Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Blizna i co dalej... :: zobacz komentowany artykuł

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bardzopolecam2~

~bardzopolecam2~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 14:53:25

Bardzo wszystkim polecam plastry Epi-derm BIODERMIS, które naprawdę dają rewelacyjne efekty, polecił mi je mój ginekolog na bliznę po cc i muszę powiedzieć, że jestem mu bardzo wdzięczna...

Dzisiaj już nie mam kompleksów, nie boję się, że ktoś będzie się brzydził mojej blizny bo ledwo ją widać ! blizna stała się gładka i wybielona, naprawdę rewelacja.....!!!

#2 Frania

Frania

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 11 wrzesień 2016 - 19:15:15

Jednak najlepsze efekty daje zabieg laserem ResurFx. Jest skuteczny i bezpieczny. Moja siostra poddała się 3 takim zabiegom w Vici Clinic. Podobno to bolesny zabieg ale można użyć maść Emla, która znieczula skórę. Polecam, bo efekt końcowy jest rewelacyjny.

#3 ~Qlka~

~Qlka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 09:30:43

Używałam na pooperacyjną bliznę plastrów Sutricon. Są cieniutkie i przeźroczyste więc tak na prawdę ich nie widać. Plasterek można zmieniać nawet co 3-5 dni. Trzeba tylko pamiętać żeby raz dziennie odkleić go i umyć bliznę np szarym mydłem.

#4 ~AnitaA~

~AnitaA~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 10:30:01

Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem. Do tej pory właśnie stosowałam żel innej firmy, ale efekty są średnie i do tego żel nie jest dobry, lepi się, brzydko pachnie. Byłam przekonana, że tak musi być, ale właśnie na YT ktoś napisał o tych plastrach, że ponoć właśnie szybciej nawet działają, bo przez więcej godzin można je nosić. Bliznę po CC mam od dwóch lat i chcę coś z nią zrobić.

#5 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 07:07:46

Fakt, niektóre maści i kremy są na bazie cebuli i śmierdzą niesamowicie, ja smarowałam bliznę olejkiem bio oil, on całkiem przyjemnie pachnie, blizna na pewno teraz jest dużo cieńsza i jaśniejsza niż była

#6 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 22:57:39

Przez kilka miesięcy używałam żelu cebulowego, teraz zmieniłam na plastry silikonowe sutricon. Żel bardzo brzydko pachniał,a plastry nie mają zapachu i do tego bardzo dobrze trzymają się skóry.

Po dwóch miesiącach klejenia plastra, widzę dużą różnice. Blizna się zmniejsza i jaśnieje.

#7 ~Ziomka~

~Ziomka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 14:24:52

@karina, znam tę firmę sutricon ale miałam żel a nie plastry ( żel dał radę na trądzikowe blizny na twarzy) ale teraz moja siostra chce czegoś na większa blizne i takie plastry chyba będą idealne. Mam nadzieję że nie czuć ich na skórze

#8 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 23:20:19

Używałam plastry Sutricon na stare i nowe blizny. Niestety wygląd blizn się nie zmienił.

#9 ~eliza~

~eliza~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 16:34:53

A ja słyszałam że one działają, podobnie ja ten olejek bio oil, nawet manikiurzystka do której chodzę bardzo go chwaliła, można nim podobno nawet usunąć przebarwienia na rękach

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 00:15:14

no z plastrami jest tak, że one na pewno zadziałają, ale potrzeba systematyczności i cierpliwości. Sama wiem, że to niełatwe, bo jestem bardzo niecierpliwa, ale jakoś się zmusiłam w tym przypadku, i jestem zadowolona z efektów plastrów

#11 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 22:35:15

też mi się wydaje, że w tego typu sprawach bardzo istotna jest systematyczność i wytrwałość.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych