Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

CIEMNOŚĆ, WIDZĘ CIEMNOŚĆ!

TWOJA KAZIMIERZA

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 21:36:03

W swoim programie wyborczym, Pan Adam Bodzioch deklarował zwiększenie bezpieczeństwa publicznego. 

26 listopada 2014 r. Piszczałka Trąbałka zapytał kandydata Bodziocha, czy widzi zagrożenia dla mieszkańców gminy i w jakich obszarach. 
Niestety moje pytanie zostało bez odpowiedzi. 

Według mnie, poczucie bezpieczeństwa mieszkańców zwiększa się poprzez dobrze oświetloną ulicę, równy chodnik, nawierzchnię bez dziur, etc. 

Dlaczego już któryś dzień z rzędu nie świecą się lampy w części parku? 
Głównie na alejce pomiędzy zalewami, wokół fontanny, przedszkola oraz kortu?

Czym jest to spowodowane? Oszczędnościami, czy może jest jakiś inny powód? 
Wydaje mi się, że brak oświetlenia wcale nie zwiększa poczucia bezpieczeństwa naszych mieszkańców o którym tak głosił nasz burmistrz w kampanii wyborczej  :ph34r:

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:13:05

A może ty masz zaćmę ,albo coś z oczami.

NO przeciesz nosisz okulary. Moze zmień na mocniejsze szkła.

#3 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 01:43:58

A czy ktoś widział górę śmieci  w okolicach dworca ? Nie wiem kto za to odpowiada, ale aż odrzuca jak się tam przechodzi. I to nie koniecznie młodzież ze wsi tam śmieci, bo widziałam tam bardzo wesołe towarzystwo z Kazimierzy. Było to w niedzielę wieczorem. Pili, palili i rozbijali butelki.  Kosze były pełne,więc sobie rozbijali na betonie. No po prostu szok. Nie chciałabym mieć takich dzieci.

#4 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 03:56:37

W swoim programie wyborczym, Pan Adam Bodzioch deklarował zwiększenie bezpieczeństwa publicznego. 

26 listopada 2014 r. Piszczałka Trąbałka zapytał kandydata Bodziocha, czy widzi zagrożenia dla mieszkańców gminy i w jakich obszarach. 

Według mnie, poczucie bezpieczeństwa mieszkańców zwiększa się poprzez dobrze oświetloną ulicę, równy chodnik, nawierzchnię bez dziur, etc. 

Wydaje mi się, że brak oświetlenia wcale nie zwiększa poczucia bezpieczeństwa naszych mieszkańców o którym tak głosił nasz burmistrz w kampanii wyborczej  :ph34r:

Jak tam zaświecą światła to będziesz Piszczałko piszczał, trąbił i jęczał jaka to marnotrawnośc w gminie - a tyle innych potrzeb w gminie - prawda??????????

#5 ~Antek Ciemną Nocą~

~Antek Ciemną Nocą~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 05:37:06

JA UWAŻAM ŻE NOC JEST PO TO ABY BYŁO CIEMNO.

Wszyscy to wiedzą, że noc jest ciemna i ma być ciemna. Tak było OD ZARANIA DZIEJÓW, nie tylko dzięki astronomom, ale w ogóle wszystkie zwierzęta, rośliny a nawet kamienie chcą aby w nocy było ciemno, a w dzień jasno.

We współczesnym świecie LUDZIE ZGŁUPIELI, uwierzyli w telewizor, monitor komputerowy, uwierzyli w sztuczne światło.

Żeby nie być gołosłownym, powiem, że mój kot lubi ciemną noc. Ciemna noc jest GWRANTEM BEZPIECZEŃSTWA KOTA, gwarantem bezpieczeństwa kur w kurniku i gwarantem bezpieczeństwa ROŚLIN.

Gdyby w nocy było jasno, rośliny nie mogłyby wykonywać procesów fizjologicznych, koty też i tak samo ludzie.

Jeśli chodzi o chodniki, to też nie powinno być chodników bez dziur, bo wtedy ludzie "chodziliby w ciemno" po równych chodnikach, a nie w jasno.

Co do głosów niejakiego PISZCZAŁKI-TRĄBAŁKI, to uważam że on zupełnie niepotrzebnie piszczy w dzień a trąbi w nocy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 09:01:15

A może ty masz zaćmę ,albo coś z oczami.

NO przeciesz nosisz okulary. Moze zmień na mocniejsze szkła.

Potwierdza się jednak, że zwolennicy Bodziocha, to "przeciesz" niedouczone buraki.

#7 ~Menault~

~Menault~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 10:22:11

A czy ktoś widział górę śmieci  w okolicach dworca ?...

Prowizorka Darulowa rozebrana... Przystanek co najwyżej Pani Dworcowa...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 17:26:00

Przecież śmieci też trzeba mieć gdzie wyrzucać.

#9 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 09:27:30

Jak tam zaświecą światła to będziesz Piszczałko piszczał, trąbił i jęczał jaka to marnotrawnośc w gminie - a tyle innych potrzeb w gminie - prawda??????????

Oszczędności? Proszę bardzo. Tylko dlaczego oszczędzać na bezpieczeństwie mieszkańców? 

Rozumem, że w nocy, dajmy na to po godz. 24, w parku może się nie świecić, bo tylko pies z kulawą nogą będzie spacerował w nocy. 

No, ale jeżeli teraz ściemnia się ok. godziny 17 i mieszkańcy nie mogą swobodnie przejść przez park, to ja się pytam, po co ten park? 

Wczoraj na profilu Twoja Kazimierza opublikowano zdjęcie. Widać na nim zniszczony kawałek ogrodzenia. 
Po co inwestowano pieniądze w monitoring, skoro on nie działa?

#10 ~Antek Przyrodoznawca~

~Antek Przyrodoznawca~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 10:19:01

Oszczędności? Proszę bardzo. Tylko dlaczego oszczędzać na bezpieczeństwie mieszkańców? 

Rozumem, że w nocy, dajmy na to po godz. 24, w parku może się nie świecić, bo tylko pies z kulawą nogą będzie spacerował w nocy. 

No, ale jeżeli teraz ściemnia się ok. godziny 17 i mieszkańcy nie mogą swobodnie przejść przez park, to ja się pytam, po co ten park? 

Wczoraj na profilu Twoja Kazimierza opublikowano zdjęcie. Widać na nim zniszczony kawałek ogrodzenia. 

PARK TO NIE GALERIA HANDLOWA
W PARKU ROSNĄ DRZEWA
ptaki są w parku
jakieś zwierzęta
no i ludzie bywają w parku, zapewne dla tych drzew, ptaków i zwierząt

W PARKU POWINNA BYĆ TAKA POGODA, TAKA JASNOŚĆ I TAKI MROK .... JAK BÓG USTANOWIŁ

jeśli osobom Cymbałkom-Trąbkom się nie podoba noc w nocy, albo dzień w dzień, niech się wyniosą w kosmos

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 12:01:33

PARK TO NIE GALERIA HANDLOWA
W PARKU ROSNĄ DRZEWA
ptaki są w parku
jakieś zwierzęta
no i ludzie bywają w parku, zapewne dla tych drzew, ptaków i zwierząt

W PARKU POWINNA BYĆ TAKA POGODA, TAKA JASNOŚĆ I TAKI MROK .... JAK BÓG USTANOWIŁ

jeśli osobom Cymbałkom-Trąbkom się nie podoba noc w nocy, albo dzień w dzień, niech się wyniosą w kosmos

Ciebie Baranie w kosmos!

I nie zaśmiecaj tego forum!

#12 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 19:46:53

Park oświetlony !!!  B) 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:11:25

Park oświetlony !!!  B) 

A za Knypa to się nie swieciło? Świeciło tak samo. Jezeli chcesz uprawiac dziennikarstwo obywatelskie to bądż chociaż obiektywny. A jeżeli jesteś tylko zwykłym, populistycznym krzykaczem to takich jest pełno, więc lepiej zamilcz

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:17:46

Nie uciszajata nikogo. Ludziom dali głos więc trza się z nim liczyć

#15 ~Anka mieszkanka~

~Anka mieszkanka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:17:53

Co Piscało nie ma już się do czego przyczepć? Śmiac mi się chce z tych twoich wypocin bo nieczego dobrego do organizacji życia społecznego w tej gminie nie wnoszą. Zwykłe populistyczne hasełka. I PiSowska metoda skłucania poszczególnych grup społecznych. Kiedyś w tm miasteczku ludzie się nawzajem szanowali  a przez ciebie jedni na drugich patrzą z byka bo ten jest za tym a ten za tamtym. Nieładnie, bardzo nieładnie. A moja racja bardziej mojsza niż twojsza:)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 01:13:08

"Anka mieszkanka" niech lepiej ortografię poprawi, ponieważ widać, że ma problem. Proszę nie obrażać "Piszczałki" i nie udzielać się, gdy nie ma się nic mądrego do powiedzenia.

Wiedzę można z czasem uzupełniać, ale inteligentnym trzeba się po prostu urodzić.

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 03:53:08

A skąd wiesz że nie działa?

Zapewne działa, tylko dzięki Tobie i Twojemu ulubieńcowi Knopkowi nie ma go kto obsługiwac.

Byli tacy co go obsługiwali i co niektórych krewkich nagradzali  mandatami. Teraz trochę za późno na narzekania.

Jak się tak troszczysz o monitoring  i bezpieczeństwo to może w ramach społecznej służby na rzecz mieszkańców wystąp do gminy o obsługę monitoringu. Będziesz się mógł wykazac nie tylko za klawiaturą, ale w rzeczywistości - w ściganiu aktów wandalizmu. 

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 07:04:16

Piszczałka to miał byc ten koleś ul. Kolejowej a tu chyba ktoś inny  z aparatem w ręku? pogromca wszystkich i wszystkiego jedyny wspaniały i nieomylny, tropiciel absurdu w powiecie? 

#19 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 10:49:12

...A jeżeli jesteś tylko zwykłym, populistycznym krzykaczem to takich jest pełno, więc lepiej zamilcz

W poprzednim systemie kneblowali ludziom usta za wyrażanie swoich opinii i zamykali za działalność opozycyjną. Jak widać niektórzy tęsknią za metodami stosowanymi w tamtym ustroju. 

#20 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 11:10:44

A za Knypa to się nie swieciło? Świeciło tak samo. Jezeli chcesz uprawiac dziennikarstwo obywatelskie to bądż chociaż obiektywny. A jeżeli jesteś tylko zwykłym, populistycznym krzykaczem to takich jest pełno, więc lepiej zamilcz

Co Piscało nie ma już się do czego przyczepć? Śmiac mi się chce z tych twoich wypocin bo nieczego dobrego do organizacji życia społecznego w tej gminie nie wnoszą. Zwykłe populistyczne hasełka. I PiSowska metoda skłucania poszczególnych grup społecznych. Kiedyś w tm miasteczku ludzie się nawzajem szanowali  a przez ciebie jedni na drugich patrzą z byka bo ten jest za tym a ten za tamtym. Nieładnie, bardzo nieładnie. A moja racja bardziej mojsza niż twojsza:)

Ja bardzo przepraszam, ale to przecież Pan Adam Bodzioch głosił w kampanii wyborczej zwiększenie naszego bezpieczeństwa. Więc Piszczałka Trąbałka chciał się dowiedzieć (niestety jak do tej pory bezskutecznie) czy to tylko populistyczne hasełko rzucone wyborcom, czy faktycznie coś zagraża naszemu społeczeństwu, np. Marsjanie nas zaatakują?, a może imperium ojca Tadeusza Rydzyka sączy kolejne teorie o spiskach obcego wywiadu? No i jak się przed tym wszystkim mamy bronić, czy wystarczą tylko odblaskowe opaski, czy może będzie trzeba podjąć jakieś inne metody przeciwdziałania zagrożeniom  :ph34r: 

A tak już całkiem poważnie, to nie wprowadzaj opinii publicznej w błąd.
W ostatnich dniach nie wszystkie latarnie świeciły. Od tzw. fontanny (choć niektórzy złośliwie twierdzą, że to wodopój dla zwierząt) na prawo, na lewo i na wprost - było ciemno jak w tyłku. Zapewne w trosce o nasze bezpieczeństwo. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TWOJA KAZIMIERZA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych