Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biura Nieruchomości w Kielcach

101 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 13:38:45

Nie jestem z Kielc ( daleko ) a zamierzam skorzystać z biura nieruchomości. Które polecacie a które odradzacie.

Ostatnio kupiłam mieszkanie za pośrednictwem HB Kielce. Bardzo polecam! Profesjonalnie i sprawnie! Agent wysłuchał mnie dokładnie i trafił w 10 :) do samego końca asystował mi w formalnościach. Był obiektywny i szczery w wadach i zaletch mieszkań, które razem oglądaliśmy. Bardzo dobrze wspominam. :)

#42 ~RomanW~

~RomanW~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 16:13:17

A ja nie rozumiem po co korzystać z pośredników wystarczy samemu dać ogłoszenie np. skorzystać z portalu prywatnaoferta gdzie jedno ogłoszenie równa się dodanie ogłoszeń na kolejnych 100 portalach w tym allegro, gratke itd

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 08:33:49

A ja nie rozumiem po co korzystać z pośredników wystarczy samemu dać ogłoszenie np. skorzystać z portalu prywatnaoferta gdzie jedno ogłoszenie równa się dodanie ogłoszeń na kolejnych 100 portalach w tym allegro, gratke itd

Na gratce jest ok. 2700 ofert mieszkań w Kielcach, a sprzedaje się rocznie ok 800-900. Żadne dodawanie 100 portali nie pomoże. Mieszkania w Kielcach są obskurne, obdrapane wewnątrz i na zewnątrz. A te podretuszowane wystawiane w cenach, których nie powstydziła by się Wawa.

Zgoda co do jednego - w Kielcach nie znajduję godnego biura nieruchomości, które by coś oferowało poza wystawieniem ogłoszeń do mediów.  

#44 ~sasek~

~sasek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 05:23:40

polecam tez ten dom nieruchomości

#45 ~sdf~

~sdf~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 09:29:56

dołączamsię

#46 ~gosc forum~

~gosc forum~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 11:00:21

Witam,

proszę o opinie na temat biura properco kielce.

dziekuje

#47 drup

drup

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 543 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 11:35:23

Rynek czeka na przejęcia, ale nie oszukujmy się - wszystko zależy od tego, ile na tym rynku będzie środków. Nie ma co ukrywać, że JARTOM ma dobre wyceny, ale to przecież na starcie grube miliony, a kto je posiada?

#48 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 08:08:52

Ja osobiście sprzedawałam swoje mieszkanie w Konsus Group jakośtak się to pisze.

Sprzedali mi mieszkanie w trzy tygodnie podczas gdy ja męczyłam się pół roku

Mogę polecić z czystym sumieniem. Co do pzostałych poprostu nie mam zdania

Ja też przyłączam się do Pani opinii, moje mieszkanie wynajęli w ciągu tygodnia, zrobili piękne zdjęcia(super sesja), pomagali na każdym etapie. POLECAM KONSUS wszystkim, profesjolanizm na najwyższym poziomie.

#49 ~Rasta~

~Rasta~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:31:57

Lepiej popytaj wśród znajomych mieszkających w tym mieście. Zawsze ktoś coś tam słyszał o różnych biurach. Ciężko Ci będzie znaleźć solidną firmę w internecie. Ja na przykład jak sprzedawałem mieszkanie w Warszawie (jestem z Olsztyna) poprosiłem o pomoc znajomą, która zrobiła wywiad środowiskowy i w ten sposób trafiłem na dobrą firmę E-development. 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 08:05:04

Dobre biuro to jest takie biuro, ktore traktuje kazdego klienta indywidualnie. Poswieca moj swoj czas , szuka klienta, ktory zaintersowalby sie oferta i dolozy wszelkich staran aby nieruchomosc sprzedala sie jak najszybciej. A jak jest w praktyce??...zamieszcza sie oferte na zaledwie kilku portalach i czeka sie na potencjalnego klienta...nic wiecej sie nie robi. Sprobujcie pojsc do ktoregokolwiek biura nieruchomosci o dowolnej porze dnia....nie ma takiej mozliwosci. Biura sa zamkniete a przyjmowany jest tylko klient umowiony na godzine. Co robia pracownicy biur w tym czasie...nie wiem. Moze jest jakies biuro gdzie siedzi dyzurujaca ososba....ja nie spotkalam. Chodzilam od biura do biura calujac klamke...kazde bylo zamkniete. Czyzby nie bylo zadnej jednostki nadrzednej kontolujacej prace biur nieruchomosci w Kielcach.....OJ PRZYDALABY SIE PORZADNA KONTROLA.

#51 ~bart1313~

~bart1313~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 08:26:53

wszyscy piszą co odradzają.

ja napiszę co polecam - sam skorzystałem i jest OK. znaleźl, pokazali załatwili wszystkie formalności.

home broker z warszawskiej  - ładne biuro, profesjonalne podejście, wszystko szybko i sprawnie, chociaż na koniec musiałem zapłacic FV - ale z punktu wiodzenia czasu uważam że warto. u fryzjera czy na myjni tez płacę.

#52 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 00:09:36

co myślicie o multiDom albo GetinHouse ?

#53 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 12:30:33

ja w grudniu kupowałem mieszkanie i miałem styczność z kilkoma biurami i "pośrednikami". Zakończyło się zakupem z Home Brokerem i jestem bardzo zadowolony. Doradczyni była bardzo wyrozumiała na moje widzi mi się :) Do tego świetnie przygotowana merytorycznie. GORĄCO POLECAM!

#54 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 18:30:34

Profesjonalizm, partnerstwo , zaangażowanie i co najważniejsze - skuteczność to zalety p.Magdy  - agentki z Home Brokera. Koniecznie trzeba jeszcze wspomnieć o takcie i wyrozumiałości, która jest bardzo potrzebna przy zleceniu sprzedaży. Z pewnością polecimy usługi tego biura naszym znajomym.

#55 ~kielce~

~kielce~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 18:46:48

Profesjonalizm, partnerstwo , zaangażowanie i co najważniejsze - skuteczność to zalety p.Magdy  - agentki z Home Brokera. Koniecznie trzeba jeszcze wspomnieć o takcie i wyrozumiałości, która jest bardzo potrzebna przy zleceniu sprzedaży. Z pewnością polecimy usługi tego biura naszym znajomym.

Nie wiem, czy to ta sama p. Magda, ale ja też mam bardzo dobre doświadczenia z p. Magdą z Home Broker w Kielcach. HB to drugie biuro, do którego zwróciłam się w sprawie sprzedaży mieszkania. Pierwszemu niestety nie udało się znaleźć chętnego, a p. Magda sprzedała mieszkanie dość szybko. Profesjonalizm i skuteczność. Polecam.

#56 ~Marcin1313~

~Marcin1313~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 20:03:27

Homebroker. Sprzedałem z ich pomocą mieszkanie. Było szybko z małymi zawirowaniami, ale to przez to że jestem za granicą, bardzo pomocna obsługa, końcowy efekt zadowalający. Moge ich z czystm sumieniem polecić każdemu.

#57 ~trudek~

~trudek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 10:23:08

Nie szukaj wyłącznie tak - nasz agent, tzn. JARTOM, przy transakcji opiewającej na potężne pieniądze, nie brał od nas żadnej prowizji, więc chyba dobrze zdecydowaliśmy, zgadza się? I moim zdaniem jako kupujący nigdy nie powinno się płacić. Oczywiście obsługa w dalszym ciągu fachowa.

#58 ~yovi~

~yovi~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 09:18:55

Ja polecam m3 kwadrat. Są "ludzcy" - nie ma infolinii, czy też komercyjnego tonu. Są chętni do pomocy prawnej, nawet jeśli znajdziesz mieszkanie samodzielnie, bez pośrednictwa. 

Osobiście odradzam konglomeraty typu home broker lub properco.

#59 ~Marcin1313~

~Marcin1313~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 19:45:41

Sprzedałem z pomocą agencji Homebroker mieszkanie. Było szybko z małymi zawirowaniami, ale to przez to że jestem za granicą, bardzo pomocna obsługa w postaci pani Magdaleny Jurek, końcowy efekt zadowalający. Moge ich z czystm sumieniem polecić każdemu.

#60 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 05 maj 2016 - 09:31:39

Serdecznie polecam biuro nieruchomości Home Broker w Kielcach. Transakcja sprzedaży mieszkania została przeprowadzona bardzo profesjonalnie i w szybkim tempie- miesiąc od podpisania umowy  biuro znalazło kupca. Bardzo dobry kontakt z biurem, Pani Magdalena Jurek, która zajmowała się sprzedażą mojego mieszkania wykazała się ogromnym profesjonalizmem i pomocą w każdej kwestii. Zdecydowanie polecam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych