Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

128 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~piotr s~

~piotr s~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:43:51

Antoni mi podaj swój adres IP 

#22 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:53:02

Gdyby ludzie ignorowali takie wypowiedzi na forach jak np antoniego to nie nakrecalo by to takie osoby chore psychiczne i podniecajace sie tym ze ktos odpisuje.

#23 ~Bolek Kapusta~

~Bolek Kapusta~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:53:06

Dozywotke dostanie. ..narkotyki robią swoje nie jedna osoba by to powiedziala ze takie osoby jak on za duzo sie pokazuja w takim stanie...skonczysz w klatce bedziesz młodym gwizdajacym i popychanym przez innych w zakladzie tam takich mlodych potrzebuja... Przeczepac telefony facebooki i policja jeszcze zamknie przez takiego innych trujacych sie narko...pozdro bez odbioru

Nic nie dostanie,stwierdzą pomroczność jasną,odeślą na rok do psychiatryka i tyle.

#24 ~Blalabal~

~Blalabal~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:53:41

@Antoni : Twój iloraz inteligencji równa się średnim opadów deszczu na pustyni! Ty pustaku ! Pomyśl co będzie czuła rodzina czytając Twoje durne komentarze? Pomyśl co będzie czuł jego brat.. Chcesz pisać? Proszę bardzo ale nie oczerniaj matki! Ona niczemu nie była winna!
Wyrazy współczucia dla rodziny

#25 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:54:02

LUDZIE WY JESTESCIE NIENORMALNI .TO BYŁA NORMALNA RODZINA

#26 znajome

znajome

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:57:06

Co wy piszecie?jaka patologia?znamy tą rodzine i bardzo się mylicie,była to normalna przykładna rodzina.Oceniacie ich chociaż pewnie nawet nie znacie dobrze.Jak można wypisywać takie bzdury o osobie,która zginęła w tak straszny sposób,w głowie się to nie mieści.Znałam ULE i wiem,że była dobrą żoną i matką...a Pan "nauczyciel" który pisze tak absurdalne rzeczy powinien za to wszystko odpowiedzieć...jeśli nie tu na ziemi to przed Bogiem.Daj spokój tej rodzinie i zajmij się swoim życiem. Spoczywaj w pokoju (*)

#27 ~Iza.W.~

~Iza.W.~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:03:21

Łączę się w bólu z Jackiem. Módlmy się za tą rodzinę ;( 

#28 ~Anonymous~

~Anonymous~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:05:58

To nie była jakaś patologia, narkotyki zniszczyły chłopaka. Znałem go więc wiem że nie zrobił by tego od tak. Spoczywaj w pokoju.

#29 ~Bronk~

~Bronk~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:07:54

To nie była jakaś patologia, narkotyki zniszczyły chłopaka. Znałem go więc wiem że nie zrobił by tego od tak. Spoczywaj w pokoju.

Narkotyki to nie patologia a co ?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:15:33

Adolek lub Józek zrobili by porządek raz,dwa,trzy.

#31 ~Annonimus~

~Annonimus~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:23:09

Wyrazy współczucia, nie wierzę, że ten chłopak to zrobił. Jest mi to znana osoba i jestem w ciężkim szoku.

#32 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:26:36

No to skoro jesteś nauczycielem dyplomowany i masz pedagogiczne wykształcenie to chyba spałes na zajęciach albo uczelnia niezbyt nastawiona na jakość nauczania. Powinieneś wiedzieć że głównym przesłaniem pedagoga powinien być szacunek do drugiego człowieka niezależnie od jego pochodzenia czy zawodu a Tobie go brak. No i to słownictwo...

#33 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:27:17

No to skoro jesteś nauczycielem dyplomowany i masz pedagogiczne wykształcenie to chyba spałes na zajęciach albo uczelnia niezbyt nastawiona na jakość nauczania. Powinieneś wiedzieć że głównym przesłaniem pedagoga powinien być szacunek do drugiego człowieka niezależnie od jego pochodzenia czy zawodu a Tobie go brak. No i to słownictwo...

#34 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:27:54

#35 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:48:06

To nie była żadna patologia. Normalna rodzina... Wyrazy współczucia dla rodziny..

#36 ~Bolek Kapusta~

~Bolek Kapusta~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:52:15

To nie była żadna patologia. Normalna rodzina... Wyrazy współczucia dla rodziny..

Ja mam normalną rodzinę,nikt nie ćpa !

#37 ~Znajoma~

~Znajoma~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 20:01:53

Po tym co się wydarzyło, trzeba zapłakać nad tą rodziną i pomodlić się za zmarłą matkę, a przede wszystkim za tych, co żyją. Błagam Was,uszanujcie czyjś ból. Syn też jest tu ofiarą !

#38 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 20:21:15

Nas interesuje tragedia ludzka a nie twoje pseudowyksztalcenie

#39 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 20:42:13

W każdym bądź razie nie powinno się źle wyrażać o tej kobiecie, która nie żyje a na pewno oceniać jej wyksztalcenia

#40 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 21:05:12

NIE OD TAK TO CZEMU TO ZROBIŁ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych