Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~CBDnaBLIZNE~

~CBDnaBLIZNE~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 10:47:57

trzeba smarować olejem CBD : www konopiafarmacja pl

Po utworzeniu tkanki bliznowatej nie ma nic, co można zrobić, aby się jej pozbyć. Blizna powstaje, gdy tkanka uległa znacznemu urazowi, a ciało chce go wyleczyć tak szybko, jak to możliwe, więc produkuje duże ilości kolagenu w sposób losowy, aby zlikwidować uszkodzenia. To ten sam kolagen, z którego wcześniej zbudowano tkankę, ale ułożoną inaczej, w pośpiechu bez dużej koordynacji.

Gdy uraz jest nadal świeży, kanabinoidy mogą znacznie pomóc, zmniejszając stan zapalny, mówiąc ciału, że nie musi tak bardzo się spieszyć i może potrzebować więcej czasu, aby zamknąć uraz, czyniąc to w bardziej uporządkowany sposób. 

#2 ~Ajrin~

~Ajrin~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 00:05:30

Ja na bliznę po cesarce stosowałam plastry Sutricon. Kuracja trwała 6 miesięcy, ale efekt jest widoczny. Blizna zjaśniała, stała się cieńsza , praktycznie jej nie widać . a plastry można ciąć na odpowiednie kawałki

#3 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 18:41:03

@Ajrin, nie bardzo rozumiem, plaster? tzn? jak one wyglądają? muszą być jakieś spore skoro mówisz o cięciu ich? nie wiem, ciężko mi sobie to wyobrazić :D

#4 ~boryska~

~boryska~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 16:10:12

Plastry contractubex mają wymiar 13cmx3 cm więc jak masz mniejszą bliznę to plaster można przycinać :) Są bardzo skuteczne i wygodne bo tylko na  noc się je nakleja.

#5 ~dajana56~

~dajana56~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 11:56:27

Ja stosowałam żel contractubex, dzięki temu można wygładzić bliznę, u mnie stała się prawie niewidoczna, ale trzeba regularnie stosować to jest klucz do sukcesu. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blizny domowe sposoby, blizny, konopie, uroda, krem, rana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych