Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chce zmienić swoje kosmetyki na bardziej naturalne

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~weronika88~

~weronika88~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 09:01:04

Chce zmienić swoje kosmetyki na bardziej naturalne, tylko nie do końca wiem na co się zdecydować, bo jakoś nie mam przekonani co tych niektórych produktów, z jakich miałam okazję korzystać. Więc jak ktoś z Was ma jakieś sprawdzone naturalne kosmetyki to dajcie propozycje, chętnie z podpowiedzi skorzystam.

#2 zuza2302

zuza2302

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2020 - 11:48:21

Zapytaj o poradę kosmetyczkę. Na pewno doradzi.

#3 Zadbana Anna

Zadbana Anna

Bywalec

• PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 21 maj 2020 - 08:18:26

Myślę, że warto postawić na kosmetyki które spełnia oczekiwania Twojej cery. Doradź się kosmetologa, niech określi on Twój typ skóry - czy jest tłusta, czy półtłusta czy może mieszana. I wówczas dobierz odpowiednie kosmetyki. 

#4 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 14:02:56

Sprawdź sobie może jak to wygląda obecnie jeśli chodzi o krem Multi Repair Eye Cream w sklepie e-naturalne.pl/. Kosztował około 60 złotych, jeśli nadal jest dostępny to na pewno będzie warto się zdecydować na jego zakup bo jakościowo jest doskonały, a cenowo wypada dużo lepiej niż konkurencja z podobnymi produktami.

#5 alexxxa

alexxxa

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2020 - 14:00:01

https://sklep.femi.pl/ ma bardzo dobre kosmetyki naturalne z wieloma składnikami aktywnymi, ekstraktami itp. nigdy nie widziała takich składów kosmetyków ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych