Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

133 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~xoxo~

~xoxo~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 20:58:22

podsłuchując głośną rozmowę pewnej pani i pana na sienkiewce.. zmarły to Leszek K. miał jakąś firmę, mieszkał w okolicach wdk

kobieta gadała, że to jakieś porachunki "mafijne"

#62 ~Piwo_wypil~

~Piwo_wypil~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 21:05:44

Mnie nikt nic nie jest w stanie zrobić. Za cieńcy są. Bo bym pier***nął jednego, a drugi z wrażenia zawału by dostał.

Piwopiju, wydaje mi się że nie masz nic innego do roboty niż wypisywanie bzdur na forach. Pewnie jesteś zwykłym zboczkiem, który od rana do nocy siedzi w internecie i wali gruche. Zajmij się jakąś pracą niż siedzenie na forach....

#63 ~xoxo~

~xoxo~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 21:06:50

podsłuchując głośną rozmowę pewnej pani i pana na sienkiewce.. zmarły to Leszek K. miał jakąś firmę, mieszkał w okolicach wdk

kobieta gadała, że to jakieś porachunki "mafijne"

tzn Leszek P. 

#64 ~biały człowiek~

~biały człowiek~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 21:16:09

Ktoś wreszcie musi zrobić porządek z tą patologią na czarnowie bo strach wyjsc ! Policja powinna wziac sie za ta dzielnice

Tak jest, Zgadzam sie w 100%. Mnie na Pocieszka też o mało nie pobili. Coś z tym czarnowem trzeba zrobic.

#65 ~zwykły_ktoś~

~zwykły_ktoś~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 21:34:48

kochane osiedle... w środku dnia jako zwykły przeciętny przechodzeń zostałem obrzucony kamieniami przez grupkę spod sąsiedniego sklepu głównie monopolowego :3

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 21:55:47

Tak jest, Zgadzam sie w 100%. Mnie na Pocieszka też o mało nie pobili. Coś z tym czarnowem trzeba zrobic.

mnie w samym centrum czrnowa na Nowym Świecie

Zaatakował Rysiek zboczek

#67 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 21:59:00

ja proponuje zeby sie tak ktos wku***l na niektorych oszustow przeciebiorcow z naszych kielc i osciennych wioch  budimexinvestment oszust wykorzystuje ludzi i sie smieje  ale  jak widac nie  wszyscy a jak juz  to do czasu tego frajera  by mi nie bylo szkoda 

#68 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 22:08:16

a policja  bandzira znajdzie piwo pije przestepca  itd bo oj zlo robi ale zeby wejsc to lepiej nie  bo rozsadek  jest albo i uklady  taka  jest prawda widzi sie  co sie  dzieje chlopa szkoda jak kazdego ale zycie swiety pewnie nie byl  bo  jaka zlosc musi przemawiac  zeby takie okrucienstwo robic 

#69 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 22:17:30

Pocieszka Nowy Świat gdzie takie ulice na Czarnowie barany a poza tym Szkolna to oś Jagiellonske

#70 ~tutej~

~tutej~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 22:20:57

no no a mnie chcieli by pobić w samym centrum Czarnowa,dokładnie na Szczecińskiej

#71 ~sebulba~

~sebulba~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 22:26:01

Porachunki (niszczenie konkurencji) firm pogrzebowych trwają od 30 lat,nie pamiętacie co działo się w latach 90-tych?Niektórzy z was nie mogą pamiętać bo albo nie było jeszcze na świecie albo nie mieszkali jeszcze w Kielcach.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 22:31:48

Czarnów jest spoko, tylko najechało się dziadostwa z okolicznych wiosek i mamy, to co mamy ... 

#73 ~lita~

~lita~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 22:32:01

Porachunki (niszczenie konkurencji) firm pogrzebowych trwają od 30 lat,nie pamiętacie co działo się w latach 90-tych?Niektórzy z was nie mogą pamiętać bo albo nie było jeszcze na świecie albo nie mieszkali jeszcze w Kielcach.

biedni ludzie piszecie a nie wiecie co przeżywa rodzina , ja wiem zostało osierocone małe 9 letnie dziecko i dorosły co prawda chłopak ale ojciec to ojciec , Pan L. został zakatowany i zamordowany w bestialski sposób , na dodatek było to zaplanowane , morderca zniszczył dwie rodziny , żałośni jesteście do granic

#74 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 22:41:59

bylo 16 tysi sa 4 co ta kasiora  robi z czlowieka  zenada 

#75 ~jjj~

~jjj~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 22:45:05

co wy tu pier..... zginął człowiek i to dobry człowiek,pomyślcie sobie w jakich męczarniach odchodził.Leszek nie zasłużył sobie na taką śmierć.Gamonie pier***.....

#76 ~lita~

~lita~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 22:57:18

co wy tu pier..... zginął człowiek i to dobry człowiek,pomyślcie sobie w jakich męczarniach odchodził.Leszek nie zasłużył sobie na taką śmierć.Gamonie pier***.....

drodzy dobrzy ludzie jestem przyjaciółką tej rodziny od lat i po prostu błagam was o minimum szacunku , jutro pani monika p. musi powiedzieć swojemu 9 letniemu synowi o tym że jego tata już nigdy nie bedzie z nim rozmawiał , chodził na basen tudziez chocby ogladał tv, starszy syn przeżywa traumę , pani monika choc od roku nie byli razem ale do 31 sierpnia wciąż mieszkali pzreżywa traume podwójna oi naprawdę ma słabe wsparcie w rodzinie Pana L. a w swojej zerowe więc może jedzcie nad wode , tudzież obierzci milion kilo ziemniaków albo piszczei ale tylko z szacunkiem

#77 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 23:02:25

drodzy dobrzy ludzie jestem przyjaciółką tej rodziny od lat i po prostu błagam was o minimum szacunku , jutro pani monika p. musi powiedzieć swojemu 9 letniemu synowi o tym że jego tata już nigdy nie bedzie z nim rozmawiał , chodził na basen tudziez chocby ogladał tv, starszy syn przeżywa traumę , pani monika choc od roku nie byli razem ale do 31 sierpnia wciąż mieszkali pzreżywa traume podwójna oi naprawdę ma słabe wsparcie w rodzinie Pana L. a w swojej zerowe więc może jedzcie nad wode , tudzież obierzci milion kilo ziemniaków albo piszczei ale tylko z szacunkiem

daj spokój kobitko swiety nie byl sie gra sie ma 

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 23:03:00

bylo 16 tysi sa 4 co ta kasiora robi z czlowieka zenada

#79 ~lita~

~lita~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 23:04:45

daj spokój kobitko swiety nie byl sie gra sie ma 

mam nadzieje że ktoś toba tak zagra albo twoim starym stara bratem siostra wtedy pogadamy

#80 ~dzender~

~dzender~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 23:14:20

mi kolezke tez odjebali pod blokiem i wcale  nikogo nie ganie  jest zbrodnia  zenada jakie myslenie jest  ze kasa i kasa  i co zyje sie krutko a dobrze  wiec nie wiem jaka sie sugerujesz tralma trzeba myslec i zyc  poczciwie    nie hulaj dusza 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych