Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

chorzy nauczyciele

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kaczyński na księżyc~

~Kaczyński na księżyc~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 22:36:47

Czemu nauczyciele nie przyłączcie się do strajku ogólnopolskiego. Życie coraz droższe a płace minimalne. W policji się udało bo więcej facetów !!!! Baby zbierzmy się i chirujmy

#2 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 05:57:02

Jebać ZNP którzy sieją zamęt.Dziś nauczyciel mianowany zarabia 2700zł netto za 18 godz tzw goły etat a dyplomowy 3000 zł.Jescze mało?To do huty na 40 godz tyg za 2 tys zł netto.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 06:32:24

Antek zazdrośniku, dlaczego walisz w swoje gniazdo jako nauczyciel dyplomowany?

#4 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 07:35:49

Nie jestem zazdrosny ale ten szum medialny ZNP mnie rozpier***a.Jak jako nauczyciel dyplomowany zarabiałem 3 tys na rękę z nadgodzinami i wychowawstwo a jak mi było mało to dorabiałem jako trener piłki nożnej 1500 zł netto ,instruktor sportów siłowych 1200 zł netto i społeczny kurator sądowy 600 zł netto.Ale z zazdrości byłem i jestem fałszywie oskarżany nawet za nic w więzieniu siedziałem a zwracając się do ZNP o pomoc prawną w Sandomierzu odmówili bo dziadki i babki nie mieli prawnika a przez 17 lat pracy pobierali co miesiąc odemnie składkę 25 zł.

#5 ~Ulon~

~Ulon~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 07:39:46

Jontek mial do szkoły pod górę, bo jako niemowlak spadł z nocniczka i uderzył się w główkę. Mocno. W szkole mu nie szło, bo od pisanego bolała go ręka, a od czytanego oczy i głowa.więc dziś musi zamiatać ulicę i jest sfustrowany. Bo jego kolega rano wstaje, wrzuca 2 jaja na bekon, a po śniadaniu wsiada do golfa i jedzie do pracy. A Jontek wstaje rano, wrzuca 2 jaja w kalesony, wsiada na stary rower i jedzie do MOPSu. Stąd nienawidzi belfrów organicznie. Ale w Rosji byłby cennym nabytkiem - podobno Putin płaci hejterom całkiem niezłe pieniądze. Niestety trzeba znać języki, a nie tylko swój i dwa od butów..

#6 ~Uczennica.~

~Uczennica.~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 07:49:23

Masz rację pan prof belfrów nie nawiedzi ale dla nauczycieli,młodzieży i rodziców jest autorytetem.

#7 ~jhh~

~jhh~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:32:10

A kto cię śpiku nauczył czytać. Do szkoły miałeś pod górkę.... Jaktak zazdrościsz to zapraszamy. A ni bo trzeba mieć studia a po zawodòwie

#8 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 10:35:02

A kto cię śpiku nauczył czytać. Do szkoły miałeś pod górkę.... Jaktak zazdrościsz to zapraszamy. A ni bo trzeba mieć studia a po zawodòwie

. Kiedy przyjdzie do Ciebie lekarz?

#9 Dziod

Dziod

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1240 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 14:18:28

Posraj jeszcze nie beczy kto usunął prawdę?

#10 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 15:12:47

O ku.rwie r,siewic,wocach ,dzieciorobach ,bezpłodnym rozwodniku z,bale jeho dna.

#11 ~Kaczyński na księżyc~

~Kaczyński na księżyc~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 16:11:43

Robić strajk! Niech sani siedzą ze swoimi bachorami

#12 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 16:16:52

Robić strajk! Niech sani siedzą ze swoimi bachorami

. Kozak ja Ci proponuję strajk od 2 stycznia do odwołania i zobowiązuję organ prowadzący do potrącenia poborów.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 16:23:14

Nie strasz nie strasz( bo wiesz czym to grozi)

#14 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 16:43:23

Nie strasz nie strasz( bo wiesz czym to grozi)

. Strajk przewažnie kończy się potrąceniem poborów.A czym może grozić bo nie rozumię.

#15 ~kierowca rajdowy~

~kierowca rajdowy~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 17:22:57

przecież moga strajkować we wrześniu BARANY a nie kiedy liczy się dobro dziecka...a propo NAUCZYCIELE idż do jakiejkolwiek szkoły same Emeryty i Dziś szkoła to jak ktoś popatrzy z boku ...to jest SZPITAL PSYCHIATRYCZNY walczą o 1000 zł kosztem dziecka a dzisziejszy nauczyciel średnia wieku 60 lat ma w du*** TWOJE DZIECKO bo jego  skonczyło szkołe bo jak ma 60 lat to już chyba skończyło NAJGORSZA GUPA ZAWODOWA siedzą Dziady dla 3000 tyś .i aż z dupy im wali...,wspólczucia dla rodziców ktorzy mają dzieciaczki w wieku szkolnym 

#16 ~rychu~

~rychu~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 17:27:50

DZIADY kosztem "dzieciaków" grają ....dlaczego nie strakują od września tumany i to ma być inteligencja jak się określają ... idż do szkoły i zobazc kto tam pracuje ŚREDNIA WIEKU to jest nie SZKOŁA to SZPITAL PSYCHIATRYCZNY wspólczucia dla rodziców majacych dzieci w wieku szkolnym....

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:27:08

Lekarze , policjanci nie patrzyli kosztem łudzi.Milo mi że się przedstawiciele ... barany. Nie musicie sobie ubliżać. Żal wam dupsko ściska zobaczcie sobie ile jest najniższa krajowa....

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:29:11

nie musicie dawać dzieci do szkoły! Macie coś takiego jak nauczanie domowe , ale to trzeba znać przepisy a nie powiedzieć w stołki i łykać to co tvpis mówi w tv.

#19 ~Antoni Popchaj~

~Antoni Popchaj~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:51:07

nie musicie dawać dzieci do szkoły! Macie coś takiego jak nauczanie domowe , ale to trzeba znać przepisy a nie powiedzieć w stołki i łykać to co tvpis mówi w tv.

. Ty też możesz zmienić zatrudnienie jak Ci w szkole mało w Polsce jest zapotrzebowanie 16 tys na sprzedawców w sklepach.Praca dwuzmianowa za 1540 zł na rękę.bez ferii i wakacji.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 19:30:30

Ale mogę wziąć urlop kiedy mi się podoba. Podliczając dni wolne wychodzi to samo. Już ci pisałem nikt nie każe dzieciom chodzić do szkoły. Nauczanie domowe i pokazujesz jaki ty jesteś wspaniały pedagog

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych