Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biznes w Galerii Echo

304 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~wefgrwg~

~wefgrwg~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 22:33:07

Z tego co słyszałem od gościa który wynajął lokal w Koronie i go urządza -i nie tylko od niego to ponoć ok.30% lokali nie będzie otwartych.90% komercjalizacja to podobno wielka ściema bo wiele osób się wycofało.Architektonicznie to fajnie to wychodzi ale handlowo to może to być Niezła klapa.

Zobaczymy. Ja to tego kryzysu nie widzę. W galeriach i centrach handlowych tłok, ludzie obładowani zakupami wychodzą, coraz więcej sklepów powstaje. Hah... gdzie ten kryzys?! :P

#302 ~centrum~

~centrum~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 17:26:47

Zobaczymy. Ja to tego kryzysu nie widzę. W galeriach i centrach handlowych tłok, ludzie obładowani zakupami wychodzą, coraz więcej sklepów powstaje. Hah... gdzie ten kryzys?! :P

oooo chyba marketing galeriany czuwa na tym forum :) w galeriach jest i będzie lipa przynajmniej do czasu jak większość najemców przywita się z komornikami a lokale opustoszeją może wtedy czynsze spadnai da się realnie działać

#303 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 13:00:19

Galerie padną !! byłem wczoraj z sklepie odzieżowym na Białogonie ( po dawnym salonie nissana ) kupiłem zajebiste nowe spodnie Lee za 89 zetów ( w galerii - około 300 zetów )
wystarczy trochę pochodzić i można kupić niezłe ciuchy w innych miejscach.

I nie mam tutaj żalu do najemców galerii, przecież muszą jakoś kombinować aby zarobić na
zajebisty czynsz.

W którym miejscy był ten salon?

#304 Paweł Nyczaj

Paweł Nyczaj

Paweł Nyczaj

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 202 postów

Napisano 08 wrzesień 2012 - 20:33:13

Takie czasy i ludzie . W KCK ponoc Outlet z drogimi szmatami funkcjonuje http://forum.echodni...efault/wink.gif

Nie podobno, tylko na pewno jest tam outlet Incognito. Dobre ciuchy za ułamek ceny z butiku np. w Mediolanie, jednak dla przecietnie zarabiającego kielczanina/kielczanki te ceny i tak są zbyt wysokie. W sumie to my za mało zarabiamy, jak na ceny ciuchów w sklepach (i nie tylko ciuchów).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych