Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BS Połaniec

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sabina~

~sabina~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 10:11:14

BS w Połńcu to najgorsza instytucja jaką znam - panie wyżej srają jak dupy mają, a jeśli pojawi się jakiś problem to zawsze z winy petenta-nigdy z ich stony

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 10:32:44

Nie przejmuj się, w PKO w Staszowie na Opatowskiej mozna się pooosraaać z nudów z powodu powolnej obsługi, gdy rezydowali na Kolejowej było tak samo.

#3 ~sabina~

~sabina~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 10:55:04

Pani dyrektor kieys powiedziała, że "nie rozmawia z ludźmi z ulicy w sprawie pracy, bo ma na tyle swoich". I to prawda, spytaj o zatrudnienie w BS Połaniec nie masz szans, bo robią tylko przydupasy pani dyrektor. Poza tym tatuś były policjant teraz jest ochroniarzem tego banku, córcia pracuje w okienku - cała kadra zachowuje się tak jakby to była ich prywatna instytucja i nie obowiązywały ich żadne przepisy-to jest chore!

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 06:21:59

moi znajomi to potwierdzają

#5 Epamidondas

Epamidondas

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 521 postów

Napisano 10 lipiec 2011 - 06:59:07

Wszem wiadomo i każdemu od dziecka,
że tu rządzi negatywna selekcja.
W rządzie czy w sądzie takie są układy,
że na dobór kliki tu nie ma rady. :P

Jakie układy takie i wyniki.
Ten kraj jak był, tak pozostanie dziki. B)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 11:58:18

poczytajcie jak sprawdzić czy nie "wzięliście" kredytu

http://www.bik.pl/bi...rmacja_ustawowa -informacje ogolne
http://www.bik.pl/bik/wniosek.htm tu tez link do wniosku i do instrukcji jak wypelnic
http://www.bik.pl/NR...i_Ustawowej.pdf a tu przewodnik co sie znajduje w tym co sie otrzyma, to wystarczajace informacje,
ale ten wniosek trzeba wyslac samodzielnie listem polceonym na ich adres (w pierwszym linku w opisie)

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 12:19:49

Nie przejmuj się, w PKO w Staszowie na Opatowskiej mozna się pooosraaać z nudów z powodu powolnej obsługi, gdy rezydowali na Kolejowej było tak samo.

szczera prawda nic sobie nie robią z interesantów

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 12:45:29

ja jakoś mam pozytywne doświadczenie (jak na razie) z korzystania z usług tego banku

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 13:02:07

Ja nie jestem z gminy Połaniec ale z usług kredytowych korzystam z tego banku, konto też mam w tym banku- jak na razie jestem zadowolona.

#10 ~anso_os~

~anso_os~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 13:32:08

Zupełnie nie polecam, fatalna obsługa, a jak ci zje kartę i kasy nie wyda wystawią wielkie oczy, że to nie ich wina!? Zero przeprosin i musimy czekać kilka dni kiedy przyjedzie serwisant do bankomatu. Nie polecam tego banku jak i tego ze Staszowa, pod tą samą marką. Ten sam problem. Nieprzyjemna obsługa.

#11 ~interesant~

~interesant~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 23:34:16

najgorsza jest ta blondyna której tatuś jest
ochroniarzem-suka jak talala

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 06:12:51

ja również korzystam z usług tego banku, podczas zakładania konta otrzymałam kartę do bankomatu i PIN ale niestety nie do niej, po 3-krotnym wpisaniu PINu zablokowano mi kartę, Pani oczywiście uznała mnie za niedojeba i stw. że na 100% źle wpisałam PIN, oczywiście musiałam zapłacić za wygenerowanie nowego PINu no i zero jakiś wyjaśnień, już nie mówię o przeprosinach, porażka

#13 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 08:00:05

?????????

#14 ~TOLEK~

~TOLEK~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 08:39:57

ja również korzystam z usług tego banku, podczas zakładania konta otrzymałam kartę do bankomatu i PIN ale niestety nie do niej, po 3-krotnym wpisaniu PINu zablokowano mi kartę, Pani oczywiście uznała mnie za niedojeba i stw. że na 100% źle wpisałam PIN, oczywiście musiałam zapłacić za wygenerowanie nowego PINu no i zero jakiś wyjaśnień, już nie mówię o przeprosinach, porażka

FATKTYCZNIE JESTEŚ NIEDOJDA!!!!!!! :lol:

#15 ~TOLEK~

~TOLEK~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 09:38:27

:lol:

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 21:53:16

Pani dyrektor kieys powiedziała, że "nie rozmawia z ludźmi z ulicy w sprawie pracy, bo ma na tyle swoich". I to prawda, spytaj o zatrudnienie w BS Połaniec nie masz szans, bo robią tylko przydupasy pani dyrektor. Poza tym tatuś były policjant teraz jest ochroniarzem tego banku, córcia pracuje w okienku - cała kadra zachowuje się tak jakby to była ich prywatna instytucja i nie obowiązywały ich żadne przepisy-to jest chore!

A wymień mi choć jedną instytucję w Połańcu, gdzie nie zatrudnia się przydupasów. Ja takiej nie znam.

#17 ~sabina~

~sabina~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 09:49:46

akurat tu masz rację, ale to szczerze wku...a człowieka bo im wolno wszystko, a petenta traktują jak śmiecia petentem

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 11:25:46

ja też

#19 ~wojak~

~wojak~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 08:59:12

a chuda Ewelinka z kredytów, jak wam się widzi, jestem ale po co? - kazali mi tu być

#20 ~EH HE~

~EH HE~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 12:06:17

e tam narzekacie. Niezłe ciacha się kręcą po tym BS -ie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych