Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

133 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kamcia~

~kamcia~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 08:19:45

Co sie dzieje na tym świecie  :wacko:

#2 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11222 postów

Napisano 04 sierpień 2014 - 08:23:44

A co ma się dziać ?! Ktoś się wku***ł, po prostu. Wielkie mi halo.

#3 ~ketna~

~ketna~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 08:35:47

A co ma się dziać ?! Ktoś się wku***ł, po prostu. Wielkie mi halo.

Może piw za dużo wypił a to mózg trzepie.

#4 ~kera~

~kera~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 08:58:51

Kiedyś można było conajwyżej po ryju dostać a teraz każdy góniarz z maczetą chodzi.

Wielka tragedia, kondolencje dla rodziny.

#5 ~jfdkjs~

~jfdkjs~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:07:28

To ja jestem za tym, żeby policję też upoważnić do wku***ania się, bez konsekwencji najlepiej.

#6 Mały Rysiek

Mały Rysiek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:09:00

rano dopiero zaczeli wykonywać czynności? W sumie to i tak lepiej niż, po tygodniu...

#7 ~kielcznin40~

~kielcznin40~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:34:49

Kiedyś można było conajwyżej po ryju dostać a teraz każdy góniarz z maczetą chodzi.

Wielka tragedia, kondolencje dla rodziny.

Kiedyś? To znaczy kiedy?

#8 ~kielcznin40~

~kielcznin40~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:43:48

Z tego co ja pamiętam kosą w CK zawsze można było dostać, a że idioci zmienili kosy na maczety, to już inna bajka. Do takich s.k.u.r.w.i.e.l.i powinno się strzelać, a "niebiescy" za taki odstrzał powinni dostawać nagrody. 

#9 ~cze~

~cze~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:47:43

Ta niebiescy to się boją wyjśc na ulice, ręka im się na pałce trzesię, Jeden za drugim się chowa, o czym Ty mówisz chlopie.

170 cm 70 kg... typowy policjant nadający się do popychania karuzeli jeszcze jedna sprawa, żeby w dobrą stronę krecił.

Nic narazie nie wiadomo kim była ofiara, może wcale nie był święty może jakies długi może zemsta narazie nic nie wiadomo. 

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. 

Wiadomo już kim była ofiara mieszkaniec tamtego osiedla lub innego?

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:39:31

Z tego co ja pamiętam kosą w CK zawsze można było dostać, a że idioci zmienili kosy na maczety, to już inna bajka. Do takich s.k.u.r.w.i.e.l.i powinno się strzelać, a "niebiescy" za taki odstrzał powinni dostawać nagrody. 

Teraz w tym prym wiedzie Kraków. A i moda na maczety stamtąd przyszła!

#11 ~LOL~

~LOL~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:41:58

w tamtych okolicach była zawsze patologia ( nie obrażając wszystkich ze Szkolnej, bo na pewno i tam normalni mieszkają ), a nożem można zawsze dostać wszędzie w Polsce, to nie tylko domena Kielc lub Krk. Pamiętacie co się działo w latach 90 tych?

#12 ~mlody~

~mlody~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:47:16

Bo to znajda sprawcow-raczej nie. Ja tez zostalen napadniety 4 miesiace temu i winnych niema. przez takich idiotow albo gina ludzie albo zostaja kalekami do konca zycia jak ja.

#13 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:48:38

Wiadomo kto chociaż imie oraz  czy mieskzał na szkolnej

a co cię to obchodzi ? jeśli z twojej rodziny, lub znajomy to się dowiesz.

#14 ~JKP~

~JKP~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:49:01

JKP! J....ać kielecką patologię!

#15 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:50:56

Ta niebiescy to się boją wyjśc na ulice, ręka im się na pałce trzesię, Jeden za drugim się chowa, o czym Ty mówisz chlopie.

170 cm 70 kg... typowy policjant nadający się do popychania karuzeli jeszcze jedna sprawa, żeby w dobrą stronę krecił.

Nic narazie nie wiadomo kim była ofiara, może wcale nie był święty może jakies długi może zemsta narazie nic nie wiadomo. 

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. 

Wiadomo już kim była ofiara mieszkaniec tamtego osiedla lub innego?

tobie też się ręce trzesą, bo raz piszesz jako ccze a raz jako cze.

wyżej masz odpowiedź na twoje powtórne pytanie

#16 ~mmik~

~mmik~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 11:41:29

Jesteśmy za blisko miasta maczet czyli Krakowa. Chociaz nie można wykluczyć że to jakieś porachunki i ktoś przyjechał zrobić swoje właśnie z grodu Maczety.

#17 ~spiro~

~spiro~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 11:45:41

JKP! J....ać kielecką patologię!

W RPA każdego dnia średnio jest dokonywanych kilkadziesiąt morderstw. W USA też jest gorąco szczególnie w tzw. czarnych dzielnicach. Polska to naprawdę spokojny kraj pod tym względem.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 12:34:30

Ze wstępnych ustaleń wynika , że grupa która zaatakowała człowieka , pochodzi z Bydgoszczy , 2 godz przed zabójstwem 

widziano kiboli zawiszy (dwie osoby  miały szaliki)  agresywnie szukali zaczepki w okolicy sklepu monopolowego , bez powodu pobili jednego z lokalnych żuli,

wersję potwierdziło kilku światków  , ( info z komendy ) 

#19 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 12:38:20

Ja pierdziele... Co za idioci się tu wypowiadają? W 80% to pewnie jakieś łyse barany z Kielc, którzy całe życie siedzą pod blokiem i żłopią piwo... Żenada! IQ na poziomie ameby nie obrażając ameb!

#20 ~jas~

~jas~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 12:44:01

Stało sie to jak widac na zdjeciu miedzy blokami! czy ktos coś widział? został znaleziony ok 23, czyli ok 22 przypuścmy ze to sie działo

i co bloki opuszczone jakies sa czy zamieszkałe do cholery? nikt nic nie słyszał?

z psem nikt nie był? nie rozumiem?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych