Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biura Nieruchomości w Kielcach

101 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:35:39

a uważasz, że powinni wykonywać swoją pracę za darmo? ludzie to jest usługa jak każda inna! u fryzjera, krawca, szewca wszędzie się płaci, proporcjonalnie do wkładu pracy i przedmiotu usługi...

Oni i tak dostają pieniądze za sprzedaż mieszkania,domu i tak dalej, tyle że od sprzedającego i jeszcze chcą od kupującego , który i tak wywala kupę szmalu, żeby kupić np. mieszkanie. Często przy okazji biorąc kredyt. A Ty nie porównuj usługi fryzjera z prowizją za kupno mieszkania ! Bo biuro nieruchomości za tą twoją usługę chcą nie 50 złoty a 3-3,5 tysiąca. Ja korzystałam z biura z prowizją. Za 3 tysiące to powinni się przyłożyć, pokazując fajne mieszkania. A oni pokazali chyba te, które nikt nie chciał kupić. Pamiętam jedno ! Chcieliśmy z mężem kupić mieszkanie 2-pokojowe a oni nam pokazują mieszkanie 1-pokojowe z którego zrobili 2 pokoje,kosztem kuchni i tego jedynego pokoju.Więc wycofaliśmy się z tego biura i kupiliśmy całkiem fajne mieszkanie w fajnym miejscu z pomocą biura i to bez prowizji.

#82 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 15:56:51

Kojarzy ktoś takie biuro Neodom na Paderewskiego. Maja biuro w dobrym miejscu i po rozmowie bardzo ok.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 19:43:40

polecam spojrzeć na ofertę gwiazda.info

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 19:48:29

zerknijcie na ofertę gwiazda.info

#85 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 18:56:42

Odradzam biuro Properco, opinie wystawiają sobie chyba sami...te pozytywne oczywiście.Moja współpraca z tym biurem trwała zdecydowanie za długo ,po rezygnacji z ich usług mieszkanie sprzedałam sama w bardzo krótkim czasie.

Dorota

#86 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 11:10:25

Odradzam biuro Properco, opinie wystawiają sobie chyba sami...te pozytywne oczywiście.Moja współpraca z tym biurem trwała zdecydowanie za długo ,po rezygnacji z ich usług mieszkanie sprzedałam sama w bardzo krótkim czasie.

Dorota

Hej, możesz coś więcej napisać na ten temat? Pytam, bo sama rozglądam się za biurem i przyznam szczerze, że byłam pozytywnie nastawiona po opiniach (zarówno tych od znajomych, jak i w Internecie).

#87 ~Golejów~

~Golejów~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 08:35:05

Wygodnie, szybko, niewielka prowizja - mogę polecić wszystkim zainteresowanym biuro PROPERCO

#88 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 13:23:25

Korzystałam z Properco przy Koziej. Dostałam profesjonalne doradztwo nt sprzedaży mieszkania, polecam!

#89 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 09:05:37

Z pierwszym dniem nowego roku zaczęłam szukać mieszkania - znajoma poleciła mi Propeco - już w sobotę dostałam pierwszą ofertę :) wow, bardzo szybko!!

#90 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 19:47:02

Chciałbym się dowiedzieć czy warto współpracować z GetinHouse ?

#91 ~syzyf76~

~syzyf76~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 08:22:11

Dzień dobry, czy ktoś napisać ile trwają procedury kupna mieszkania u Properco?

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 13:30:05

Properco  zdecydowanie odradzam.

Wynajmowałam biuro z ich pośrednictwem. Miało być pod klucz. Cała przeprowadzka umówiona na dzień następny. Zajeżdżam podpisać umowę a właściciel zdziwiony bo biuro dopiero za tydzień będzie gotowe i pośrednik z Properco o tym wiedział. Celowe wprowadzenie w błąd. Żenada. A najważniejsze było dla pana z Properco uiszczenie zapłaty za pośrednictwo. Żadnego przepraszam nie usłyszałam. Nic. Popelina.

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 17:05:19

zobacz sobie na ofertę biura twoje-m.pl, ja byłam mega zadowolona z ich usług

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 09:43:13

ja uważam, że świetną ofertę ma agencja gwiazda.info

#95 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 16:11:48

Ja polecam Panią Kasie z biura Konsus, profesjonalne i życzliwe podejście, i cierpliwość.

#96 mariolkaz3

mariolkaz3

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 08:24:48

Jeżeli szukacie biura nieruchomości w Warszawie to zdecydowanie mogę wam polecić biuro Tur Nieruchomości. Pełen profesjonalizm, wiedzą co robią i mają na prawdę świetne ceny jak na Warszawę, a w Warszawie są duże możliwości wynajmu mieszkania. 

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:58:46

Biura nieruchomości nie zarabiają na takich szukających tylko na tzw. okazjach, które same kupują jako pierwsze. Taka oferta nigdy nie trafia na rynek a biuro nieruchomości zarabia na tej ofercie do kilkudziesięciu złotych. Przynajmniej te kumate. 

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 20:38:01

Jak kumate, to zarabia trochę więcej niż do kilkudziesięciu złotych ;)

#99 kowala

kowala

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 luty 2019 - 11:53:32

Nieruchomości Północ o. Kielce Duża 9

#100 kowala

kowala

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 luty 2019 - 11:56:31

Nieruchomości Północ o. Kielce Duża 9 - tam sprzedałem mieszkanie z którym męczyłem się 3 tygodnie. Sprzedali do ... Krakowa - tam mają centralę. Smiesznie brzmi ich www polnoc.pl. Byli jednak skuteczni. Polecam Nieruchomości Północ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych