Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chmielnik - moja mała Ojczyzna...

15925 odpowiedzi w tym temacie

#15581 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:26:08

Najpierw rozwalił cudze małżeństwo teraz klub sportowy Zenit...

#15582 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 18:53:28

mydlik rozwalales klub stopniowo, a teraz jak nie bylo juz komu prezesowac i musiales ty sie tego zadania podjac to probujesz sie wywinac...
pokaz jaki mocny jestes i zrob cos dla klubu! w gebie zawsze mocny byles. jakas wizje zmian masz? miejscowych chcialbys w klubie, a tu jacys egzotyczni ludzie na treningu.

spoko smiecio-narciarzy będą z chmieln ika i zewnątrz mlodziez ma się uczyc od rutyniarzy
zawsze tak bylo laiku pilkarski

#15583 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 20:10:55

spoko smiecio-narciarzy będą z chmieln ika i zewnątrz mlodziez ma się uczyc od rutyniarzy
zawsze tak bylo laiku pilkarski

Poczkajmy ,zobaczymy według mnie pan W.W.zmontuje dobrą druzyne mieszankę młodych chmielnickich chłopaków z rutyniarzami..Myślę że dotrzymał słowa i oprze druzyne na chlpakach z Chmielnika dodając do tego młodego timu pieprzu i soli.Zna się na piłce i na jako takim zarządzaniu.Bedziecie to oceniać po efektach jego pracy ---- wrogowie mogą być po czasie bardzo zawiedzeni.Ja mu teho życzę aby mu sie udało tak jak i powinni mu życzyć teho kazdy z nas czując sie chmielnoczaninem.

#15584 ~Brawo~

~Brawo~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 20:18:43

Brawo ładnie się sam pochwaliłaś a ja uważam ze z tego będzie wielkie gowno . Nie wyzywaj wyraziłem tylko swoją opinie!!

#15585 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 21:23:22

Brawo ładnie się sam pochwaliłaś a ja uważam ze z tego będzie wielkie gowno . Nie wyzywaj wyraziłem tylko swoją opinie!!

jednak jesteś czubek

#15586 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 21:48:52

To jak w tym przysłowiu..... Jaki Pan taki kram..... Rozbił cudze małżeństwo i rodzine został bankrutem a Zenit doprowadzi do ruiny..... Od tej pory nie kibicuje Zenitowi.... To psychol

#15587 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 21:51:42

jednak jesteś czubek

Czubek swojej choroby nie potrafi trafnie zdiagnozować , przecież "czubas" jest najmądrzejszy na świecie (w swej głupocie i idiotyźmie ) . Może zacznę od tego że ktokolwiek napisze nie mówię dobrze ale nieźle o panu "ukochanym" przez chorego schizo to pisze nie kto inny tylko "ukochany" przez schizofrenika. Wiele razy zdawałem sobie pytanie.. czemu ten chory schizofrenik tak "kocha" tego pana ?? Czy można znaleźć odpowiedź na to pytanie.. wydaje mi się tak. Czubowi który kocha tak pana WW.. zabrakło leków psychotropowych.. innej odpowiedzi nie widzę.. lub za słaby lekarz który chorego schizofrenika leczy. Pewno znów napisał pan .... ????

#15588 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 21:58:20

To jak w tym przysłowiu..... Jaki Pan taki kram..... Rozbił cudze małżeństwo i rodzine został bankrutem a Zenit doprowadzi do ruiny..... Od tej pory nie kibicuje Zenitowi.... To psychol

To właśnie pisał psychol.. a idiotów i schizofenicznych baranów Zenit nie potrzebuje. Potrzebuje normalnych kibiców ,sięgających dna szamba nie toleruje. ty śmieciu do nich należysz.. na chaje z blichu z tobą schizofreniku.

#15589 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 22:14:39

A co będzie jak prezesa załapie i będzie chlał przez 2 miesiące..... A to stanowisko wymagające poświęcenia i odpowiedzialności...... Tak że właśnie takim ludziom patrzymy teraz na ręce i na to co się dzieje w klubie i na co idą pieniążki...... Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola...... Kontrolował innych kontrolujmy jego !!

#15590 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 22:20:03

A co będzie jak prezesa załapie i będzie chlał przez 2 miesiące..... A to stanowisko wymagające poświęcenia i odpowiedzialności...... Tak że właśnie takim ludziom patrzymy teraz na ręce i na to co się dzieje w klubie i na co idą pieniążki...... Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola...... Kontrolował innych kontrolujmy jego !!

No to widzę cię w zarządzie.. tylko chorych na głowę jak ty tam chyba nie potrzebują?? Ktoś tu pisał kiedyś o Witku Balbisiu.. Ty jesteś jego kalką.. nigdy nie słyszałem aby chorzy psychicznie udzielali się społecznie.

#15591 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 22:26:39

No to widzę cię w zarządzie.. tylko chorych na głowę jak ty tam chyba nie potrzebują?? Ktoś tu pisał kiedyś o Witku Balbisiu.. Ty jesteś jego kalką.. nigdy nie słyszałem aby chorzy psychicznie udzielali się społecznie.

Wariatom typu Kotra czy Piwowarski......
Im trzeba przebaczyć i jak najbardziej pomóc...... wywożąc idiotów na przykład do Morawicy na odział dla psychicznie chorych.

#15592 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 05:57:17

A może po

A może ktoś napisał cała prawdę..... I po co zwalac winę i pisać o czubkach..... To czysta prawda....... A dodam kto nadawał na księży czy Żydów a w Zenicie w Zenicie będzie dużo czarnych a prezes takowych nie lubi..... tak mówią w rynku

#15593 ~Chmielniczanin~

~Chmielniczanin~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:16:06

A może po
A może ktoś napisał cała prawdę..... I po co zwalac winę i pisać o czubkach..... To czysta prawda....... A dodam kto nadawał na księży czy Żydów a w Zenicie w Zenicie będzie dużo czarnych a prezes takowych nie lubi..... tak mówią w rynku

Kałmuku... sam sobie piszesz i sam sobie odpowiadasz.

Zadam przewrotne pytanie a kto lubi żydów? Większość populacji świata wręcz ich nienawidzi, historia to doskonale to nam pokazuje. Co do obecnego prezesa gdyby był rasistą pewno nie testowałby ludzi z południowej Ameryki czy z Ukrainy. Poza tym... neptyku futbolowy... jesteś kompletnym laikiem w sprawach kręcących się wokół piłki. Po pierwsze... prawdopodobnie może grać tylko jeden lub maksimum dwóch ludzi z poza UE a że na testach jest paru nie znaczy że wszyscy zostaną. Wydaje mi się że tacy ludzie urozmaicą naszą ligę... jednak podstawowa rzeczą jest że w piłkę potrafią grać co udowodnili we wczorajszym sparingu i będą wartością dodaną w Chmielniku, dodadzą trochę kolorytu naszemu nieco sennemu miasteczku.  Nic nie ubliżając naszym rodzimym piłkarzom, jednak według mnie te młode chmielnickie talenty dużo na tym skorzystają podpatrując ich technikę, ich grę, operowanie piłką itd.

Na koniec... widać żeś rynkowy stojak... skoro na rynku tak mówią.

Obecny zarząd jak i prezesa podejmuję się oceniać nie wcześniej jak po rundzie jesiennej... ludzi ocenia się po czynach i dokonaniach. Ty że przewróciłeś oczy na obecnego prezesa to wynika prawdopodobnie z twej choroby... nic nie znacząca gnido dworska!!!

Ps.

Co do księży... dzięki Ci Panie Boże że z Chmielnika odszedł ksiądz Siarek... szerzył tylko żydofilstwo... tyle mam na ten ten do powiedzenia.

Pisz i szerz dalej prawdę i tylko twoją prawdę wykolejenicu!!! 

#15594 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:27:13

Kałmuku... sam sobie piszesz i sam sobie odpowiadasz.
Zadam przewrotne pytanie a kto lubi żydów? Większość populacji świata wręcz ich nienawidzi, historia to doskonale to nam pokazuje. Co do obecnego prezesa gdyby był rasistą pewno nie testowałby ludzi z południowej Ameryki czy z Ukrainy. Poza tym... neptyku futbolowy... jesteś kompletnym laikiem w sprawach kręcących się wokół piłki. Po pierwsze... prawdopodobnie może grać tylko jeden lub maksimum dwóch ludzi z poza UE a że na testach jest paru nie znaczy że wszyscy zostaną. Wydaje mi się że tacy ludzie urozmaicą naszą ligę... jednak podstawowa rzeczą jest że w piłkę potrafią grać co udowodnili we wczorajszym sparingu i będą wartością dodaną w Chmielniku, dodadzą trochę kolorytu naszemu nieco sennemu miasteczku. Nic nie ubliżając naszym rodzimym piłkarzom, jednak według mnie te młode chmielnickie talenty dużo na tym skorzystają podpatrując ich technikę, ich grę, operowanie piłką itd.
Na koniec... widać żeś rynkowy stojak... skoro na rynku tak mówią.
Obecny zarząd jak i prezesa podejmuję się oceniać nie wcześniej jak po rundzie jesiennej... ludzi ocenia się po czynach i dokonaniach. Ty że przewróciłeś oczy na obecnego prezesa to wynika prawdopodobnie z twej choroby... nic nie znacząca gnido dworska!!!
Ps.
Co do księży... dzięki Ci Panie Boże że z Chmielnika odszedł ksiądz Siarek... szerzył tylko żydofilstwo... tyle mam na ten ten do powiedzenia.
Pisz i szerz dalej prawdę i tylko twoją prawdę wykolejenicu!!! NIE PIJ TYLE

#15595 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:28:56

A Q Q na muniu

#15596 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:48:46

A Q Q na muniu

widzisz czubus jak jak trafnie sie potrafisz ocenic

#15597 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:20:02

Ten ktoś jakim musi być podłym człowiekiem lub być może chorym?
Wszystko i wszystkich neguje co się dzieje w Chmielniku
Niedobra władza złe lampy źli ludzie źle się dzieje w Zenicie zły proboszcz itp.
Opanuj się chory człowieku do czego ty zmierzasz?

#15598 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 10:12:15

A najwięcej szumu na forum robi Qvadis, poznać po jego niezwykle długich i inteligentnych wpisach........ Kiedy ty zmadrzejesz? Chyba nigdy boś za stary.....

#15599 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 11:25:48

A najwięcej szumu na forum robi Qvadis, poznać po jego niezwykle długich i inteligentnych wpisach........ Kiedy ty zmadrzejesz? Chyba nigdy boś za stary.....

tu się zgadzam inteligentnie gość potrafi pisać w przeciwienstwie do ciebie

#15600 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 11:58:01

tu się zgadzam inteligentnie gość potrafi pisać w przeciwienstwie do ciebie

Ale cóż z tego jak jest yebniety

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych