Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biura Nieruchomości w Kielcach

102 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 15:34:46

Witam miałem okazję współpracować z kilkoma biurami nieruchomości, ale najbardziej spodobało mi się w nieruchomościach północ. Naprawdę fachowa obsługa i konkretne podejście do klienta. Polecam 

#22 ~Wiesława~

~Wiesława~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 12:26:19

Polecam nowe biuro nieruchomości LD Investment, sami młodzi i konkretni ludzie. Znajoma sprzedawała działkę w Masłowie. Usiłowała sprzedać ponad rok i nic. Z ich pomocą udało się to w przeciągu trzech miesięcy. 

#23 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 20:18:45

Ja osobiście sprzedawałam swoje mieszkanie w Konsus Group jakośtak się to pisze.

Sprzedali mi mieszkanie w trzy tygodnie podczas gdy ja męczyłam się pół roku

Mogę polecić z czystym sumieniem. Co do pzostałych poprostu nie mam zdania

#24 ~Dorota Zając~

~Dorota Zając~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 10:21:36

Polecam LD INVESTMENT, szybka, fachowa, obsługa.

#25 ~Adaś~

~Adaś~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 12:11:34

Ja polecam Duda Nieruchomości w ciągu miesiąca sprzedali moje mieszkanie i mieszkanie teściowej! bardzo miłe i ładne Panie tam pracują

#26 ~Duda Nieruchomości~

~Duda Nieruchomości~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 12:15:50

Polecam Duda Nieruchomości na Sienkiewicza też nie płaci się u nich prowizji, a zajmują się wszystkim , nawet przepisac liczniki ze mną byli

Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Duda Nieruchomości

#27 ~Dariusz Ksel~

~Dariusz Ksel~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 13:23:49

Nie polecam Wojsa Nieruchomości oraz Getinhouse. Zero kompetencji a prowizje pobierają z obydwu stron!!!!!!

#28 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 13:25:13

Najlepszy w Kielcach to jest Pan Wojsa i jego Biuro.

Pan Wojsa? Dobre sobie, oszukał moją koleżankę przy sprzedaży działki!!! Nie polecam!!!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 14:06:37

polecam LuxDom i Properco to profesjonalna i dyskretna obsługa

#30 ~Krzysztof W.~

~Krzysztof W.~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 11:51:06

Polecam LD Investment

#31 ~KLIENCI~

~KLIENCI~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 19:44:31

Polecamy biuro nieruchomości LD INVESTMENT.Pracują tam młodzi ludzie pan Piotr i pan Kamil. Operatywni bardzo życzliwi. Są odpowiedzialni. Jesteśmy zadowoleni z ich współpracy,ponieważ pomogli nam w sprzedaży mieszkania i pomogli w załatwianiu dalszych formalności u notariusza. Działają szybko w ciągu 2 msc pomogli sprzedać nam mieszkanie. Naprawdę polecamy tą firmę warto z nimi współpracować bo są rzetelni.

#32 ~Aleksandra Jeziorska~

~Aleksandra Jeziorska~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 15:25:06

Nie jestem z Kielc ( daleko ) a zamierzam skorzystać z biura nieruchomości. Które polecacie a które odradzacie.

TYLKO NIE GETINHOUSE!! OSZUŚCI! Oszukali moją znajomą na ponad 5000tys zł. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 17:49:41

TYLKO NIE GETINHOUSE!! OSZUŚCI! Oszukali moją znajomą na ponad 5000tys zł. 

Jak ?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:25:39

Odradzam LD INVESTMENT.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:54:50

Biura nieruchomosci Kielce to "mafia" swietokrzyska. Sami midzy soba robia obrot nieruchomosciami, niech nikt nie wierzy i nie ma nadziei na zakup ...taniej...nieruchomosci. Sami kupuja tanie nieruchomosci, a czesto czekaja az atrakcyjna nieruchomosc osiagnie jak najnizsza cene....sami dokonuja remontu nieruchomosci( maja swoich fachowcow, ktorzy za niewielka kase to robiaa0....a pozniej sprzedaja zarabiajac od 10 nawet do 70 tysiecy. Nie ludzmy sie, ze jak chcemy szybko sprzedac to nam pomoga, poczekaja az zgodzimy sie na jak najnizsza cene sprzedazy...maja swoich ludzi ...ktorzy kupuja te nieruchomosci, a sprzedajac otrzymuja okreslona kwote...mafia, totalna mafia. UWAZAJCIE....zadna osoba z biura nieruchomosci nie ma zadnego interesu aby dbac o interes klienta ...ale o swoj interes. Jezeli chodzi o prowizje....sa biura, ktore pobieraja prowizje 1 lub 1,5% ale sa takie, ktore pobieraja 3,66% a nawet i wiecej. Mafia obraca duzymi pieniedzmi totalnie nabijajac swojego klienta w butelke. Nie ma uczciwych biur...po prostu nie ma.

Dużo tu prawdy.Kupują i sprzedają. Wystarczy posiedzieć trochę na ogłoszeniach. Sama sprzedawałam mieszkanie w dosyć atrakcyjnej cenie i 90% tel to były telefony z biur. Mieszkanie do remontu było i to dla nich było jednym z ważniejszych czynników by jeszcze bardziej obniżyć cenę.  mieszkanie kupiła kobieta, która wzięła za tyle ile wystawiłam. Wiem,ze tam mieszka a nie poszło w ruch  i  ktos bije na nim kase..

#36 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 18:21:57

Nie polecam biura Marka Króla.Ostrzegam przed tym panem wszystkich.To oszust i krętacz.Sprzedaje nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym, pobiera zaliczkę na zablokowanie oferty a gdy okazuje sie ze kupno nieruchomosci jest niemożliwe nie oddaje pieniędzy twierdzi ze mu sie naleza.Facet nie wywiązujący sie z umowy,co innego mówi a co innego robi.Jeśli ktoś padł ofiarą oszusta w osobie Marka Króla bardzo proszę o napisanie do mnie eugen.aster@poczta.onet.plRazem możemy powstrzymać go przed kolejnym oszustwem

#37 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 18:27:14

Nie polecam biura MarKA Nieruchomođci

Nie polecam biura MarKA Nieruchomođci

Ja tez nikomu tego biura nie polecam i ostrzegam przed oszustem Jesli nie chcesz problemów prawnych z tym panem raczej nie korzystaj z jego usług.Szersza opinia jest na stronie 3 tego forum

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 17:13:19

Jak ?

Odradzam LD INVESTMENT.

Dlaczego?

#39 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 17:22:38

Dużo tu prawdy.Kupują i sprzedają. Wystarczy posiedzieć trochę na ogłoszeniach. Sama sprzedawałam mieszkanie w dosyć atrakcyjnej cenie i 90% tel to były telefony z biur. Mieszkanie do remontu było i to dla nich było jednym z ważniejszych czynników by jeszcze bardziej obniżyć cenę.  mieszkanie kupiła kobieta, która wzięła za tyle ile wystawiłam. Wiem,ze tam mieszka a nie poszło w ruch  i  ktos bije na nim kase..

Weno wytłumacz o czym piszesz

Weno mądralo wytłumacz o czym piszesz. Bo coś chyba nie tak

#40 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 19:44:51

Nie słuchajcie nikogo na forum, wydaje mi się, że wchodzą tu głównie osoby pracujące bądz właściciele biur nieruchomości:) Jesli chcecie dobrego biura nieruchomosci to pytajcie znajomych. To forum jest niewiarygodne:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych