Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biura Nieruchomości w Kielcach

111 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 17:06:41

Nieruchomości Północ o. Kielce Duża 9 - tam sprzedałem mieszkanie z którym męczyłem się 3 tygodnie. Sprzedali do ... Krakowa - tam mają centralę. Smiesznie brzmi ich www polnoc.pl. Byli jednak skuteczni. Polecam Nieruchomości Północ

3 tygodnie żeś się chłopie męczył??? To żeś się nie męczył. Jakby z pół roku, to tak...

#102 Nikola89

Nikola89

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:13:11

Dobrym i skutecznym biurem nieruchomości jest ABA Nieruchomości - https://www.abanieruchomosci.pl/ .

Współpracowałem z Nim gdy potrzebowałem szybko sprzedać mieszkanie. Byłem w trakcie budowy domu i szybko potrzebowałem pieniędzy. Nie miałem czasy żeby samemu się tym zajmować, dlatego zdecydowałem się na usługi pośredników nieruchomości. Biuro zajęło się wszystkim od A do Z a moim obowiązkiem było tylko pokazywanie mieszkania potencjalnym kupcom. Mieszkanie udało się sprzedać w przeciągu 2 tygodni od czasu zgłoszenia się do biura. Nawet po odliczeniu prowizji dla biura, pieniędzy wystarczyło na dokończenie budowy.

#103 ~tz_interior~

~tz_interior~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 08:25:06

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/ 

#104 ~damianowski~

~damianowski~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 09:12:46

Trudno się do czegoś przyczepić jeżeli chodzi o wymienioną już tutaj firmę PROPERCO - korzystałem do tej pory z trzech w Kielcach i pozostałe dwie nawet się nie umywają, co mi się przede wszystkim podobało:

• fajna, przejrzysta strona z ofertami
  • ładne zdjęcia mieszkań na wynajem
  • szybki kontakt z handlowcem
  • prezentacja mieszkania zaledwie 2 dni po kontakcie

Polecam tutaj i z pewnością polecę też znajomym.

#105 ~kodjak~

~kodjak~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 13:34:26

Trudno się do czegoś przyczepić jeżeli chodzi o wymienioną już tutaj firmę PROPERCO - korzystałem do tej pory z trzech w Kielcach i pozostałe dwie nawet się nie umywają, co mi się przede wszystkim podobało:

• fajna, przejrzysta strona z ofertami
  • ładne zdjęcia mieszkań na wynajem
  • szybki kontakt z handlowcem
  • prezentacja mieszkania zaledwie 2 dni po kontakcie

Polecam tutaj i z pewnością polecę też znajomym.

Tak jak Pan wyżej - polecam również Properco z KIELC- robią dobrą robotę, zwłaszcza jeżeli poszukujecie czegoś na wynajem!

#106 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 09:22:26

Tak jak Pan wyżej - polecam również Properco z KIELC- robią dobrą robotę, zwłaszcza jeżeli poszukujecie czegoś na wynajem!

Ja również mogę zdecydowanie podpiać się do opnii kolegi - co prawda tylko szukałam mieszkania do wynajęcia przez ich pośrednika, ale cała procedura była szybka i bezproblemowa - polecam properco

#107 ~podoban~

~podoban~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 12:15:39

korzytałem z firmy PROPERCO i jestem zadowolony, najlepsze (dla mnie) stawki prowizyjne w tym mieście

#108 ~Konstancja~

~Konstancja~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 09:06:42

Świetnie biuro nieruchomości z miłymi przedstawicielami i dobrymi cenami to Properco - w całej rozciągłości mogę polecić tę firmę

#109 ~bulczynski~

~bulczynski~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 14:25:52

Korzystałem z usług pośrednika nieruchomości PROPERCO - sprzedaż mojego mieszkania przeprowadzona została rewelacyjnie ,zatem zdecydowanie polecam.

#110 ~danutka~

~danutka~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 12:14:39

Najwięcej ofert w naszym mieście widziałem u Properco, co więcej - jestem dwukrotnym klientem tego pośrednika i szczerze polecam!

#111 ~kolonda~

~kolonda~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 09:53:21

Jeżeli szukacie specjalisty w sprzedaży mieszkania za dobrą cenę, to tylko i wyłącznie PROPERCO - firma doświadczona, z ekspertami, którzy wiedzą jak podbić cenę i efektywnie sprzedać, jestem mega pozytywnie zadowolony i gdybym miał sprzedać mieszkanie raz jeszcze, znów wybrałbym PROPERCO!

#112 ~radix~

~radix~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 12:29:32

Bierzcie pośredników z PROPERCO - mają największe doświadczenie z naszym rejonie, zdecydowanie gdybym miał kogoś polecić, to tylko tę firmę ! :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych