Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

bus do Niemiec

119 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~MonikaB~

~MonikaB~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 22:37:00

Uwaga!!!!!!!!!Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostrzegam przed speed busem to totalna porażka i zero profesjonalizmu!!!!!!! Chamstwo i zero kultury!!!!

#82 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 21:41:42

Nie polecam firmy reest bus czekałem całą noc na busa i nie przyjechali i nie odbierali telefonu. Radzę szukać innego busa

#83 ~Szczery~

~Szczery~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 00:06:29

Jeździłem wieloma firmami ale zostałem przy COBRABUS i KAMILBUS i takie opinie typu nie zetelni , oszuści itp. mam w dup ... A dlaczego już wam tłumacze
1: dlaczego nie poprosi nikt numeru tel. do kierowcy z którym będzie podróżował?
2: kierowca który dostaje zlecenie i wytyczne osoby do odbioru niema takiej opcij żeby nie przyjechał
3: pani która przyjmuje zgłoszenie od klienta wcale nie jest nie miła wręcz przeciwnie tylko trzeba być miłym teraz i dla niej poza tym nikt z nas nie jest robotem i nie pracuje po 24 godziny na dobę więc dzwoniący o 1,2,3 w nocy wyobraźni troszke
4: opinie o kierowcach gown... prawda chłopaki starają się jak tylko mogą żebyście dotarli na czas i w calosci w wyznaczone przez was miejsce. Pamiętajcie że każdy z nich odpowiada za auto bagaże a przede wszystkim za Was.
5: Co do spuznien to kierowca jeździ autem nie lata myśliwcem i teleportować też się nie umie więc pewnych zeczy takich jak: korki wypadki czy warunki atmosferyczne sorry ale tego nie przeskoczy i raczej nie przewodzi jest tylko człowiekiem takim jak każdy z nas.
Piszecie że kierowca jest niemiły bo co bo nie zaproponował wam kawy cherbaty? A które z was zaproponowało kawę czy cherbaty jemu ? Wszyscy myślicie że place i ja tu jestem szefem a gówno prawda to kierowca jest szefem bo on dba i meczy się żebyście dotarli cali zdrowi do celu.
ZYCZE WSZYSTKIM SZEROKIEJ DROGI POZDRAWIAM. M.

#84 ~Szczery~

~Szczery~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 00:07:21

Jeździłem wieloma firmami ale zostałem przy COBRABUS i KAMILBUS i takie opinie typu nie zetelni , oszuści itp. mam w dup ... A dlaczego już wam tłumacze
1: dlaczego nie poprosi nikt numeru tel. do kierowcy z którym będzie podróżował?
2: kierowca który dostaje zlecenie i wytyczne osoby do odbioru niema takiej opcij żeby nie przyjechał
3: pani która przyjmuje zgłoszenie od klienta wcale nie jest nie miła wręcz przeciwnie tylko trzeba być miłym teraz i dla niej poza tym nikt z nas nie jest robotem i nie pracuje po 24 godziny na dobę więc dzwoniący o 1,2,3 w nocy wyobraźni troszke
4: opinie o kierowcach gown... prawda chłopaki starają się jak tylko mogą żebyście dotarli na czas i w calosci w wyznaczone przez was miejsce. Pamiętajcie że każdy z nich odpowiada za auto bagaże a przede wszystkim za Was.
5: Co do spuznien to kierowca jeździ autem nie lata myśliwcem i teleportować też się nie umie więc pewnych zeczy takich jak: korki wypadki czy warunki atmosferyczne sorry ale tego nie przeskoczy i raczej nie przewodzi jest tylko człowiekiem takim jak każdy z nas.
Piszecie że kierowca jest niemiły bo co bo nie zaproponował wam kawy cherbaty? A które z was zaproponowało kawę czy cherbaty jemu ? Wszyscy myślicie że place i ja tu jestem szefem a gówno prawda to kierowca jest szefem bo on dba i meczy się żebyście dotarli cali zdrowi do celu.
ZYCZE WSZYSTKIM SZEROKIEJ DROGI POZDRAWIAM. M.

#85 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 13:09:21

Szczerze mówiąc nie wiem, czym najlepiej jechać, ale wiem czym lepiej nie jechać. 
Zdecydowanie nie polecam firmy COBRABUSY mój zamówiony bus nie przyjechał, Pan który odebrał mój telefon był ekstremalnie wredny, nie dało się z Nim totalnie dogadać nie wysłuchał nawet mojej sprawy. Podsumowując nie dotrzymali zobowiązania i nie dało się nic z nimi załatwić. Próbowałam uzyskać  "przepraszam" co też się nie udało ^^

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 19:19:22

Guliwer Express z Pacanowa firma tragiczna szczególnie jeśli idzie o organizację i odpowiedzialność wobec klienta. Totalna niekompetencja i lekceważenie klienta. Ostatnio nie odebrali człowieka z dużego zachodniego miasta. Gość dzwonił o namiary na kierowcę by dowiedzieć się kiedy przyjedzie. Właściciel przestał odbierać telefony gdy okazało się, że kierowca już dawno opuscił miasta bez szukania klienta. Kierowca nie zadzwonił gdyż w ogóle nie podjechał po gościa. I teraz  nikt w Guliwerze nie poczuwa się do odpowiedzialności, ze człowieka zostawili na lodzie. Mam nadzieję, że w sądzie rurka Guliwerowi zmięknie, oj zmięknie. Absolutnie odradzam tą firmę jest tragiczna pod każdym względem.

#87 ~Rodo~

~Rodo~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 17:23:11

Cobra bus

#88 ~Rodo~

~Rodo~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 17:23:28

Firma - porażka .
Obsluga - porażka .
Podejscie do klienta - porażka .
Zamiwiony przewóz z miejsca a do miejsca b . Ustalona godzina . Ustalony bagaż .
ALE : brak busa o ustalonej godzinie , brak informacji o odwołanym kursie . Beszczelny właściciel firmy grożący rozpowszechnieniem numeru zamawiającego .
Wiadomisci od Pani która przyjmowała zlecenie na poziomie PRL .
Na pytanie czy zawsze tak traktują ludzi - wiadomość o treści : proszę nie cwaniakować .
Z całego serca odradzam .

#89 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 22:19:29

795494719 UWAGA na babsko z tego numeru.

#90 ~Natka~

~Natka~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 22:21:07

Kamil bus super polecam

#91 ~juzwPOLSCE~

~juzwPOLSCE~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 14:08:44

Już w Polsce olej essenz 5% www konopiafarmacja pl 
CBD POMAGA W
* blokowaniu oraz rozprzestrzenianiu się komórek nowotworowych
* astmie,
* cukrzycy,
* bólach oraz napadach migrenowych,
* problemach z układem pokarmowym,
* reumatyzmie,
* epilepsji (padaczka),
* białaczce,
* SM (stwardnienie rozsiane),
* depresji i stany lękowe (właściwości antydepresyjne),
* schizofrenii,
* chorobie Alzheimera,
* chorobie Parkinsona
DOWIEDZ SIE WIECEJ NA WWW KONOPIAFARMACJA PL

#92 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 20:12:11

Kamil bus polecam super

#93 Małgośka21

Małgośka21

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 12:58:43

Dostałem do pizzy ulotkę Guliwer Express Europa. Zaczęli się niedawno reklamować, podobno jakaś nowa firma. Jeszcze nie dzwoniłem o cenę bo ja dopiero uderzam na Niemcy na lato.
733-004-267

#94 Małgośka21

Małgośka21

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 13:02:13

Polecam Guliwera super jeżdżą. jest przesiadka na granicy. Wracałam końcem października płaciłem 70 euro z niemiec do polski

#95 Małgośka21

Małgośka21

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 13:06:06

Polecam Guliwer express. Szybko i sprawnie kierowcy bardzo mili.juz kilka razy z nimi jechałam o nie zmienię na zadna inna firmę.

#96 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 20:43:55

Guliwer porażka na całej linii zero kompetencji i zorganizowania. Chamstwo przy składaniu rezerwacji na maxa. Nigdy więcej

#97 tobiaszjablonski

tobiaszjablonski

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 14:12:26

jeśli chodzi o dobry, szybki i bezpieczny dojazd do niemiec to ja polecam firmę http://belbus.pl/ . Sam najczęściej jeżdżę z Leszna. Jestem bardzo zadowolony, polecam każdemu. 

#98 Małgośka21

Małgośka21

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 25 listopad 2018 - 11:53:47

Guliwer porażka na całej linii zero kompetencji i zorganizowania. Chamstwo przy składaniu rezerwacji na maxa. Nigdy więcej

O widzę konkurencja się odezwała. ŻAL mi was ludzie.

Użytkownik Małgośka21 edytował ten post 25 listopad 2018 - 11:55:12

#99 ~Miska~

~Miska~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 10:34:15

Najlepsza firma to Kamilbus zawsze na czas i najlepsza organizacja polecam w 200%

#100 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 21:12:57

Polecam KamilBus !!! Jestem zadowolona. Jechałam juz kilka razy do Holandii. Wszystko na czas, kierowca miły. Na pewno jeszcze skorzystam z tego przewoźnika.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych