Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Burmistrz Połańca prow3adzi gminę do zguby....

970 odpowiedzi w tym temacie

#761 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 11:41:09

Zielono mi w Połańcu, tylko co z ogrzewaniem, dokąd będziemy zatruwani spalaniem byle jakości węgla i śmieci w połanieckich  domach.

Panie burmistrzu co pan zrobił w tym kierunku przez te 13 lat gospodarowania. Na wyciągnięcie ręki żródło ciepłej wody w elektrowni. Zanim szukac porozumienia z Zarządem Elektrowni i wynegocjować korzystne ceny ciepłej wody i ciepła dla mieszkańców, których bardzo pan kocha, to pan prowadzi wojenki z PGK. A ja tu widzę ekologie, czyste powietrze dla mieszkańców, własnie w ogrzewaniu ciepłą wodą z elektrowni. 

Mysli pan, czy nadal rajcuje pana podział ludzi, jak to pan zrobił wczoraj w Okrągłej. Ludzie, pewna rodzina która sprzedała grunt Siarce, teraz udaje bohaterów. Te dwie panie które pracują w Urzędzie na stanowiskach dobrze opłacanych najwięcej miały do powiedzenia. Drogie panie dobrze jesteście opłacane, . 

#762 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 12:26:04

Zielono mi w Połańcu, tylko co z ogrzewaniem, dokąd będziemy zatruwani spalaniem byle jakości węgla i śmieci w połanieckich domach.
Panie burmistrzu co pan zrobił w tym kierunku przez te 13 lat gospodarowania. Na wyciągnięcie ręki żródło ciepłej wody w elektrowni. Zanim szukac porozumienia z Zarządem Elektrowni i wynegocjować korzystne ceny ciepłej wody i ciepła dla mieszkańców, których bardzo pan kocha, to pan prowadzi wojenki z PGK. A ja tu widzę ekologie, czyste powietrze dla mieszkańców, własnie w ogrzewaniu ciepłą wodą z elektrowni.
Mysli pan, czy nadal rajcuje pana podział ludzi, jak to pan zrobił wczoraj w Okrągłej. Ludzie, pewna rodzina która sprzedała grunt Siarce, teraz udaje bohaterów. Te dwie panie które pracują w Urzędzie na stanowiskach dobrze opłacanych najwięcej miały do powiedzenia. Drogie panie dobrze jesteście opłacane, .

Dalej przeciw siarce kręci kampanię?Czy przypadkiem ta smutna strefa nie jest na złożach siarki?

#763 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 12:35:42

Strefa jest położona na złożach siarki. Pewnie w procesie który sie toczy wyjdzie to zanidbanie przez urzędników gminy. 

#764 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 12:50:41

No jeżeli tak jest to się nie dziwię że mamy eko strefę.Ale mamy eko pojazd i ekologa-sabałę speca od ptactwa i zwierzyny płowej.Możeby otworzyć takie lokalne safari.

#765 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 21:12:04

Zielono mi w Połańcu, tylko co z ogrzewaniem, dokąd będziemy zatruwani spalaniem byle jakości węgla i śmieci w połanieckich  domach.

Cen ciepła sie nie negocjuje gości lecz na podstawie przedstawionych kosztów elektrowni są zateirdzane przez URE

#766 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 22:02:15

Panie burmistrzu, gdzie takie barwne ptoszki fruwaja, jak malowane. Pewnie na strefie. Nigdy pana nie widziałem z aparatem, skąd takie ładne fotografie.

#767 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 00:42:25

Na Podkarpaciu. Bo tam wszystko jest nie to co unas..

#768 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 09:04:55

Tak nawet basenu nie mają tylko burmistrz kąpie im strażaków za darmochę. Tzn. dla nich za darmo, a my mieszkańcy zapłacimy z budżetu naszego. I tak to na basenie jest barwnie kolorow. Tudziez grupa seniorów z Połańca się pluska i ćwiczy, dość zabawnie to wygląda, tryskaja zdrowiem. Mam nadzieje, ze seniorzy płaca. 

#769 ~Emeryt~

~Emeryt~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 11:49:08

Tak nawet basenu nie mają tylko burmistrz kąpie im strażaków za darmochę. Tzn. dla nich za darmo, a my mieszkańcy zapłacimy z budżetu naszego. I tak to na basenie jest barwnie kolorow. Tudziez grupa seniorów z Połańca się pluska i ćwiczy, dość zabawnie to wygląda, tryskaja zdrowiem. Mam nadzieje, ze seniorzy płaca.

Przeszkadza ci, ze ludzie starsi (nie tylko - przekroj wiekowy jest duzy) dbaja o zdrowie? Nie martw sie. Robimy to za wlasne pieniadze. Zanim sie cos glupiego napisze, nalezaloby sprawdzic. A czy wyglada to zabawnie? Moze dla ciebie. Dla nas nie. My dobrze sie bawimy z pozytkiem dla zdrowia. Zycze ci zebys na starosc mial sile i chec tak cwiczyc. Pozdrawiam.

#770 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 15:14:28

Przeszkadza ci, ze ludzie starsi (nie tylko - przekroj wiekowy jest duzy) dbaja o zdrowie? Nie martw sie. Robimy to za wlasne pieniadze. Zanim sie cos glupiego napisze, nalezaloby sprawdzic. A czy wyglada to zabawnie? Moze dla ciebie. Dla nas nie. My dobrze sie bawimy z pozytkiem dla zdrowia. Zycze ci zebys na starosc mial sile i chec tak cwiczyc. Pozdrawiam.

O co chodzi, nie tykaj emerytów bo się denerwują. Czytam ten tekst i uważam że bardzo grzecznie ktos na wasz temat napisał. Czyżby to była nastepna kasta ludzi w Połańcu , której nie wolno wspominac. 

#771 Makabreska

Makabreska

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 08:48:44

Pan burmistrz Tarnowski torpeduje wszystkie pomysły i projekty, które nie są jego.Potrafi nawet nie przyjąć darowizny na rzecz dzieci.Nie ,bo nie! Bo to nie on się wystarał.

I to też w trosce o gminę i jej mieszkańców oczywiście.

Pan burmistrz powinien wiedzieć też ,iż przewodniczący Rady Miejskiej może nakazać opuszczenie obrad sesji osobom nie będącym radnymi,które swoim zachowaniem zakłócają porządek,lub w inny sposób utrudniają prowadzenie sesji Rady! Nie ma zmiłuj się! 

#772 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 09:00:27

Obejrzałem na spokojnie obrady wzcorajszej sesji, mam jedna radę dla wodza Tarnowskiego  = dlaczego w dobrej sprawie dla mieszkańców przeszkadzasz, oplatasz takie brednie z tym wyimaginowanym prezesem przedsiębiorstwa, ża słuchać wstyd.

Uciepłowienie Połańca  to priorytet dla zdrowego powietrza, a nie ptaszki i trawniczki. Juz strefe zakrzewiłeś i co z tego?

#773 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 10:22:02

Burmistrz na każdej sesji w obecnej  kadencji wprowadza socjotechnike, zamieszanie, aby  zrobić wrażenie ,że z ta rada nie da się pracować.

Panie burmistrzu z panem nie idzie pracować, na marne pojdą  te nagabywania  niektorych mieszkancow spoleglych wobec pana, czyli coś ci załatwiłem lub załatwię to mnie wspieraj na sesji i rob rozrobę.

#774 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 12:45:07

Burmistrz na każdej sesji w obecnej  kadencji wprowadza socjotechnike, zamieszanie, aby  zrobić wrażenie ,że z ta rada nie da się pracować.

Panie burmistrzu z panem nie idzie pracować, na marne pojdą  te nagabywania  niektorych mieszkancow spoleglych wobec pana, czyli coś ci załatwiłem lub załatwię to mnie wspieraj na sesji i rob rozrobę.

To co piszesz to nic nowego, sprowadza na każdą sesję wichrzycieli do robienia zadymy, niby w imieniu mieszkańców. To są jego metody, radni (nowi) nie dajcie się wielu mieszkańców na was bardzo liczy.

#775 ~Gosciu~

~Gosciu~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 16:01:06

Burmistrzu szkola podstawowa to jakas paranoja ,sprzataczki podczas pracy szwedaja sie po Polancu.Nabijaja sie z pracownic w sklepach ze one musza tyrac 8 godz a te panie panie maja luzik.

#776 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 16:45:46

Pilnuj swojej pracy, a nie rozliczaj innych, 

#777 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 16:52:10

Pilnuj swojej pracy, a nie rozliczaj innych, 

coż za obywatelskie podejscie, , a może mam urlop i widzę.

Pewno przyjęci po znajomości, lub jest ich za dużo

To są pieniądze publiczne, NASZE.

#778 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 21:28:32

Panowie z Podkarpacia obecni na Gali Sportowej w Połańcu, dośc tego kadzenia tarnowskiemu, zabierzcie go do siebie, niech wam wygospodaruje. Juz mniej więcej sie orientujemy za co kupił was Tarnowski - za kąpiele strażaków.  

Wstyd, swoich działaczy sportowych nie zaprosil, . 

#779 Makabreska

Makabreska

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 08:11:27

Uciepłownienie  Połańca   to najważniejsza sprawa dla nas mieszkańców.Dlatego p.Tarnowski powinien zabrać się do roboty  i realizować to zadanie od zaraz.Ale czy temu podoła? Obawiam się, że to dla niego za trudne.Dlatego swoim zwyczajem będzie mieszał,  jątrzył , aby się tym nie zajmować.Niestety Połaniec nie ma szczęścia do gospodarzy. 

#780 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 09:39:51

Niech go zabiora ci włodarze z Podkarpacia do sibie, niech im tam rządzi. A niech nie denerwuja ludzi w Połańcu mowa , jakiego wspaniałego gospodarza mamy. i gratulacje składaja, 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych