Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BURMISTRZ Zwolenia?

421 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 20:46:12

To nie był rozpoczęty projekt przez starą burmistrz, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Teraz wszystko co by nie zrobił, to przeciwnicy powiedzą, ze tylko kończy to, co było zaplanowane. Ludzie, ile w Was jadu.

A nie jest tak? Weź już go tak nie broń. Uczciwy też tski nie jest. Już zapomnieliscie że w starostwie pracował przez 8 lat z własną żona? To było naprawdę poniżej pasa. Teraz wygrał na burmistrza więc jest wszystko Oki.

#402 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 03:20:28

A nie jest tak? Weź już go tak nie broń. Uczciwy też tski nie jest. Już zapomnieliscie że w starostwie pracował przez 8 lat z własną żona? To było naprawdę poniżej pasa. Teraz wygrał na burmistrza więc jest wszystko Oki.

Racja. 8 lat pracowali razem i to na jakich stanowiskach. Teraz każdy o tym już zapomniał. A raczej tak nie powinno być. A wybory wygrał bo głosy rozeszły się na stepniowa i na drobka. A wiem że ludzie chcieli zmian.

#403 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 08:49:03

Racja. 8 lat pracowali razem i to na jakich stanowiskach. Teraz każdy o tym już zapomniał. A raczej tak nie powinno być. A wybory wygrał bo głosy rozeszły się na stepniowa i na drobka. A wiem że ludzie chcieli zmian.

Wygrał bo PiS wystawił B.slabego kandydata,do tego Marzenka zabrała 400 głosów .Stepniowa powinna tylko kandydować.
I była by zmiana.
A tak mamy co bylo

#404 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 08:50:17

Drobek nie taki slaby, glos mial ode mnie i by jednak troche ustawil do pionu familiady

#405 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 09:36:54

Powkladalby na stołki swoich, jak wszyscy. Poza tym była druga tura, Stepniowa poparła Drobka i co? I tak wtopil. O czymś to świadczy.

#406 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 10:26:56

Powkladalby na stołki swoich, jak wszyscy. Poza tym była druga tura, Stepniowa poparła Drobka i co? I tak wtopil. O czymś to świadczy.

Drobek by zrobił rewolucję w tym urzędzie. Oj zrobił by.

#407 ~julka~

~julka~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 11:20:34

Drobek by zrobił rewolucję w tym urzędzie. Oj zrobił by. NA WSZYSTKO PRZYJDZIE CZAS BUTA I OBŁUDA TO CECHA  ZACHŁANNYCH PEWNYCH SIEBIE,UWIKŁALI SIĘ INIE MA SPOSOBU CO DALEJ PCHAJĄ TEN WÓZEK ALE KOŁA PISZCZĄ.

#408 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 13:30:10

Najlepiej to na tym wszystkim wyszła stepniowa. Zostawiła burdel i sobie poszła do Kozienic.

#409 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 15:06:30

Najlepiej to na tym wszystkim wyszła stepniowa. Zostawiła burdel i sobie poszła do Kozienic.

Ale jak widać nadal lansuje się w zwoleniu. Może będzie startować w następnych wyborach.

#410 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 21:03:09

Burmistrzowa by tego nie niosła. One się nie lubią.

#411 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 22:38:51

Drobek by zrobił rewolucję w tym urzędzie. Oj zrobił by.

Taaaa, tak samo jak PiS zrobił rewolucję w zwolenskim KRUSIE. Wsadzili taką, co to zielonego pojęcia o niczym nie ma. Ja dziękuję za takie rewolucje.

#412 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 23:32:45

czy nie obiecał nam Pan Nowy Burmistrz Basenu w Zwoleniu za jego kandencji ???

czekam na realizację inwestucji ? kiedy powstanie Basen. dla mieszkańców Zwolenia i jego ziomków z PSL-u info FONTANNA to nie basen !

#413 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 23:36:23

Przecież wiadomo że te rozmowy rozpoczeła była burmistrz pan Sulima tylko kontynuuje to co było już w fazie przygotowań, w sumie to normalna sprawa.

#414 ~głosowałem na was~

~głosowałem na was~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 23:41:52

ja poczekam, może kiedyś w 2024 roku zamieszkam na ulicy basenowej albo na alei Kaczyńskiego. czy kiedyś to Nastąpi ?

#415 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 23:44:55

Przecież wiadomo że te rozmowy rozpoczeła była burmistrz pan Sulima tylko kontynuuje to co było już w fazie przygotowań, w sumie to normalna sprawa.

normalna sprawa to dom seniora albo dotacja dla działkowców, a gdzie troska o nasze dzieci ze zwolenia. Basen był obiecany. czy zalew to ma być obietnica wyborcza ?  niespełniona !

#416 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 06:03:51

normalna sprawa to dom seniora albo dotacja dla działkowców, a gdzie troska o nasze dzieci ze zwolenia. Basen był obiecany. czy zalew to ma być obietnica wyborcza ?  niespełniona !

Wszystko dla dzieci .Dostaleś 500 to jedż na basen w okolicach. Emeryt ma niewiele więcej emerytury i musi przeżyć miesiąc

#417 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 07:38:05

Wszystko dla dzieci .Dostaleś 500 to jedż na basen w okolicach. Emeryt ma niewiele więcej emerytury i musi przeżyć miesiąc

Ale jak ktoś ma 500+, to nie od burmistrza i nie dyktuje gdzie ma pojechać za te pieniądze.
Burmistrz i tak nic tu nie zdziała, aby dożynki i fotki.
Spoko człowiek,Ale nadaje się na asystenta księgowej.
Zwolen za jego kadencji będzie umierał.
Dodatkowo pracownicy się jego nie boją, buszuja po mieście i mają w D.robote

#418 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 08:37:02

Taaaa, tak samo jak PiS zrobił rewolucję w zwolenskim KRUSIE. Wsadzili taką, co to zielonego pojęcia o niczym nie ma. Ja dziękuję za takie rewolucje.

Byłem w Krusie w sprawie zadłużenia i pani kierownik wszystko mi wytłumaczyła i wyszedłem zadowolony , bo takie powinno być podejście do petenta w urzędzie 

#419 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 15:57:15

W sprawie zadłużenia to pewnie byłeś na informacji i tam Ci mogła Pani wyjasnic

#420 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 16:06:55

Byłem w Krusie w sprawie zadłużenia i pani kierownik wszystko mi wytłumaczyła i wyszedłem zadowolony , bo takie powinno być podejście do petenta w urzędzie

Ha ha hi hi
To p. Kierownik coś potrafi?
Zarządzać nie umie ludźmi, tam powinien być kierownikiem pracownik wieloletni lub ktoś kto zna się jak zarządzać ludźmi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych