Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

bus do Niemiec

116 odpowiedzi w tym temacie

#21 okwi85

okwi85

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 21:21:46

A ja serdecznie moge polecic firme INTERBUS ze Szczecina. Zawsze korzystam z ich uslug i nigdy sie nie zawiodlam.  Co najwazniejsze transport jest szybki i bezpieczny. Kierowcy bardzo mili i pomocni. Polecam, tu numer do pana Roberta - szefa: 602485864

#22 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 19:48:28

firma zalvis to porażka, uważajcie! kierowcy jeżdżą ponad 60 godzin bez żadnej przerwy. kierowcy bardzo wulgarni i nie dowożą pod wskazany adres tylko wyrzucają pasażerów przy głównych trasach!! Przestrzegam 

#23 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 19:10:23

Jechałam ostatnio z przewoznikiem cobra. Nie dostałam od Pana z którym rozmawiałam żadnej informacji o której godzinie zostanę zabrana!!! Nie można sie dodzwonic bo nikt nie odbiera a kierowca z ktorym wracałam był bardzo nie miły i wulgarny!

#24 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 13:18:59

A ja serdecznie moge polecic firme INTERBUS ze Szczecina. Zawsze korzystam z ich uslug i nigdy sie nie zawiodlam.  Co najwazniejsze transport jest szybki i bezpieczny. Kierowcy bardzo mili i pomocni. Polecam, tu numer do pana Roberta - szefa: 602485864

dzieki za polecenie!! jechalam z nimi ostatnio. Pelen profesjonalizm i komfort podrozy. Kierowca rzeczywiscie bardzo mily i czas mi szybko uplynal. Polecam pozostalym firme Interbus ze Szczecina!

pzdr, Magda

#25 STIGA

STIGA

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2017 - 20:41:56

Przestrzegam przed Guliwer expres!!!

Może kiedyś działali uczciwie, ale teraz zeszli na psy!

Mają promocję szósty przejazd za 50% ceny, której nie respektują.

Przyjmuje zamówienie, po czym trzeba się do niego dobijać telefonicznie, żeby potwierdzić wyjazd i ustalić godzinę wyjazdu. Mało tego, osoba, która lojalnie uprzedziła, że przejazd będzie za pół ceny, została perfidnie oszukana. Bus nie zjawił się o umówionej godzinie, a kierowcy, do których udało się dodzwonić, powiedzieli, że już zdążyli odjechać paręset km.

Mimo to Guliwer zapewniał, że bus przyjedzie, tylko z innej firmy i dał namiar ( nr. tel ) do kierowcy innej firmy. Nr. okazał się nie do kierowcy a do koordynatorki, która powiedziała,że oni  nic o tym nie wiedzą, wiedziała natomiast, że to nie pierwszy taki przypadek związany z guliwerm i, że była jeszcze jedna osoba w tym dniu wyrolowana. Oczywiście Guliwer  tel. więcej nie odbierał i miał wyj...ane na to, że naraża kogoś na stres, koszty, że ktoś nie zdąży do pracy...

Kasa się liczy!!!  

Toż to  niesamowita  kwota, takie 150 zł, które musiałby stracić za 6 przejazd!!!

UWAŻAJCIE!

#26 ~Wiro~

~Wiro~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 15:08:18

Cobra Bus
Koszmarna firma omijać z daleka dzwoniłem co drugi dzień bo tak prosili odnośnie potwierdzenia przejazdu z Polski do Niemiec--umówiony byłem na 6 rano przyjechali o 11 jeszcze straszac że jak mi nie pasuje nie musza podjeżdzać telefonowałem martwiac sie od 6.00 nikt nie odbierał ani nikt nie oddzwonił dopiero o 10,30 kierowca zadzwonił nie wiedzac podobno o niczym nic!!!! Masakra szukajcie innych przewoźników

#27 ~toszko2~

~toszko2~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 11:19:10

Oby nie Cobra bus.Firma nie żetelna zawodzą klientów a potem nie przyjeżdżają pod wskazany adres mimo ich zapewnieñ że na 100% będą oszuści i jeszcze raz oszuści.

#28 m@ra

m@ra

Bywalec

• PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 08:58:29

Dobrze wiedzieć. A co sądzicie o Bla Bla Car?

#29 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 16:29:45

Nie polecam firmy cobra bus chciałem jechać z dziewczyną mówili że będą a w ogóle nie przyjechali a pozniej nie odbierali telefonu musiałem załatwiać na szybko inny transport

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 16:35:03

Hej macie rację co do cobra bus w ogóle nie przyjeżdżają już nie pierwszy raz widzę to się zdarzyło i u moich znajomych równiez juz nigdy tam nie zadzwonimy

#31 ~Kiv~

~Kiv~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2017 - 18:23:23

Polecam Po Europie z krk

#32 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 19:37:35

Polecam Cobra Bus. Najlepszy przewoźnik z którym jechałem już kilka razy. Podróż szybka i w dobrej cenie

#33 ~Xxxxx~

~Xxxxx~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 22:28:16

Cobra bus z busa nie polecam. Zwodzą i są niesłowni

#34 ~Xxxxx~

~Xxxxx~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 23:09:25

A ja przestrzegam przed tą firmą. Szkoda czasu. Bardzo nie kompetentna

#35 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 00:18:52

Jechałem nie raz z Cobra Bus i nie mam im nic do zarzucenia. Bardzo dobra i profesjonalna firma!

#36 ~Karooolina~

~Karooolina~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 00:34:26

Witam ostatnio jechałam z koleżankami do Holandii i naprawdę super podróż z firmą cobra. Wszystko było umówione i na czas. Super polecam

#37 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 12:58:35

Jasne. Nie polecam tej firmy. Dzwonisz umawiasz a potem zwodzą i nie przyjeżdżają. Szkoda czasu i nerwów. Wybierają sobie klientów pod trasę. Naprawdę uważajcie

#38 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 12:59:27

Jasne. Nie polecam tej firmy. Dzwonisz umawiasz a potem zwodzą i nie przyjeżdżają. Szkoda czasu i nerwów. Wybierają sobie klientów pod trasę. Naprawdę uważajcie

#39 ~Kasis~

~Kasis~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 11:06:27

Nie polecam cobrabus z busa. Są niesłowni. Szkoda czasu i nerwów

#40 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 18:09:55

Nie polecam przewozu MR przewozy międzynarodowe porażka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0