Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

CIEMNOŚĆ, WIDZĘ CIEMNOŚĆ!

TWOJA KAZIMIERZA

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 02:36:39

My? Chyba Wy!

Tak, to jest odglos nozyc...

#42 ~elektryk spod latarni~

~elektryk spod latarni~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 16:09:15

A skąd wiesz że nie działa?

Zapewne działa, tylko dzięki Tobie i Twojemu ulubieńcowi Knopkowi nie ma go kto obsługiwac.

Byli tacy co go obsługiwali i co niektórych krewkich nagradzali  mandatami. Teraz trochę za późno na narzekania.

Jak się tak troszczysz o monitoring  i bezpieczeństwo to może w ramach społecznej służby na rzecz mieszkańców wystąp do gminy o obsługę monitoringu. Będziesz się mógł wykazac nie tylko za klawiaturą, ale w rzeczywistości - w ściganiu aktów wandalizmu. 

A skąd wiesz że nie działa?

Zapewne działa, tylko dzięki Tobie i Twojemu ulubieńcowi Knopkowi nie ma go kto obsługiwac.

Byli tacy co go obsługiwali i co niektórych krewkich nagradzali  mandatami. Teraz trochę za późno na narzekania.

Jak się tak troszczysz o monitoring  i bezpieczeństwo to może w ramach społecznej służby na rzecz mieszkańców wystąp do gminy o obsługę monitoringu. Będziesz się mógł wykazac nie tylko za klawiaturą, ale w rzeczywistości - w ściganiu aktów wandalizmu. 

Myślę że Piscałka się weźmie za naprawę tych latarni bo zgodnie z jego tradycją rodzinną umie przecież przezwajać silniki elektryczne i na pewno będą świeciły do końca jego dni. 

#43 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 14 marzec 2015 - 12:55:24

Co Piscało nie ma już się do czego przyczepć? Śmiac mi się chce z tych twoich wypocin bo nieczego dobrego do organizacji życia społecznego w tej gminie nie wnoszą. Zwykłe populistyczne hasełka. I PiSowska metoda skłucania poszczególnych grup społecznych. Kiedyś w tm miasteczku ludzie się nawzajem szanowali  a przez ciebie jedni na drugich patrzą z byka bo ten jest za tym a ten za tamtym. Nieładnie, bardzo nieładnie. A moja racja bardziej mojsza niż twojsza:)

#44 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 14 marzec 2015 - 13:58:20

Co Piscało nie ma już się do czego przyczepć? Śmiac mi się chce z tych twoich wypocin bo nieczego dobrego do organizacji życia społecznego w tej gminie nie wnoszą. Zwykłe populistyczne hasełka. I PiSowska metoda skłucania poszczególnych grup społecznych. Kiedyś w tm miasteczku ludzie się nawzajem szanowali  a przez ciebie jedni na drugich patrzą z byka bo ten jest za tym a ten za tamtym. Nieładnie, bardzo nieładnie. A moja racja bardziej mojsza niż twojsza:)

Panie Bodziochu  :ph34r:  

Nie to żebym się czepiał Pana jak rzep psiego ogona, ale chodzi mi o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oraz realizację pańskiego programu wyborczego. 

Będzie to oświetlenie od hali w stronę zbiornika? 
Jak mają tam ludzie chodzić na spacer wieczorami albo biegać, skoro ciemno.
No i te dziury na drogach...

Będą załatane na wiosnę, czy na pierwsze efekty Pana pracy będzie trzeba czekać aż do końca wakacji?
Widział Pan nawierzchnie na ulicy Konstytucji 3-go Maja? 
Proszę udowodnić swoimi działaniami, że 15 punkt Pana programu wyborczego (zwiększenie bezpieczeństwa publicznego) nie jest jedynie zwykłym populistycznym hasełkiem.

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 21:57:52

Panie Bodziochu  :ph34r:  

Nie to żebym się czepiał Pana jak rzep psiego ogona, ale chodzi mi o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oraz realizację pańskiego programu wyborczego. 

Będzie to oświetlenie od hali w stronę zbiornika? 
Jak mają tam ludzie chodzić na spacer wieczorami albo biegać, skoro ciemno.
No i te dziury na drogach...

Będą załatane na wiosnę, czy na pierwsze efekty Pana pracy będzie trzeba czekać aż do końca wakacji?
Widział Pan nawierzchnie na ulicy Konstytucji 3-go Maja? 
Proszę udowodnić swoimi działaniami, że 15 punkt Pana programu wyborczego (zwiększenie bezpieczeństwa publicznego) nie jest jedynie zwykłym populistycznym hasełkiem.

To chodź na spacerki w ciągu dnia jak widno, a nie w nocy żeby nogi połamać.

W ciągu dnia to pewnie zajęty przy klawiaturze????

#46 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 22:50:24

To chodź na spacerki w ciągu dnia jak widno, a nie w nocy żeby nogi połamać.

W ciągu dnia to pewnie zajęty przy klawiaturze????

A może w ogóle zabronicie mieszkańcom wychodzenia z domu? Może niebawem wydacie wytyczne o której mają jeść, pić i siku robić? 

Ja proponuje spędzać czas bardziej aktywnie. Wyjść na miasto, przewietrzyć umysł - może to coś pomoże. Chodź w tak skrajnych przypadkach jak twój - pewnie będzie trudno. 

Użytkownik Piszczałka Trąbałka edytował ten post 16 marzec 2015 - 23:10:50

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 01:30:26

Potwierdza się jednak, że zwolennicy Bodziocha, to "przeciesz" niedouczone buraki.

Twoja opinia zostala potwierdzona ubieglymi kadencjami Bodziocha i spolki.Ico z tego wynika?

Dla mnie to, ze tzw demokracja dziala bez zarzutu w Kazimierzy !

Jak pisal W Lysiak o ulicy alfonsow  i skutkach demokracji w tym przypadku...

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 15:13:01

Twoja opinia zostala potwierdzona ubieglymi kadencjami Bodziocha i spolki.Ico z tego wynika?

Dla mnie to, ze tzw demokracja dziala bez zarzutu w Kazimierzy !

Jak pisal W Lysiak o ulicy alfonsow  i skutkach demokracji w tym przypadku...

a gdzie ta ulica alfonsów?chętnie tam pójdę

#49 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 10:09:57

Zgadzam się, ciemno było w okolicach parku i nie tylko. W ciemnościach młodzież ma większe pole do popisu. A teraz trzeba po nich sprzątać. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TWOJA KAZIMIERZA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych