Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biznes w Galerii Echo

304 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~TK 666~

~TK 666~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 11:41:33

Nikt nikogo do niczego Tam nie zmusza : do pracy , zakupów i robienia tzw biznesu. Jak się komuś nie podoba to powodzenia w innym miejscu, np. G.Korona ;)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 11:45:00

Tym, że ceny w Galerii Echo są NOWOJORSKIE.
Zarobki RUMUŃSKIE.

Na bazarach są Bułgarskie :) Co do biznesy zostaje jeszcze ekskluzywny deptak Kielecki.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 13:12:51

Bzdury wypisujesz czynsz w granicach max. 5 tys( za mały lokal), jak ktoś sprzedaje loklal w galerii to na pewno brał jakiś kredyt albo ma długi bo biznas tam jest znakomity !!!! wiem bo znajomi mają tam sklep i świetnie prosperują

co ty piszesz ,nie masz pojecia nie kompromituj sie 5 tys to chyba ta budka z grami na srodku

#24 ~matematyk~

~matematyk~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 16:12:35

co ty piszesz ,nie masz pojecia nie kompromituj sie 5 tys to chyba ta budka z grami na srodku

Posłuchaj nieświadomy analfabeto
Czynsz 35 Euro/m2 (co daje około 150 PLN/m2) do tego opłaty dodatkowe jakieś 20 PLN/m2 = około 180,00 PLN/m2
mały sklep 30 M2 x 180,00 PLN = 5400,00 PLN

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 17:25:36

Czynsz 35 Euro/m2 (co daje około 150 PLN/m2) do tego opłaty dodatkowe jakieś 20 PLN/m2 = około 180,00 PLN/m2

Pewny jesteś? To taka wysepka(herbat,kosmetytki),to nie dużo się płaci raczej?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 17:36:16

Treść jednego z ogłoszeń:

"Sprzedam/Odstąpię Butik w Galerii Echo — Kielce
Jesteśmy zainteresowani sprzedażą butiku handlowego z markowym asortymentem (z branży odzieżowej) w nowo rozbudowanym centrum handlowym - Galerii Echo w Kielcach.

Lokal ma doskonałe usytuowanie- mieści się na pierwszym piętrze w bezpośrednim sąsiedztwie znanych sklepów i restauracji sieciowych. Sklep ma powierzchnię ok. 50m2, jest kompletnie wykończony i wyposażony w nowe meble, instalacje: sprzęty komputerowe, nagłośnienia , monitoringu oraz antykradzieżowe.

W zamian za odstąpienie niniejszego lokalu z pełnym wyposażeniem oczekujemy zwrotu poniesionych nakładów.
Możliwość zakupu także całego towaru, bazy klientów oraz przejęcia kontaktów handlowych.
"

i innego znalezionego w sieci:

"Sprzedam sklep w Galerii Echo w Kielcach — Kielce
Sprzedam sklep 90m2 z odzieżą damską w Galerii Echo w Kielcach wraz z umową franczyzową.
Info 606XXXXX."

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 17:39:10

Następne:

Sprzedam wyposażony sklep w galerii Echo w Kielcach

Data dodania: 2011-10-06 Data ważności: 2012-01-04

Sprzedam kompletnie wykończony i wyposażony lokal w nowo rozbudowanej
części Galerii Echo w Kielcach. Powierzchnia około 80m2, atrakcyjna lokalizacja,
baza klientów. Możliwość przejęcia franczyzy markowej odzieży damskiej.
Cena do uzgodnienia.

#28 ~realistka~

~realistka~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 18:16:46

Treść jednego z ogłoszeń:

"Sprzedam/Odstąpię Butik w Galerii Echo — Kielce
Jesteśmy zainteresowani sprzedażą butiku handlowego z markowym asortymentem (z branży odzieżowej) w nowo rozbudowanym centrum handlowym - Galerii Echo w Kielcach.

Lokal ma doskonałe usytuowanie- mieści się na pierwszym piętrze w bezpośrednim sąsiedztwie znanych sklepów i restauracji sieciowych. Sklep ma powierzchnię ok. 50m2, jest kompletnie wykończony i wyposażony w nowe meble, instalacje: sprzęty komputerowe, nagłośnienia , monitoringu oraz antykradzieżowe.

W zamian za odstąpienie niniejszego lokalu z pełnym wyposażeniem oczekujemy zwrotu poniesionych nakładów.
Możliwość zakupu także całego towaru, bazy klientów oraz przejęcia kontaktów handlowych.
"

i innego znalezionego w sieci:

"Sprzedam sklep w Galerii Echo w Kielcach — Kielce
Sprzedam sklep 90m2 z odzieżą damską w Galerii Echo w Kielcach wraz z umową franczyzową.
Info 606XXXXX."

Żenada, "Lokal ma doskonałe usytuowanie- mieści się na pierwszym piętrze w bezpośrednim sąsiedztwie znanych sklepów i restauracji sieciowych" tam wszystkie sklepy znajdują się w sąsiedztwie renomowanych sklepów tylko że niektóre są już trupami gospodarczymi choć jeszcze sobie z tego nie zdają sprawy, a Ci którzy już zobaczyli na horyzoncie widmo bankructwa starają się znaleść frajerów na swoje miejsce i pewnie z czasem niektórzy takich znajdą bo jak wiadomo głupich nie sieją :)

"W zamian za odstąpienie niniejszego lokalu z pełnym wyposażeniem oczekujemy zwrotu poniesionych nakładów.
Możliwość zakupu także całego towaru, bazy klientów oraz przejęcia kontaktów handlowych"

kolejna iluzja jaka tam może być baza klientów ( dwóch , może trzech ?) jakby była duża to sklep dobrze by prosperował, przejęcie komntaktów handlowych - ha ha ha producenci błagają na kolanach aby sprzedawać ich towary
no i ten zwrot poniesionych kosztów :) za następne trzy miesiące będą się cieszyli, jak ktoś weźmie to za darmo i zwoli ich z jarzma tej umowy :)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 18:40:34

Następne:

Sprzedam wyposażony sklep w galerii Echo w Kielcach

Data dodania: 2011-10-06 Data ważności: 2012-01-04

Sprzedam kompletnie wykończony i wyposażony lokal w nowo rozbudowanej
części Galerii Echo w Kielcach. Powierzchnia około 80m2, atrakcyjna lokalizacja,
baza klientów. Możliwość przejęcia franczyzy markowej odzieży damskiej.
Cena do uzgodnienia.

no dobra zaryzykuję ;) raz się żyje dopłacicie 100 tys. i wezmę :) :) :) :) :lol:

#30 czy.mam.racje

czy.mam.racje

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 27 październik 2011 - 19:17:31

Do Galerii Krakowskiej nie ma startu...

#31 ~hahaha~

~hahaha~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 19:25:49

zapomnieliście o takim malutkim niuansie to są ceny netto
trzeba mieć 23 proc więcej gotówki.
Prawda jest taka że ten kto podpisał umowę podpisał na siebie wyrok,

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 20:31:05

znam ceny za najem w galerii ,im wiekszy sklep tym z metra mniej ,wszystkie umowy podpisywane są inwidualnie ,znane marki przyciągające kl;ijentów mają upust czytaj to wszystko to sieciówki w które nie masz szansy wejsc,dla ciebie matematyk lokal 0koł0 50-60 metrów kosztuje 25-30 tysiecy

=

#33 ~Mr. Green~

~Mr. Green~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 21:28:22

Ja tam sądzę, że biznes będzie się kręcił. Skoro galerie tej wielkości powstają w Radomiu, Rzeszowie, niewiele mniejsze w Chełmie, Kaliszu, Lesznie czy Olsztynie, a w samych Kielcach kolejni inwestorzy mają w planach kolejne galerie to znaczy, że to intratny biznes.

#34 ~Ferdek~

~Ferdek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 12:32:09

Galerie powstają ku uciesze gawiedzi a biznes to jest dla tych co je stawiają a nie dla frajerów którzy dali się złapać na umowę najmu. Kto ma tam kupować - gówniarzeria która robi sobie tam wagary czy bezrobotni którzy robią sobie wycieczki żeby popatrzeć jak za dawnych czasów bywało w Pewexach.

#35 ~srutututu~

~srutututu~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 17:59:48

Galerie powstają ku uciesze gawiedzi a biznes to jest dla tych co je stawiają a nie dla frajerów którzy dali się złapać na umowę najmu. Kto ma tam kupować - gówniarzeria która robi sobie tam wagary czy bezrobotni którzy robią sobie wycieczki żeby popatrzeć jak za dawnych czasów bywało w Pewexach.

"a biznes to jest dla tych co je stawiają" święta prawda !
i bardzo mądra wypowiedź

#36 ~Mr. Green~

~Mr. Green~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 18:07:43

"a biznes to jest dla tych co je stawiają" święta prawda !
i bardzo mądra wypowiedź

Pewnie. Przecież taka galeria, do której nikt nie przychodzi i nikt w niej nie kupuje to żyła złota dla tego kto ja wybudował. No taaaaa....

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 18:15:22

znam ceny za najem w galerii ,im wiekszy sklep tym z metra mniej ,wszystkie umowy podpisywane są inwidualnie ,znane marki przyciągające kl;ijentów mają upust czytaj to wszystko to sieciówki w które nie masz szansy wejsc,dla ciebie matematyk lokal 0koł0 50-60 metrów kosztuje 25-30 tysiecy

to nie jest prawda koszt najmu małego lokalu ( 30 do 50 metrów ) wynosi w granicach 250,00 PLN za metr kwadratowy czyli prosty rachunek za 40 metrowy sklep potrzeba zapłacić około 10 tys złotych netto do tego 23% podatku Vat + dwie pracownice z urzędu pracy ub smieciowa umowa plus inne wydatki to daje kwotę około 15 - 17 tys netto, (vatu nie liczę bo i tak sobie odbiera w towarze) ale na to trzeba zarobić i tu jest pies pogrzebany że taki sklep może przynosić straty dla jednych to masakra dla innych mały problem, zależy od zasobności portfela i odłożonych oszczędności. Ja mogłem tam otworzyć sobie sklep bo miałem takie możliwości, ale po gruntownej analizie stwierdziłem że za friko i dla szpanu nie będę sobie dupy zawracał, jeden z moich kumpli otworzył tam sklep i robi dobrą minę, że jest super, ale od zaufanych wiem że ma straty, nie wiem tylko jakie, ale znając jego możliwości to długo tak nie pociągnie bo bank zacznie się do niego szyderczo uśmiechać :)

=

#38 czy.mam.racje

czy.mam.racje

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 28 październik 2011 - 18:57:00

może to jakas pralnia pieniędzy?

te straty to celowe aby topić kasę?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 19:59:04

może to jakas pralnia pieniędzy?

te straty to celowe aby topić kasę?

nie masz racji , głupi jesteś

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 15:45:00

Troche szkoda, że wielu przedsiębiorców, ma tak kosmicznie drogie lokale i płaci dodatkowo po 6% prowizji od swoich obrotów, bo takie koszta na początek są zabójcze.
Prawda jest taka, że niektórzy ludzie poprzenosili swoje biznesy z sienkiewki oraz innych miejsc, pobrali ogromnie wielkie kredyty i teraz są na skraju bankructwa. Świetnie prosperują za to H&M, ZARA, RESERVED i inne tego typu marki. No nie ma co się dziwić. Mają extra ciuchy i rozsądne ceny. Są od lat na rynku i są wszędzie. Podobnie prosperują wszystkie te jadalnie. Na tym zawsze był biznes.
Wielu przedsiębiorców naprawdę bardzo zaryzykowało i wisi nad nimi teraz wielka finansowa katastrofa. Wielka szkoda, że tak się dzieje. Sam też kiedyś przez to przechodziłem, więc doskonale wiem, co teraz czują i przez co przechodzą. Nikt ich nie poinformował, że Kielce, to nie jest rynek na każdą branżę, tym bardziej, gdy ma się takie ogromne koszta (kosmiczny czynsz, pracownicy, 6% prowizji od utargów, podatki, spłata ewentualnego kredytu, inne codzienne często nieprzewidziane wydatki, zakup towaru).
Oczywiście nie wszyscy mają taką sytuację. Większość jednak naprawdę dobrze sobie radzi i zarabiają tak miliony. Podobnie, jak KETLON przy Realu. Wiem, że w roku 2010 walneli rekord w dziennym utargu. Był to utarg jednodniowy rekordowy w wysokości 100.000 PLN. Całkiem sporo, co?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych