Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Busko > Prymas Glemp w kurorcie :: zobacz komentowany artykuł


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~SZPIEG~

~SZPIEG~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2008 - 13:35:51

JÓZEK NIE PRZESADZAJ:

W owym czasie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW zadbał o odpowiednią lekturę dla Prymasa Glempa - o poprzedni wypoczynek biega.
Teraz również dołoży troski, aby oprócz czerwonej szaty stała się czerwona gęba ze wstydu.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW ugruntował swoją działalność i prowadzi AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH w internecie z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i różnymi cyklami. Najpopularniejszym jest cykl Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY.
Nie da się ukryć, że aktualnie śmieja się z jedynej partii w Polsce - koscioła, skupiającego w sobie wszystkie cechy upadłego komunizmu.
I tak:
1. w owym czasie - przy okazji JEDWABNEGO - zrobił się szum kto ma przeprosic Żydów. Nie chciał przepraszać Prezydent R.P. A. Kwaśniewski, ale przeprosił - o czym informował osobiście w mediach.

2. Prymas GLEMP też stał się silną konkurencją dla Prezydenta R.P. Kwasniewskiego i również w mediach stwierdził, że "ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDZIE"! - ZA SWOJĄ DO TEJ PORY NIE PRZEPROSIŁ - co zuważył KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC!

3. W owym czasie (1982) z całą niebieska ekipą JP 2 pozornie rozbili KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW określając go w święty sposób jako "WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA".

4. W owym czasie (1994) ta sama ekipa JP 2, kard. STANISŁĄW DZIWISZ, PRYMAS GLEMP JÓZEF i pozostała gawiedź w sutannach płci obojga zafundowała KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW nocne, bandyckie napady księży na mieszkania, zakaz opalania budynków zima i wymroziła nawet małe dzieci.

5. Sadząc KULejne drzewko prymas GLEMP zapomniał, że zima i nie należy przesadzać, chyba, że też chce je wymrozić niczym małe dzieci A.D. 1994.

6. Dokładając troski w miernie idącą budowę bunkra miłosierdzia bożego KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponował, aby wykopać kamień węgielny i zakopać wia(g)rę, a stanie w 3 dni!

7, Przy okazji pierwszych 20 mln. od Rządu R.P. na budowę miłosierdzia bożego KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW ostrzegał, że jest to tylko pierwsza "oficjalna" rata za rządy w świętym spokoju. I co? Premier Kaczyński Jarosław uchwalił, ale nie wpłacił i w trosce o niebieska kasę idąc na modły trochę się połamał - niczym opłatkiem!

8. Po upływie kilku lat i zdetronizowaniu Premiera Kaczyńskiego Jarosława okazało się, że hojność rządu nie ma granic i pozostałe raty "nieoficjalne" wyniosły 100 mln.! - czyż to nie cudowne rozmnożenie? I tu powstaje nowe słowo boże pochodzące od HOJNY: wystarczy wymienić "O" na "Ó" i hójną reką kościół rąbnął z budżetu 120 mln. HÓJNOŚCI boskiej nie przyczepią się nawet KULawi, PATologiczni filolodzy z ATK bo: nie dość, że prawidłowo wymieniono O na Ó to jeszcze jest to wyjątek!

9. Od dawna KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC twierdziła, że cudów nie ma bo od ponad 2000 lat wymieniaja jedno na drugie (wodę na wino; chorych na zdrowych...) twierdząc, że to cuda, a sama teoria mówi, że TO COŚ Z NICZEGO! Jedynym cudem jest tylko to, że tego nikt w niebie nie widzi. Nawet AKADEMIA SZTUK CUDOWNYCH ma cuda na swoim koncie, bo wystarczyło kilka wPiSów aby uzdrowić w cudowny sposób kardynała Dziwisza - słyszał głos JP2, a po wpisach cudownie ozdrowiał! - No, chyba, że pan bóg zadzwonił do niego z watykanu droga kmórkowa i pytał, co ten Stasiek wygaduje? Jest w Polsce, a nie w watykanie!

10. Kościół nawet zaistniał w internecie i KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW z ASC cudownie osadził go i w tym przypadku - zamiast chatów (czatów) zaproponował nowego B(L)OGA. To też przewidziała nawet biblia bo serwowała od dawna 8 BLOGoslawieństw.
Kościół ma również swoją instrukcję osbsługi:
a) nie będziesz miał B(L)OGÓW cudzuch...;
B) nie będziesz brał imienia B(L)OGA....;
c) wierzę w jednego B(L)OGA...;

Tak powstał w cudowny sposób najnowszy deklaog dla Prymasa Glempa z wdzięczności za rok 1982, a szczególnie za 1994 i wymrożone małe dzieci.
Odjeżdzając zaś z Kurortu axcelencja nie powinna zapomnieć udzielić wszystkim swego B(L)OGoslawieństwa iście hójną ręką jak brała bez miłosierdzia na miłosierdzie twierdząc, że nycz się nie stało!

Rektorem ASC jest ************ ***********, tel. +** *** *** ***.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych