Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chmielnik - moja mała Ojczyzna...

15040 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 10:54:51

Tragiczny jest stan nawierzchni ulicy jaką wjeżdża się do Chmielnika - stara trasa na Busko !

Ludzie wyjeżdżają na środek jezdni , takie są tam doły !

Czekamy na  wypadek , albo na jakąś dużą stratę np.urwane zawieszenie?

Kto będzie płacił...?

#22 ~spoza Kielc~

~spoza Kielc~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 12:30:33

Ta droga już od starej lecznicy (na górce) jest tragiczna.

Każdy kto jedzie w kier.kościoła obok liceum wjeżdża na środek , bo jazda prawą stroną grozi złamaniem zawieszenia - prawda oczywista !

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 07:59:19

Zrobić nawierzchnię drogi od kościoła do torów .

Konieczna konieczność ... i to  na CITO !

#24 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 10837 postów

Napisano 23 wrzesień 2014 - 10:42:06

Popieram.

#25 Szopenfeldziarz

Szopenfeldziarz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 14:47:07

Popieram.

Ja też popieram.

#26 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 10837 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 15:27:57

Ja popieram popierającego !

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 19:04:37

Ja popieram popierającego !

Popieram popierających wnioskującego w tym temacie !

#28 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 10837 postów

Napisano 28 wrzesień 2014 - 06:13:01

Jaki inwestycje szykują się w Chmielniku ?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 12:20:41

Ja nie mam wiedzy, na ten temat - bo u nas na wsi to zebrania nie było od lat... świetlnych  !!!

A jakoś do gminy nie po drodze... 

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 12:55:33

Panie Burmistrzu!

Może choć raz na kwartał jakaś wizyta po włościach... wioskach ?

#31 ~dak612~

~dak612~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 19:31:47

Nie wiem jak Wy, ale ja wolałbym bez zmian po wyborach....

Głosuję na J.Zatorskiego - bo,  bez zbędnego kadzenia Gość się stara i dużo robi  dla Chmielnika...

Może w nowej kadencji zrobi coś dla okolicy?

Powodzenia !

Zmiany są potrzebne , ale w działaniu.

Nie może być  tak,że ważny jest tylko Rynek i okolica .

Może teraz będzie czas na zajęcie się bidą na wsiach i na zrobienie coś dla okolicy?

Dlatego ja zagłosuję na obecnego burmistrza ,ale i zapytam potem co zrobił?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 09:01:15

No jak tam ?

Czy coś wiadomo o jakichś spotkaniach z kandydatami?

Czy znów będziemy szli do wyborów i głosowali bez wiedzy o tym co ci niby nasi wybrani chcą robić i zrobić, a czego napewno nie zrobią?

Wiecie coś o jakichś spotkaniach z kandydatami i kandydatką na burmistrza?

#33 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 10837 postów

Napisano 29 październik 2014 - 09:23:55

Zatorski dużo zrobił dla Chmielnika.

#34 ~dak612~

~dak612~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 11:41:28

Zatorski dużo zrobił dla Chmielnika.

Ale tak czy owak chciałoby się spotkać z kandydatami...

Może jakaś wspólna debata?

Bo może się okazać,że kandydaci i konkurencja dla obecnego burmistrza jest ,,, a jakoby jej nie było.

Tylko,że ludzie o tym nie wiedzą .

#35 ~dhk~

~dhk~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 20:56:34

A że by tak zaprosić do Chmielnika w 2015r jakąś imprezę ?

Może "LATO Z RADIEM"?

Zapewne to kosztuje, ale promocja byłaby extra !

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2014 - 21:55:47

W Pińczowie była taka debata... może więc i w Chmielniku się uda...?

#37 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 10837 postów

Napisano 02 listopad 2014 - 10:22:51

Ja zapraszam do Baru Centrum na Gęsie żołądki, pyszne i ekstremalnie rzadka pozycja w gastronomi, cena 13,50 zł z surówką i ziemniakami. PIWOPIJ.

#38 ~Bodziopeel~

~Bodziopeel~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 15:02:04

I Minęło 27 lat od kiedy przyszedłem na świat 71 rocznik - Chmielnik moje miasto, moja mała ojczyzna zajebista to jest oczywista sprawa mój dom to chmielnik a chmielnik to zabawa stary taka właśnie klima czy lato czy zima, deszcz czy słońce zawsze tam było na maxi bez końca od małego musiałem stawiać życiu czoła podwórko, kumple to była dla mnie szkoła stary imprezy, kanciapy, godziny policyjne, wojny osiedlowe niewinne dzieciństwo - stary zapomnij nie jedna osoba jeszcze nie raz to wspomni jak to było kiedy w Chmielniku się bawiło wspomnimy nie raz jak to wtedy stary było II Od dzieciństwa miałem tylko same problemy ciągłe kłopoty ze szkołą ojcem - bez ściemy starym kumple i muza - to była ma zajawka pierwsze ucieczki, kradzieże bez Jacka i reszty to nie było by to samo pamiętam pamiętam jak dziś nasze ucieczki Końskie, Pińczów, Jędrzejów i ja jeden wielki gigant szukają nas starzy, milicja nas ściga a my kupujemy domek - zabawkę żółty z kwiatkami firankami na dokładkę nie łatwe czasy stary ale była jedna rzecz o niej myślałem stale wydać kiedyś swoją własną płytę pojechać w trasę zgarnąć kasę i kobiety mieć własne sklepy dom i rodzinę swoje własne studio i nie martwić się o jutro III W końcu rok 9 1 nowe klimaty, znowu uderzam przed siebie Chmielnik - półroczna hip-hop'u szkoła kumple, budowa i muza dookoła mnie Rok 9 2 - tu się zaczyna muzyczna lawina, tworzy się klima i powstaje P.M. COOL LEE - pierwsza płyta i Polska usłyszała - "Bodzio wszystkich wita was" tak to było potem koncerty ze wzgórzem i Bodzio uderza ponownie rok 9 5 i już każdy wie "Chmielski wsiór" tak na mnie wołają "chmieluuuu" i inne klimaty trasa koncertowa, flashe, nagrody, wywiady i test - gdzie przyjaciel a gdzie wróg się czai rok 9 5 to jak czary albo mary Lordz of Chmielnik i Ice T - moi przyjaciele czy to jawa czy sny rok 9 6 "Bafangoo" potem "L" - 9 7 "skaczcie do góry" mamy rok 9 9 moja nowa płyta całkiem nowe nadzieje "Bafangoo cz.II" stary co się dzieje Szaka-l nadchodzi rok 9 9 nikt mi nie przeszkodzi nawet TY

#39 ~dak612~

~dak612~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 17:51:42

I Minęło 27 lat od kiedy przyszedłem na świat 71 rocznik - Chmielnik moje miasto, moja mała ojczyzna zajebista to jest oczywista sprawa mój dom to chmielnik a chmielnik to zabawa stary taka właśnie klima czy lato czy zima, deszcz czy słońce zawsze tam było na maxi bez końca od małego musiałem stawiać życiu czoła podwórko, kumple to była dla mnie szkoła stary imprezy, kanciapy, godziny policyjne, wojny osiedlowe niewinne dzieciństwo - stary zapomnij nie jedna osoba jeszcze nie raz to wspomni jak to było kiedy w Chmielniku się bawiło wspomnimy nie raz jak to wtedy stary było II Od dzieciństwa miałem tylko same problemy ciągłe kłopoty ze szkołą ojcem - bez ściemy starym kumple i muza - to była ma zajawka pierwsze ucieczki, kradzieże bez Jacka i reszty to nie było by to samo pamiętam pamiętam jak dziś nasze ucieczki Końskie, Pińczów, Jędrzejów i ja jeden wielki gigant szukają nas starzy, milicja nas ściga a my kupujemy domek - zabawkę żółty z kwiatkami firankami na dokładkę nie łatwe czasy stary ale była jedna rzecz o niej myślałem stale wydać kiedyś swoją własną płytę pojechać w trasę zgarnąć kasę i kobiety mieć własne sklepy dom i rodzinę swoje własne studio i nie martwić się o jutro III W końcu rok 9 1 nowe klimaty, znowu uderzam przed siebie Chmielnik - półroczna hip-hop'u szkoła kumple, budowa i muza dookoła mnie Rok 9 2 - tu się zaczyna muzyczna lawina, tworzy się klima i powstaje P.M. COOL LEE - pierwsza płyta i Polska usłyszała - "Bodzio wszystkich wita was" tak to było potem koncerty ze wzgórzem i Bodzio uderza ponownie rok 9 5 i już każdy wie "Chmielski wsiór" tak na mnie wołają "chmieluuuu" i inne klimaty trasa koncertowa, flashe, nagrody, wywiady i test - gdzie przyjaciel a gdzie wróg się czai rok 9 5 to jak czary albo mary Lordz of Chmielnik i Ice T - moi przyjaciele czy to jawa czy sny rok 9 6 "Bafangoo" potem "L" - 9 7 "skaczcie do góry" mamy rok 9 9 moja nowa płyta całkiem nowe nadzieje "Bafangoo cz.II" stary co się dzieje Szaka-l nadchodzi rok 9 9 nikt mi nie przeszkodzi nawet TY

Nie jest to moja MUZA,

ale skoro ma słuchaczy to SPOKO i POWODZENIA !

#40 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 10837 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 20:52:02

Szacun. Twoje osiedle, walki ?! Ja znam tylko jedno osiedle, bo tyle ich w Chmielniku jest. Imprezy ?! Gdzie ?! W barze Centrum ?! Lata coś ci się pier***nęły ! Rocznik 71 ?! Toś ostro balował , że dla ciebie to tylko 27 lat ! Stawiać czoła ?! Komu i gdzie ?! No sorry, ale fantazja jest od tego, aby bawić się na całego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 10

0 użytkowników, 10 gości, 0 anonimowych