Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

63 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 14:53:11

I Bukowa nie puszczała muzyki przy przyspiewkach . jedynie gdy hymn spiewali, a takto same cały czas śpiewały. Bylem, widziałem, podziwiałem . Bukowa gratuluje

#22 ~Bukowianka *.*~

~Bukowianka *.*~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 14:55:02

Siema ! BUKOWA WYGRAŁA, BO ZASŁUŻYŁA ! ... i dziewczyny i chłopaki byli kapitalni ! Nawet nie wyobrażacie sobie ile czasu i pracy kosztowały nas przygotowania do finału ... powinni się wstydzić jedynie Nowiny i Małogoszcz gdyż oczerniali nas i obrażali a teraz gul im pewnie śmiga !!! Pozdrawiam Mniów <3 i Daleszyce no i Włoszczowe <3 fajna była ta Liga Mistrzów w tym roku :** pozdrawiam !

#23 ~kibic bvb~

~kibic bvb~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 14:55:07

Brawo Bukowa!
Pozdro z Mniowa!

Dziękujemy :)

#24 ~widzuś~

~widzuś~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 14:59:16

Trzeba umieć przegrywać ! Dla Bukowy duży szacun i pełna kulturka co do tego nie ma zażutów ! A dziewczyny z Bukowy dały na serio świetny pokaż ! GRATULACJE NO NO NOO należało się wam co do tego jestem pewien w 100 % ;)

#25 ~Kolega po fachu~

~Kolega po fachu~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 15:00:53

DOKŁADNIE ! BUKOWA JEST BARDZO KULTURALNA I ZAWSZE NAWET PO PRZEGRANEJ GRATULUJE INNYM ZAWODNIKOM I DZIĘKUJE IM ZA MECZ. Co do Małogoszcza miałbym pewne zastrzeżenia ;/

#26 ~koksu~

~koksu~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 15:01:31

http://tlit.pl/ronaldo-nie-zyje

#27 ~kibicka~

~kibicka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 15:17:25

Obie drużyny były najlepsze <3 to był najdłuższy i najtrudniejszy mecz jak dotychczas
Brawa dla obu drużyn!! :))

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 16:30:58

Popatrzcie tylko na ligi juniorskie :) (bo seniorskiej nie ma w Bukowie :) ) i zobaczcie jakimi wynikami kończą się spotkania Małogoszcz- Bukowa :) :) wszyscy, którzy grali z Małogoszcza to piłkarze Wiernej :) w Bukowej to samo :) Życzę Bukowej powodzenia za rok :) niech chociaż dojdą to finału. :) Małogoszcz już drugi rok z rzędu jest w finale :) :*

#29 ~wierna~

~wierna~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 17:26:05

Popatrzcie tylko na ligi juniorskie :) (bo seniorskiej nie ma w Bukowie :) ) i zobaczcie jakimi wynikami kończą się spotkania Małogoszcz- Bukowa :) :) wszyscy, którzy grali z Małogoszcza to piłkarze Wiernej :) w Bukowej to samo :) Życzę Bukowej powodzenia za rok :) niech chociaż dojdą to finału. :) Małogoszcz już drugi rok z rzędu jest w finale :) :*

No właśnie w lidze ich robią jak chcą poprostu to był wypadek przy pracy. MAŁOGOSZCZ <3

#30 ~bieliny <3~

~bieliny <3~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 17:41:20

Bukowa bardzo kulturalna nie ma co do tego dyskusji. Malogoszcz sie w tej sferze nie popisal. Co do meczu.trzeba przyznac ze bardzo wyrownany. Ktos napisal ze Malogoszcz przez wiekszosc robil Bukowe jak chcial. Gdyby naprawde tak bylo to do nich nalezalo by zwyciestwo. A w karnych nie popisal sie ani wasz bramkarz ani strzelcy, ktorzy nie potrafili nawet wycelowac w barmke. W rankigach! 1,85 metrowym przystojniakiem. Liczy sie tu i teraz. Umiejcie sie przyznac do porazki i bo takie najezdzanie pokazuje jacy jestescie. Dziekuje!

#31 BANDA ŚWIRÓW XD

BANDA ŚWIRÓW XD

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 17:50:36

I 2 raz przegrał <3 :)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 18:31:40

brawo bukowa ! należała wam sie wygrana ;)

#33 ~ASD 9~

~ASD 9~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 18:51:39

No właśnie w lidze ich robią jak chcą poprostu to był wypadek przy pracy. MAŁOGOSZCZ <3

Rocznik 97 robi różnicę ;) PJONA :D

#34 ~Kibic123~

~Kibic123~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 19:38:05

Bukowa klaskała Małogoszczowi jak im organizatorzy gratulowali a nie to co ich kibice tyłki do ławek im się przykleiły i nawet nie raczyli im za mecz podziękować :)

#35 ~ktos:)~

~ktos:)~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 19:52:55

Bukowa wykazała się kulturą, nie to co niektórzy. ciekawe jak sie czuja teraz ci co tak najeżdżali na Bukowe. Trzeba mieć w sobie troche pokory a nie obrażać innych i im przeszkadzać . Brawo Bukowa !

#36 ~Chłopak z Nowin~

~Chłopak z Nowin~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 20:13:54

To może ja sprostuje wasze kłótnie, ponieważ dzisiaj byłem neutralnym kibicem, który oglądał mecz, a zarazem słuchał dopingu obu ekip. (Jestem z Nowin).

1) Piłkarsko, mecz stał na równym poziomie, spodziewałem się po pierwszej połowie, że będą karne. Zwycięzców się nie sądzi.

2) Doping:

Bukovia fajnie sobie radziła, na plus stroje, aranżacje, itp.

Niezły bęben. Słowa pochwały za zachowanie po meczu, gdy zaczęłyście krzyczeć 'Małogoszcz', gdy chłopcy z Wiernej byli pogrążeni porażką.

Dziewczyny z Małogoszcza troche mniej przygotowane, mało przyśpiewek, bęben beznadziejny. Jeszcze prosiłyście nas [chłopaków z Nowin], abyśmy wam z przyśpiewkami pomogli..Oj, tak nie powinno być! :)

Ale, szacunek dla obu ekip.. Po co drążyć temat, kto był lepszy?

7EGŁA, 7EGŁA, 7EGŁA kur*ą jest...! (musiałem).

#37 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 20:18:41

Bukowa klaskała Małogoszczowi jak im organizatorzy gratulowali a nie to co ich kibice tyłki do ławek im się przykleiły i nawet nie raczyli im za mecz podziękować :)

Dokładnie.   ;)

#38 ~Opiekun~

~Opiekun~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 20:31:06

Brawo Bukowa, brawo Małogoszcz! Byliście w tym roku najlepsi!
Ale męczy mnie co innego. Może nie będę pisał skąd jestem tak dla dobra sprawy. Nie mam też zamiaru się wypowiadać o meczu, a poruszyć inny temat. Zaznaczę też, że nie jestem uczestnikiem turnieju, bo mam troszkę więcej lat;)
Jak wygląda kadra województwa 1997? 15 osób- Korona, 3- KSZO, 1,2- Granat Skarżysko.
Gdzie jest powołanie dla chłopaków, którzy się wyróżniają? Mam nadzieję, że czyta to jakiś "odpowiedzialny" człowiek i zapewni szansę dla kilku dobrych zawodników. Napastnik z Bukowy, Napastnik ze Strawczyna, Kapitan Małogoszczy, Kapitan Mniowa, Obrońca z Łopuszna, Obrońca z Mniowa, Obrońca z Bukowy, Jeden chłopak z Woli Jachowej... Przykłady, z brzegu. Nie macie oczu? Ludzie! Ci chłopcy, pewnie jak i wielu innych zjadają umiejętnościami tych "pseudo graczy" z Korony i innych klubów.
Dajcie im szansę! Zapraszam do dyskusji, jeżeli czyta to ktoś starszy i siedzący w temacie.
Pozdrawiam.

#39 ~stary ale jary~

~stary ale jary~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 20:37:47

Co do tej 'Kadry Świętokrzyskiej'. Ma się wtyki to i się do kadry dostanie..

Też na pewno na otwarciu turnieju, w pierwszym meczu wyróżniał się pomocnik z Nowin - który strzelił zwycięskiego gola.. Ale cóż, nie ma znajomości, nie ma powołania.

#40 ~widz ligi mistrzów~

~widz ligi mistrzów~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 05:49:37

Bukowa jest normalnie BOSKA ! 

Byłem tam i widziałem. 

Kibicki dopingowały, krzyczały, przeżywały. No po prostu super zespół, pewnie sql też : )

Ale najpiękniej było w rzutach karnych, stały w linii i trzymały się za ręce ( to było coś ) <3

A na koniec, jak wygrali włączyli ,,We are the champion''.

Najlepsza atrakcja = szampan jednego z operatorów.

No tylko pogratulować. Bardzo miły, pracowity i co najważniejsze KULTURALNY zespół. Bardzo sie ciesze, że wygrali. Zasłużyli i chłopaki i dziewczyny. : )

Może nasza ekipa za rok pokaże klasę :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych