Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Borowski Kazimierz

Borowski Staszów cmentarz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 wisia2000

wisia2000

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 luty 2013 - 16:38:12

Witam,
poszukuję osób, które wiedzą coś na temat mojego dziadka Borowskiego Kazimierza, który mieszkał w Staszowie w latach 1930-1937. Zmarł nagle w Staszowie w dn. 31 grudnia 1937r, pochowany jest na cmentarzu w tym mieście. Za wszystkie wiadomości z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam Jadwiga.

#2 ~j~

~j~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 17:46:45

Nie jestem pewien na 100%. Ale wydaje mi się, że grób z takim imieniem i nazwiskiem widziałem. Wchodząc główną bramą na Starym Cmentarzu, idąc pod górkę i będąc na równym terenie- gdzieś w rejonie grobu księży. Napisałem tego e- maila - ale nie jestem pewien czy to ten grób. Proszę skontaktować się z plebanią prz Kościele św. Bartłomieja w Staszowie ul. Szpitalna 3. Tam w księgach parafialnych powinny być jakieś dane. POWODZENIA.

#3 wisia2000

wisia2000

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 luty 2013 - 17:57:01

Witam, bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź, wczoraj byłam po raz pierwszy na grobie mojego dziadka, zgadza się na górce po stronie prawej. Wrażenie ogromnie, grób przechyla się na lewy bok.. Dziadek był kapitaniem wojsk polskich, położyłam mu wiązankę i zapaliłam znicz. Jestem wnuczką ukochanej jego córki Danuty, której zdjęcie włożono mu do trumny. Najgorsze jest to, że nie wiem co robił w Staszowie, ponoć był technikiem dentystycznym, nie wiem z kim mieszkał i kto go pochował??? Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Jadwiga.

#4 ~j~

~j~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 18:00:07

Prosze Pani. Znalazłem w wyszukiwarce internetowej grób Pani dziadka ze zdjęciem. Proszę w goglach wpisać Kazimierz Borowski Staszów. Czytając od góry to 2 bądź 3 strona. Bardziej nie mogę pomóc. Strona nazywa się prawdopodobnie fotosik. POWODZENIA.

#5 wisia2000

wisia2000

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 luty 2013 - 18:05:46

Dziękuję serdecznie to jest właśnie moja strona w fotosiku tam są zdjęcia, które otrzymałam od mojego brata. Wczoraj byłam na ślubie o 16-tej w kościele św. Bartłomieja w Staszowie i na cmentarzu. Na weselu pytałam ludzi, ale nikt nie może pamiętać, bo to było bardzo dawno, moja mama miała 15 lat jak zmarł jej ojciec Kazimierz. Skontaktuję się z plebanią. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Jadwiga.

#6 ~j~

~j~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 18:09:49

Witam, bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź, wczoraj byłam po raz pierwszy na grobie mojego dziadka, zgadza się na górce po stronie prawej. Wrażenie ogromnie, grób przechyla się na lewy bok.. Dziadek był kapitaniem wojsk polskich, położyłam mu wiązankę i zapaliłam znicz. Jestem wnuczką ukochanej jego córki Danuty, której zdjęcie włożono mu do trumny. Najgorsze jest to, że nie wiem co robił w Staszowie, ponoć był technikiem dentystycznym, nie wiem z kim mieszkał i kto go pochował??? Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Jadwiga.

Nie ma za co dziękować. Faktycznie przeżycie napewno ogromne. Po tylu latach... Bliższych informacji niestety nie znam na temat pochówku. Ale proszę skontaktować się z plebanią. Jeżeli Pani nie jest ze Staszowa to parafia znajduje się w diecezki sandomierskiej. W ksiegach w św. Bartłomieju winny być dane o pochówku.

#7 wisia2000

wisia2000

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 luty 2013 - 18:21:42

Jeszcze raz dziękuję, napisałam przed chwilą do parafii św. Bartłomieja, jestem z Lublina . Dziadek zmarł grubo przed moimi narodzinami. Miałam odwiedzić jego grób w lecie, ale nie mogłam. Jednak tak chciał los, że musiałam być na ślubie i weselu wczoraj w Staszowie. To miasto jest bardzo bliskie mojemu sercu. Pozdrawiam Jadwiga.

#8 ~z rynku~

~z rynku~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 10:07:28

Witam,
poszukuję osób, które wiedzą coś na temat mojego dziadka Borowskiego Kazimierza, który mieszkał w Staszowie w latach 1930-1937. Zmarł nagle w Staszowie w dn. 31 grudnia 1937r, pochowany jest na cmentarzu w tym mieście. Za wszystkie wiadomości z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam Jadwiga.

Witam,

Czy nie otrzymała Pani wiadomości przez "Fotosika"???

#9 wisia2000

wisia2000

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2013 - 15:26:30

Dziekuję za informację, które przeczytałam na fotosiku. Serdecznie pozdrawiam Jadwiga.

#10 wisia2000

wisia2000

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2013 - 15:44:02

Witam, napisałam już list. Pozdrawiam Jadwiga.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Borowski, Staszów, cmentarz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych