Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Bolesne ząbkowanie

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 13:04:10

Tak, spokojnie bez recepty. Po prostu zapytaj w aptece :)

#42 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 14:36:46

Dologel-Brak info o składnikach. Podane tylko 3, które stanowią 15%, a co resztą czyli 85%?! Karygodne. Zatajanie tak istotnych informacji jakim są składniki, co w przypadku niemowląt jest niedopomyslenia. Nasz poleciał do kosza

#43 ~Tamira~

~Tamira~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 10:58:27

Serio? Przecież to jest wyrób medyczny, gdyby skład nie był odpowiedni to na pewno nie zostałby dopuszczony do stosowania, szczególnie u dzieci. Poza tym, podejrzewam, że w razie jakichkolwiek wątpliwości, niejasności, dla uspokojenia zawsze w razie czego można napisać do producenta z pytaniem :)

#44 ~martulka~

~martulka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 21:57:31

Większość składu to woda, jak w każdym żelu, nie rozumiem, czego się tu obawiać? Lepiej dziecku podać coś z alkoholem, lidokainą, cukrem? Ja osobiście lepszego składu niż dologel nie znalazłam.

#45 Lorenz

Lorenz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 14:43:09

Wydaje mi się, ze powinnaś udać się do lekarza. Zapytać czy ma na to jakiś sposób. Może są jakieś preparaty na złagodzenie bólu u dziecka. 

#46 ~imirka~

~imirka~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:58:18

u nas sprawdził się zel na ząbkowanie o nazwie Bobolen do stosowania miejscowego u niemowląt w celu łagodzenia dolegliwości bólowych związanych z ząbkowaniem. Smaruję córce dziąsła i robię jednocześnie masaż z użyciem preparatu. Nowoczesna formuła żelu wpływa na tworzenie warstwy ochronnej w miejscu powstawania bólu i długo działa, bo córka po posmaru dziąseł długo jest spokojna. 

#47 ~eliza89~

~eliza89~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 16:32:27

Dlatego właśnie wspomniany Bobolen sprawdzi się moim zdaniem najlepiej.Ja już przeszłam przez wiele rożnych metod jesli chodzi o uśmierzenie bólu związanego z ząbkowaniem i dopiero własnie wspomniany Bobolen pomógł najszybciej.

#48 ~ismanka~

~ismanka~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:38:53

bobolen rzeczywisćie jest bardzo skuteczny jeśli chodzi o ząbkowanie ja jeszcze dodatkowo daję gryzaczja i robię  masaż dziąseł przed snem dzięki temu dziecko szybciej zasypia i nie budzi się z bólem w nocy. 

#49 ~dariaaa~

~dariaaa~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 18:27:23

Większość składu to woda, jak w każdym żelu, nie rozumiem, czego się tu obawiać? Lepiej dziecku podać coś z alkoholem, lidokainą, cukrem? Ja osobiście lepszego składu niż dologel nie znalazłam.

Dobry skład ma też wspomniany bobolen, nie ma w nim cukru, alkoholu, chemii, tylko naturalne składniki aloes kwas hialuronowy, lukrecje. Długo utrzymuje się jego działanie co też jest ważne, szczególnie w nocy.

#50 ~Natnat~

~Natnat~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 21:54:32

Dobry skład ma też wspomniany bobolen, nie ma w nim cukru, alkoholu, chemii, tylko naturalne składniki aloes kwas hialuronowy, lukrecje. Długo utrzymuje się jego działanie co też jest ważne, szczególnie w nocy.

Od jakiego wieku można go używać? Syn ma dopiero 4 miesiące, córka nie ząbkowała tak wczesnie, a pamiętam, ze większość tych środków była od 6 miesiąca.

#51 ~imirka~

~imirka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 13:23:16

ja jestem na bieżąco bo żel bobolen stosowałm u swojego synka całkiem niedawno, żel można stosować już u dziecie od 4 miesiąca życia, wiec spokojnie można kupić. Niestety na rynku nie ma zbyt wielu preparatów któe mozna stosować u tak małych dzieci. 

#52 ~imirka~

~imirka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 13:23:31

ja jestem na bieżąco bo żel bobolen stosowałm u swojego synka całkiem niedawno, żel można stosować już u dziecie od 4 miesiąca życia, wiec spokojnie można kupić. Niestety na rynku nie ma zbyt wielu preparatów któe mozna stosować u tak małych dzieci. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych