Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bowling Club + Bilard Końskie

Bowling Kręgle Końskie Piłkarzyki Rzutki Dart Mecz Piwo Miejsce spotkań Pub

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:58:50

Myślę że stworzenie takiego miejsca w końskich będzie strzałem w dziesiątkę. 

#22 ~Bowling~

~Bowling~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 17:17:15

Dziękujemy za zainteresowanie tematem.

#23 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 10:55:21

Byłem w kręgielni w Tomaszowie. Genialne miejsce, koncerty,wycieczki z podstawówek na naukę gry, imprezy firmowe i okolicznościowe. no i przede wszystkim ceny: godzina 30 (albo 35) zł i browar po 5. Czyli jednak sie da w małym mieście jak się chce. Życzę powodzenia i będę dopingowal

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:27:51

Jestem jak najbardziej za! Dlaczego jak jest coś takiego 30-50 km od nas, na dodatek jeżdżą tam ludzie z Końskich u nas miałoby nie wypalić?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2017 - 13:37:30

Witam
Poszukujemy miejsca w Końskich na otwarcie Kręgielni w Końskich. Potrzebny lokal o powierzchni ok. 400m2.
Z uwagi na deficyt miejsc do aktywnego spędzania czasu, spotkań w gronie przyjaciół czy po prostu spotkań przy piwie lub kawie chcielibyśmy otworzyć kręgielnie połączoną z bilardem, drink barem.
Planujemy otworzenie kręgielni 4 torowej, 2-3 stoły do bilarda, piłkarzyki oraz rzutki. Ponad to byłaby możliwość obejrzenia meczów i wydarzeń sportowych na dużym ekranie lub rzutniku.
Najbliższe kręgielnie znajdują się w odległości 30-50km, więc moglibyśmy obsługiwać klientów z końskich oraz najbliższych okolic.
W lokalu obowiązywał by całkowity zakaz palenia.
Czy takie miejsce jest potrzebne w okolicy oraz czy tak duże przedsięwzięcie ma szansę na utrzymanie?

Kręgielnia super pomysł. Jestem za, będziemy z kumplami przychodzić. Piszcie nas 4.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Bowling, Kręgle, Końskie, Piłkarzyki, Rzutki, Dart, Mecz, Piwo, Miejsce spotkań, Pub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych