Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biznes w Galerii Echo

304 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 19:42:06

W ostatnim weekendowym echu dnia przeczytałam takie ogłoszenie w dziale ogłoszenia drobne - lokale
"Sprzedam lokal w nowej części Galerii Echo 600-212-486, 508-253-905"

Myślę że już po tych dwóch miesiącach komuś się odechciało biznasu :) bo nie che mi się wierzyć że ktoś sprzedaje lokal żeby na nim zarobić prędzej pachnie mi to finansową katastrofą. To tak wygląda jak się robi biznes bez badania rynku i mocnego biznes planu. A z tego co mi wiadomo to w umowach był dosyć długi okres najmu lokalu, dlatego jak sprzedający nie znajdzie jakiegoś osła to będzie kolejna klapa . Może się mylę jeżeli tak to poprawcie moją wypowiedź.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 19:54:33

W ostatnim weekendowym echu dnia przeczytałam takie ogłoszenie w dziale ogłoszenia drobne - lokale
"Sprzedam lokal w nowej części Galerii Echo 600-212-486, 508-253-905"

Myślę że już po tych dwóch miesiącach komuś się odechciało biznasu :) bo nie che mi się wierzyć że ktoś sprzedaje lokal żeby na nim zarobić prędzej pachnie mi to finansową katastrofą. To tak wygląda jak się robi biznes bez badania rynku i mocnego biznes planu. A z tego co mi wiadomo to w umowach był dosyć długi okres najmu lokalu, dlatego jak sprzedający nie znajdzie jakiegoś osła to będzie kolejna klapa . Może się mylę jeżeli tak to poprawcie moją wypowiedź.

ja widziałam nawet 2 takie ogłoszenia jakieś 2 tygodnie temu.

#3 ~misiu~

~misiu~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 20:47:23

no to teraz nie spią po nocach i obgryzają paznokcie :) biznesmeni :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 20:51:18

czysz za mały lokal w granicach 25 tysiecy ,procent od utargu, zus, podatek, pracownicy na dwie zmiany a Kielce to nie Warszawa tu przecietne zarobki to 1200 1500 złotych

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 15:37:00

czysz za mały lokal w granicach 25 tysiecy ,procent od utargu, zus, podatek, pracownicy na dwie zmiany a Kielce to nie Warszawa tu przecietne zarobki to 1200 1500 złotych

Bzdury wypisujesz czynsz w granicach max. 5 tys( za mały lokal), jak ktoś sprzedaje loklal w galerii to na pewno brał jakiś kredyt albo ma długi bo biznas tam jest znakomity !!!! wiem bo znajomi mają tam sklep i świetnie prosperują

#6 ~Mariano~

~Mariano~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 15:41:20

No i coraz częściej parking mieszczący ponad 2000 samochodów jest niemal całkiem zajęty. Widać, że GE prosperuje jak na razie znakomicie.

#7 ~Gregorio~

~Gregorio~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 19:15:53

No i coraz częściej parking mieszczący ponad 2000 samochodów jest niemal całkiem zajęty. Widać, że GE prosperuje jak na razie znakomicie.

Studenci tam zostawiają auta , pod dachem i względnie spokojnie ha ha ha

#8 ~sd~

~sd~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 19:24:00

Nie dziwota skoro są tam "swiatowe" marki z pod łodzi oferujące swterki po 399zł lub skarpetki po 115 za pare :) klientów mają po 6 dziennie:) Od pracownicy jednego z tych ambitnych sklepów wiem że szefostwo zakładało utarg 10 razy większy : Powodzenia !!

#9 czy.mam.racje

czy.mam.racje

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 26 październik 2011 - 20:01:39

Sukces finansowy w Galerii Echo!

Byłem tam dzisiaj i kupiłem Colę za 1.18 złotego!

#10 ~merkel~

~merkel~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 08:44:09

Cezary R.

Dyrektor

kom 600 212 486

www.millennium-leasing.pl

o to chodzi

#11 ~Arek Gola~

~Arek Gola~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 09:04:22

Mój znajomy otworzył tam sklep w tej nowej części galerii. Póki co schodzi sfrustrowany, mówił że aż takiego blamażu to sie nie spodziewał. Czynsz wielki a klientów mało. Nie chce sie za bardzo przyznać bo mu głupio, ale widze że chętnie znalazłby jakiegoś ,,żyda'' i sprzedał czym predzej ten lokal. Ostatnio zaobserwowałem, że jest w złym stanie psychicznym przez to. Nie zdziwiłbym sie jak sie niebawem powiesi, bo ten sklep to była ostatnia deska ratunku dla niego...

#12 czy.mam.racje

czy.mam.racje

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 27 październik 2011 - 09:11:56

Kupiłem w słuchawki w internecie za 25% ceny słuchawek w Galerii Echo. Ten sam towar - taniej.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 09:31:12

Kupiłem w słuchawki w internecie za 25% ceny słuchawek w Galerii Echo. Ten sam towar - taniej.

I czym Pajacu się chwalisz ?

#14 ~Sum~

~Sum~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 09:36:16

to jeden z Ostatnich Bojowników pewnie Kupczyk z Centrum.

#15 ~TK 666~

~TK 666~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 10:06:17

to jeden z Ostatnich Bojowników pewnie Kupczyk z Centrum.

Nie nikt związany z tą placówką. Nikt Tam nikogo nie zmusza do prowadzenie interesów jak i do robienia zakupów. Prawda. ;) Jak ktoś sam i przecież z własnej woli zdecydował się tam zainwestować to powinien być przygotowany merytoryczne oraz świadomy konsekwencji tych dobrych oraz złych, Trzeba się starać o klienta nawet w takim miejscu a nie dłubać w nosie i narzekać ze się nie zostało "Znanym Kieleckim Przedsiębiorcą" -cytując za ED.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 10:10:15

...To tak wygląda jak się robi biznes bez badania rynku i mocnego biznes planu. A z tego co mi wiadomo to w umowach był dosyć długi okres najmu lokalu, dlatego jak sprzedający nie znajdzie jakiegoś osła to będzie kolejna klapa...

no to teraz nie spią po nocach i obgryzają paznokcie :) biznesmeni :)

Czasem tak bywa, że coś się nie udaje. Kolej rzeczy...

Ale lepiej próbować i ponosić porażki, niż nigdy nie odważyć się na nic i przepuścić swoje żałosne życie przez palce ciesząc na forum z czyiś potknięć...

Ech, typowa mentalność nieudacznego katopolactwa. Pozdrawiam serdecznie, biedne łajzy bez jaj i mózgów :)

#17 czy.mam.racje

czy.mam.racje

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 27 październik 2011 - 10:19:17

Tym, że ceny w Galerii Echo są NOWOJORSKIE.
Zarobki RUMUŃSKIE.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 10:41:55

Tym, że ceny w Galerii Echo są NOWOJORSKIE.
Zarobki RUMUŃSKIE.

Bo i robota banalna i prosta jak konstrukcja cepa - za co niby płacić, sam czas jest dość tani.

Ludzie tylko stoją za ladą, choćby zamieść albo poukładać towar ruszyć im się zadów nie chce, ale kasę by chcieli jak by byli co najmniej objawieniem handlu i ostatnią nadzieją ludzkości :D

Pomijając, że większość to nieroby, jest też spora grupa zwykłych złodziei.

#19 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 10:51:39

To daj im pracodawco umowę o prace a nie zlecenie. Na umowie zleceniu to oni maja wyje***e. Sam sprzataj

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 11:00:30

To daj im pracodawco umowę o prace a nie zlecenie. Na umowie zleceniu to oni maja wyje***e. Sam sprzataj

Daję. Ale prawda jest taka, że większość sama chce zlecenia albo w ogóle żadnych umów (bo np mają komorników na karku, za kredyty na wypasioną komóreczkę itp pierdoły - bez komentarza...).
Sprzątam więc sam - korona mi z głowy nie spadnie a kasa zostaje w kieszeni. A ci co jak mówisz "mają wyje***e" niech się gonią i zbierają puszki po śmietnikach - jak ktoś głupi to i biedny będzie, taka kolej rzeczy...

PS.Uprzedzając durne komentarze (które i tak się pojawią), jestem zarówno pracownikiem jak i pracodawcą, znam więc temat z obu stron barykady starając się być po środku i nie czynić drugiemu co mi nie miłe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych