Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biura Nieruchomości w Kielcach

102 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 17:06:41

Nieruchomości Północ o. Kielce Duża 9 - tam sprzedałem mieszkanie z którym męczyłem się 3 tygodnie. Sprzedali do ... Krakowa - tam mają centralę. Smiesznie brzmi ich www polnoc.pl. Byli jednak skuteczni. Polecam Nieruchomości Północ

3 tygodnie żeś się chłopie męczył??? To żeś się nie męczył. Jakby z pół roku, to tak...

#102 Nikola89

Nikola89

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:13:11

Dobrym i skutecznym biurem nieruchomości jest ABA Nieruchomości - https://www.abanieruchomosci.pl/ .

Współpracowałem z Nim gdy potrzebowałem szybko sprzedać mieszkanie. Byłem w trakcie budowy domu i szybko potrzebowałem pieniędzy. Nie miałem czasy żeby samemu się tym zajmować, dlatego zdecydowałem się na usługi pośredników nieruchomości. Biuro zajęło się wszystkim od A do Z a moim obowiązkiem było tylko pokazywanie mieszkania potencjalnym kupcom. Mieszkanie udało się sprzedać w przeciągu 2 tygodni od czasu zgłoszenia się do biura. Nawet po odliczeniu prowizji dla biura, pieniędzy wystarczyło na dokończenie budowy.

#103 ~tz_interior~

~tz_interior~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 08:25:06

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/ 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych