Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brawo Paweł Wojtunik Ziemia Białobrzeska zagłosuje, dość spadochroniarzy i marionetek!

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 15:51:06

Jestem stąd!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 15:50:57

Jestem stąd!

Nawet się nie przyznaj.Bo robisz wstyd

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 08:31:09

Większego wstydu od Bąka nikt nie zrobi i nie zrobił.
Poseł od czego?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:09:49

Większego wstydu od Bąka nikt nie zrobi i nie zrobił.
Poseł od czego?

Część artykułu W polityce.pl :

Były szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego na długo zapamięta ten dzień! Zeznania Pawła Wojtunika przed komisją śledczą udowodniły, że bezpieczeństwem Polaków zajmowali się albo krętacze, ale ludzie całkowicie nieudolni. Co ciekawe, na ważne pytania zadawane przez członków komisji, Wojtunik, odpowiadał półsłówkami i cierpiał na podejrzaną „amnezję”. Z zeznań byłego szefa CBA, wynika też, że albo nikt nie kontrolował poczynań Marcina P., albo działania służb miały charakter fikcyjny.

1. „Nie pamiętam, co zrobiłem personalnie. Raczej nie byłem na bieżąco informowany na temat ustaleń raportu.”

Ta wypowiedź Pawła Wojtunika niech będzie kwintesencją jego podejścia do działań Marcina P - oszusta, który ograbił niemal 20 tysięcy Polaków z 851 milionów złotych. Były szef CBA nie zrobił nic, by kontrolować poczynania przekręciarza. Określenie „nie pamiętam” oznacza całkowite odpuszczenie Marcinowi P. przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.

2. ”Biuro na bieżąco weryfikowało napływające informację dotyczące afery Amber Gold. Do dzisiaj nie widzę błędu w działaniach CBA.”

Tę wypowiedź celnie spuentowała przewodnicząca komisji ds. Amber Gold, twierdząc, ze Wojtunik rysuje obraz pracy CBA, jako posiedzenie kilku sympatycznych agentów, którzy coś sobie analizują. Widać też, że Wojtunik, po 6 latach od wybuchu afery, nadal nie ma sobie nic do zarzucenia i cieszy się doskonałym humorem. Szkoda tylko, że bezradność CBA wobec Marcina P. pomogło temu ostatniemu w wielkim oszustwie.

3. „Nie pamiętam, aby podczas rozmów z Premierem Tuskiem temat Amber Gold był tematem istotnym.

To bardzo ważne zdanie, które udowadnia, że premier Donald Tusk, w trakcie swojego wystąpienia sejmowego po wybuchu Amber Gold, mijał się z prawdą. Tusk zapowiadał wyjaśnienie sprawy przekrętu Marcina P., tymczasem nieszczególnie zajmował się aferą. Jak się okazało, w czasie tuż po wybuchu afery, jedynie dwukrotnie zebrało się kolegium ds. służb specjalnych, ale tylko raz i to na zaledwie kilka minut omawiano aferę Amber Gold.

Już zawsze przeze mnie  będzie kojarzony ze zdrajca Tuskiem I ja mam na niego głosować.

#5 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:11:02

hahahahaha Wojtunik powiedział w udzielonym wywiadzie ,że jest bezpartyjny, niezależny  Ale kandyduje  z listy PO-KO.
Jest on śmieszny jak i cała jego NIEZALEŻNA kandydatura z PO-KO. Białobrzegi z czego Wy się tak cieszycie??? Ten człowiek ma postawione zarzuty. Macie godnego reprezentanta.
Mam nadzieje,że Prawo i Sprawiedliwość wgniecie go w ziemie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:19:51

hahahahaha Wojtunik powiedział w udzielonym wywiadzie ,że jest bezpartyjny, niezależny  Ale kandyduje  z listy PO-KO.
Jest on śmieszny jak i cała jego NIEZALEŻNA kandydatura z PO-KO. Białobrzegi z czego Wy się tak cieszycie??? Ten człowiek ma postawione zarzuty. Macie godnego reprezentanta.

Będzie bronił w Brukseli interesów państwa polskiego Ha.ha ha.Już zajmował się interesami polaków pokrzywdzonych przez Amber Gold .Jest skuteczny nie ma co

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:42:43

hahahahaha Wojtunik powiedział w udzielonym wywiadzie ,że jest bezpartyjny, niezależny Ale kandyduje z listy PO-KO.

przykro mi że się nie wyspałaś. tak mamy godnego kandydata za którego się nie powstydzimy tak jak teraz wstydzimy się za owada który nic nie robi w sejmie oprócz zbijania "owadów" z pupy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:18:03

Wszystko to pisowskie gadanie na drugiego człowieka i oczernianie specjalnie przecież to doskonale znamy niszczenie drugiego jest u nich na porządku dziennym

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 15:20:28

Jakie "pisowskie gadanie i oczernianie" tu nie ma nic co byłoby nieprawdą. To szczera prawda. Mówisz ,że w PiS jest to na porządku dziennym, hmmm.... ciekawe. Ciekawe jakbyś zareagował /ała jak bys miała/ miał oszczędności życia w Amber Gold i byś wszystko straciła  a ten Pan jest współwinny temu całemu bagnu. Maczał w ty palce. I to po łokcie. A to co napisałaś na porządku dziennym jest na lewicy. U was to norma .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 16:38:49

Jakie "pisowskie gadanie i oczernianie" tu nie ma nic co byłoby nieprawdą. To szczera prawda. Mówisz ,że w PiS jest to na porządku dziennym, hmmm.... ciekawe. Ciekawe jakbyś zareagował /ała jak bys miała/ miał oszczędności życia w Amber Gold i byś wszystko straciła a ten Pan jest współwinny temu całemu bagnu. Maczał w ty palce. I to po łokcie. A to co napisałaś na porządku dziennym jest na lewicy. U was to norma .

pis też nas okrada ale robi to w białych rękawiczkach. popatrz jakie drogie jest "życie"...komuś trzeba zabrać żeby komuś dać. nie potrzeba filozofii. Ciężko się tu żyje. Chory rząd, chore decyzje.POLSKA.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 06:57:11

PiS odpowiada za dużo większy przekręt SKOK WOŁOMIN!!!!!!!!!!!!! Kiedy prokurator przesłucha Jarosława za Srebrną? Nigdy bo swoich nie przesłuchujecie!
Takie Państwo PiS. Dla Ciemnoty.

#12 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:49:47

GOŚĆ... Ciemnotą to chyba nazywasz siebie. piszę to z przykrością. Widzę ,że dobrze się czujesz w polityce hahaha.
Otóż, jest to jest próba nieuprawnionego sklejenia Prawa i Sprawiedliwości z tą aferą, podczas gdy to była afera w wykonaniu byłych oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych, związanych z Fundacją Pro Civili, z którą związani byli również politycy Platformy Obywatelskiej, chociażby były prezydent Bronisław Komorowski. Były to gigantyczne zaniedbania ze strony KNF.
I chcecie powiedzieć, że o była wina Prawa i Sprawiedliwości.??? Ciemnoty??
Ludzie nie są idiotami i nie uwierzą we wszystko co piszecie na temat PiS-u.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 19:33:55

czas by uwierzyli! TVP mota ich innym przekazem,zakłamanym przekazem, wtórują mu księża a PiS do egzystencji potrzebuje ciemniaków. Ludzie inteligentni i wykształceni nigdy w te bajki nie uwierzą.
Czas rozliczyć PiS i postawić przed Trybunał.
Kwestia czasu.

#14 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 15:25:41

Pis do egzystencji potrzebuje ciemniaków... padne zaraz. 30 % działaczy PO ma wykształcenie podstawowe. I daleko Wam do ludzi inteligentnych i wykształconych. Mówisz może o Kidawie Błońskiej, Która wspomniała ,że mierzeja wiślana powinna się sama przekopać gdyby chciała??? Czy o tym Panu od belzebuba? a Może o tym , który tak marszałka kocha???? Macie tam Samych inteligentów.
A jeśli chodzi o Trybunał to powinien tam stanąć Donald Tusk, Który w ostatnim momencie ukradł kase z OFE. Gdyby tego nie zrobił dzisiaj nie było go tam gdzie jest.
I tak stanie przed trybunałem stanu. Szkodnik Polski.

Dokładnie. Jest to kwestia czasu.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 07:49:31

Stanie Adrian a co powiesz o inteligencje Suskim hehe

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 19:09:15

Obciach.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 09:22:36

nagle sobie przypomniał że jest stąd

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 09:09:26

GOŚĆ... Ciemnotą to chyba nazywasz siebie. piszę to z przykrością. Widzę ,że dobrze się czujesz w polityce hahaha.
Otóż, jest to jest próba nieuprawnionego sklejenia Prawa i Sprawiedliwości z tą aferą, podczas gdy to była afera w wykonaniu byłych oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych, związanych z Fundacją Pro Civili, z którą związani byli również politycy Platformy Obywatelskiej, chociażby były prezydent Bronisław Komorowski. Były to gigantyczne zaniedbania ze strony KNF.
I chcecie powiedzieć, że o była wina Prawa i Sprawiedliwości.??? Ciemnoty??
Ludzie nie są idiotami i nie uwierzą we wszystko co piszecie na temat PiS-u.

Wojtunik zbawienie Białobrzegów.Był szefem CBA wszyscy wiemy jak wtedy harował jak martwił się o losy polaków szczególnie 20 000 osób poszkodowanych przez Amber Gold.Zajął się mafiami Vat-owskim.Wszędzie go pełno jak chce do koryta Brukselskiego. to się głośno Kwiczy .Jak trzeba było rzetelnnie pracować i wyjasniać Afery to On chował głowę w piasek .Obejrzyjcie jak odpowiada na komisji śledczej ws.Amber Gold.I wy białobrzeżacy chcecie na niego głosować z powodu,,Jestem stąd".Niech nie robi wstydu Białobrzegom i tyle w temacie

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 09:20:29

Na niego zagłosuje dawna sitwa z Biaobrzegów - Bo nasz ci on.Pózniej chwali by się na swoich herbatkach mamy swojego człowieka w Brukseli,Białobrzegi sa sławne na cały świat.Nie ważne co robił do tej pory.Może się zmieni, to dobry chłopak z Białobrzegów.Ludzie otwórzcie oczy.Nie brakuje nam sławnych białobrzeżaków nie powinniśmy mieć kompleksów.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 10:36:08

Wojtunik zbawienie Białobrzegów.Był szefem CBA wszyscy wiemy jak wtedy harował jak martwił się o losy polaków szczególnie 20 000 osób poszkodowanych przez Amber Gold.Zajął się mafiami Vat-owskim.Wszędzie go pełno jak chce do koryta Brukselskiego. to się głośno Kwiczy .Jak trzeba było rzetelnnie pracować i wyjasniać Afery to On chował głowę w piasek .Obejrzyjcie jak odpowiada na komisji śledczej ws.Amber Gold.I wy białobrzeżacy chcecie na niego głosować z powodu,,Jestem stąd".Niech nie robi wstydu Białobrzegom i tyle w temacie

Ja widziałem jak na FB pokazywał jak śmieci zbiera w lasach radomskich. Proponuję zatrudnić go w Zakładzie Usług Komunalnych w Białobrzegach i niech zapier***a po lasach i zbiera śmieci.Bo jest stąd!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych