Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chętni do badania w Grójcu

badanie voucher nagroda

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 20:17:39

Firma badawcza poszukuje osób, zamieszkujących w miejscowościach, których kod pocztowy zawiera się między 05-600 do 05-799. Dodatkowe wymagania: podstawowa znajomość angielskiego oraz dostęp do Internetu.

 

Udział w badaniu polega na wysyłaniu i odbieraniu listów (około 2-5 listów tygodniowo). Za wysłanie/odbiór listu przyznawane są punkty, które można później wymienić na nagrody. Wszystkie przychodzące/wysyłane listy należy rejestrować w dniu odbioru/wysyłki na specjalnej stronie internetowej (stąd niezbędny jest dostępu do Internetu w domu). Cała strona internetowa i komunikacja związana z badaniem jest w języku angielskim stąd wymóg podstawowej znajomości języka angielskiego.

Udział w badaniu nie wiąże się z absolutnie żadnymi kosztami z Państwa strony. Wszystkie listy, które będą Państwo wysyłać będą już miały na kopercie odpowiednią liczbę znaczków.  Wysyłanie listów nie wiąże się z koniecznością wizyt na Poczcie. Listy można wrzucać do skrzynki pocztowej.

Za każdy zarejestrowany na stronie internetowej list (wysłany lub odebrany) uczestnik badania otrzymuje 5 punktów, które może wymienić na nagrody.

Dodatkowo, jeżeli uczestnik regularnie odbiera i wysyła listy, może liczyć na bonus w postaci dodatkowych 30 punktów miesięcznie.

Poszukujemy osób, które chciałyby brać udział w badaniu przed dłuższy czas (niektórzy z obecnych uczestników biorą udział w badaniu przez wiele lat). Oczywiście jeżeli jednak nie spodoba jej się to Państwu, mogą Państwo zrezygnować w dowolnym momencie.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się poprzez maila zwrotnego . W treści wiadomości prosimy o wpisać swój numeru telefonu oraz kod pocztowy. Mail: gosia.kowalska@ovi.com

 

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 17:03:18

Malgosiu, głowę sobie zbadaj. Podaj nazwę firmy, którą reprezentujesz lub nie wkręcaj ludzi

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: badanie, voucher, nagroda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych