktoś juz tam? jak tam jest,jakie ceny,jakieś regulaminy tam obowiązują itp.

Bo mam zamiar iść tam na Andrzejki ale nie wiem co i jak.

Pozdrawiam!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 17:37:17

A otwarte już jest?

#3 yunivers

yunivers

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 19:01:22

słyszałem ze tak

#4 ~JoKeR~

~JoKeR~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 13:34:55

Ciekawe jak dłuugo pociągnie, bo nazwa pochodna jest od tego 'Bila' co wysadzono w powietrze. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 14:02:27

Drogo! tylko dla turystów i dzieci sadowników! czyli góra rok pociągnie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 10:17:47

co znaczy drogo ? bo drogo jest też na starówce piwo 8 zł to drogo ;/

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 11:49:58

dopiero otwarte bedzie na sylwestra

#8 ~JoKeR~

~JoKeR~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 16:24:55

A otwarte już jest?

jeszcze zamknięte, nic nie wiadomo kiedy otwarte będzie :(

#9 Biala Rasa

Biala Rasa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 17:22:14

Jak moze byc drogo, skoro jeszcze nie otwarte i nikt nie zna cen? ;)  Planowo 21 grudnia otwarcie.. I z tego co sie orientuje to lepiej zrobionego klubu i w lepszej lokalizacji w promieniu 100km nie ma. I raczej w niedalekiej przyszlosci nie bedzie... 

#10 ~JoKeR~

~JoKeR~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 01:40:14

Jak moze byc drogo, skoro jeszcze nie otwarte i nikt nie zna cen? ;)  Planowo 21 grudnia otwarcie.. I z tego co sie orientuje to lepiej zrobionego klubu i w lepszej lokalizacji w promieniu 100km nie ma. I raczej w niedalekiej przyszlosci nie bedzie... 

tak, masz rację byłem dziś na małym rekonesansie i widziałem sporo :) Powiem tylko tyle że warto będzie odwiedzić lokal

#11 ~kazek29~

~kazek29~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 16:57:13

sliczny klub w slicznym miejscu. zeby sie tam tylko hamowa nie zrobila .mysle ze wlasciciel zadba o fachowa ochrone.otwarcia ma byc jeszcze przed swietami.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 17:15:38

tak, masz rację byłem dziś na małym rekonesansie i widziałem sporo :) Powiem tylko tyle że warto będzie odwiedzić lokal

tak pięknie na różowo , takie piekne disko polo - jak cos sie robi to trzeba miec gust albo zapłacić . wieś śpiewa wies tańczy

#13 ~Dddaaannn~

~Dddaaannn~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:55:48

Ja słyszałem ze otwarcie w Sylwestra mam nadzieje ze zadne disco tam nie bedzie grane tylko fajna clubowa muzyka jak w mdr czy 139 ;)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 19:59:49

tak pięknie na różowo , takie piekne disko polo - jak cos sie robi to trzeba miec gust albo zapłacić . wieś śpiewa wies tańczy

skoro wieś spiewa i tańczy no to dzieci sadowników będą sie tam czuły jak u siebie...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 08:56:25

Na czym?!na poziomie?chyba podłogi :D a stwierdzenie że wiele lokali by padło ,nadaje się na konkurs "dowcip roku"  póki co-znają(dzięki Bogu)jeden lokal i w dodatku na uboczu,więc wstyd mniejszy przed turystami jak ta "elyta" zajeżdża w miejskie progi.

#16 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 15:06:55

Na czym?!na poziomie?chyba podłogi :D a stwierdzenie że wiele lokali by padło ,nadaje się na konkurs "dowcip roku"  póki co-znają(dzięki Bogu)jeden lokal i w dodatku na uboczu,więc wstyd mniejszy przed turystami jak ta "elyta" zajeżdża w miejskie progi.

pajacu    wstyd  to  patrzeć  na  Ciebie  :P   to  nie  tylko  moje  zdanie  ale  nie  łatwo  zauważyć  że  więcej  kultury  mają  ludzie  ze  wsi  niż  taki  ala  mieszczuch  jak  ty  ;  (  pisze  z małej  bo  na szacunek  nie zasługujesz )

#17 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 16:01:51

club baila bedzie czynny od 21 grudnia. I jak mnie słuchy doszły to podobno bedzie od 21 lat dla chłopaków. Czuje że im to nie wypali co do wieku więc zmienią na 18 . :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 16:21:54

To ile was w ty remizie przed kompem siedzi?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 16:25:29

CHAMY Z MIAST,STADO PAJACÓW,PATOLOGIA pier***ONA,zaPYTAJ DZIADKA SKAD POCHODzI I CO PEWNIE zE WSI.JESTES TYPOWYM TEMPYM MIESZCZUCHEM KTORY SB pier***I KIM TO ON NIE JEST.SZKODA TAKICH JAK CB.PRZEBISNIEGU pier***ONY!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 17:44:03

Panowie po co ta spinka ???

Otwiera się piękny klub (miałem okazję zobaczyć go od środka) w naprawdę świetnej lokalizacji z nagłośnieniem rewelacyjnej jakości...  i z tego powodu powinniście się cieszyć.  Właściciel inwestuje grube pieniądze - po to aby Klubowicze mieli gdzie spędzić wolny czas i pobawić się w miejscu na poziomie !

Co do Muzyki to będzie widać ile można wyciągnąć z Klubowiczów odwiedzających to miejsce. Ja w każdym bądz razie kibicuję i mam nadzieję na sukces tego miejsca.

Pozdrawiam. Tomek.S

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych