Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biura Nieruchomości w Kielcach

102 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gieneczek~

~Gieneczek~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 07:40:11

Nie jestem z Kielc ( daleko ) a zamierzam skorzystać z biura nieruchomości. Które polecacie a które odradzacie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 14:04:14

Najwieksi oszusci w kielcach to biuro Wojsa nieruchomosci przy ul.sienkiewicza 9.UWAGA OSTROZNIE

Dlaczego ? A jakie są ok ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2011 - 14:53:59

Tylko HOME BROKER ! Najlepsi w Kielcach. Profesjonali !

#4 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 18:46:35

Nie jestem z Kielc ( daleko ) a zamierzam skorzystać z biura nieruchomości. Które polecacie a które odradzacie.

Nie polecam biura MarKA Nieruchomođci

#5 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 12:24:13

ja polecam biuro nieruchomości Homepartners na ul. Paderewskiego, profesjonalne podejscie do klienta..

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 12:40:16

Tylko HOME BROKER ! Najlepsi w Kielcach. Profesjonali !

Najlepszy w Kielcach to jest Pan Wojsa i jego Biuro.

#7 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:47:13

Tylko nie Wojsa Nieruchomości na Sienkiewicza 9 !!!

#8 ~mi 2~

~mi 2~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 17:31:34

Witam!
Biura Homepartners osobiście NIE POLECAM, jeśli oczywiście zależy Wam na profesjonalnej obsłudze. w tym biurze pracują pokazywacze, a nie doradcy, poziom wiedzy "doradców" pozostawia WIELE do życzenia...

#9 ~mi 2~

~mi 2~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 17:33:51

Jakoś mi sie nie wydaje ze tam pokazywacze pracuja w tym biurze hompartners juz kilka osób mi to biur polecało i to znajomi to biuro im sprzedalo i mieszkanie, wynajeło lokal i to w ciagu 2 miesiecy wiec mysle ze działaja dość szybko i precyzyjnie.

#10 ~Baska~

~Baska~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 07:21:20

Biura nieruchomosci Kielce to "mafia" swietokrzyska. Sami midzy soba robia obrot nieruchomosciami, niech nikt nie wierzy i nie ma nadziei na zakup ...taniej...nieruchomosci. Sami kupuja tanie nieruchomosci, a czesto czekaja az atrakcyjna nieruchomosc osiagnie jak najnizsza cene....sami dokonuja remontu nieruchomosci( maja swoich fachowcow, ktorzy za niewielka kase to robiaa0....a pozniej sprzedaja zarabiajac od 10 nawet do 70 tysiecy. Nie ludzmy sie, ze jak chcemy szybko sprzedac to nam pomoga, poczekaja az zgodzimy sie na jak najnizsza cene sprzedazy...maja swoich ludzi ...ktorzy kupuja te nieruchomosci, a sprzedajac otrzymuja okreslona kwote...mafia, totalna mafia. UWAZAJCIE....zadna osoba z biura nieruchomosci nie ma zadnego interesu aby dbac o interes klienta ...ale o swoj interes. Jezeli chodzi o prowizje....sa biura, ktore pobieraja prowizje 1 lub 1,5% ale sa takie, ktore pobieraja 3,66% a nawet i wiecej. Mafia obraca duzymi pieniedzmi totalnie nabijajac swojego klienta w butelke. Nie ma uczciwych biur...po prostu nie ma.

#11 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 14:23:50

a ja polecam home partners na paderewskiego, w ciagu miesiaca moje mieszkanie sprzedali, sprawnie wszytsko, nietrzeba sie martwic o formalnosci, za ciebie wszystko zrobia, elagancko polecam

#12 ~Jozek~

~Jozek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 00:48:55

Biuro KNC od dzialki wartej 80.000 pobiera prowizje 7tys.....czy uwazacie, ze to jest uczciwe??? Jezeli uwazacie, ze tak to prosze bardzo skorzystajcie z uslug tego biura.

#13 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 26 luty 2013 - 15:41:13

Polecam Home Center mlodzi otwarci ludzie z ktorymi można się dogadac tak jak baska napisala wiekszosc biur to "mafia"

#14 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 19:56:29

Polecam nowe biuro Duda Nieruchomości- naprawde fajna obsługa

#15 ~Robol~

~Robol~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 22:17:14

Tak trochę obok tematu, ale nie do końca - jeśli ktoś z was kiedyś będzie się zastanawiał nad pracą w KNC Kielce to odradzam. Właściciel nic wam nie zapewni - umowa zlecenie bez podstawy na prowizję, szkolenie poza Kielcami, ale trzeba im za nie zapłacić, a poza tym uwaga....opłacić sobie hotel i jedzenie na miejscu. Oczywiście biuro to klitka więc pracujecie w domu, a za telefony nikt wam nie odda, za dojazdy do klientów też. Nie wiem jakie mają kompetencje jeśli chodzi o poszukiwanie nieruchomości, ale wiem, że pracodawcami są gównianymi. Jakby ktoś ze znajomych chciał tam robić, to przestrzegajcie.

#16 ~~`Jan~

~~`Jan~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 11:30:21

Najwieksi oszusci w kielcach to biuro Wojsa nieruchomosci przy ul.sienkiewicza 9.UWAGA OSTROZNIE

Zgadzam się. Nie polecam nikomu...

#17 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 13:46:54

Polecam Duda Nieruchomości na Sienkiewicza też nie płaci się u nich prowizji, a zajmują się wszystkim , nawet przepisac liczniki ze mną byli

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 09:22:43

Coż za wspaniały wszechobecny spam.

#19 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 21:02:00

Home Partners NIE POLECAM. Nie dość że chcą byle co wtyknąć to jeszcze potrafią odpowiedzieć na pytanie ile biorą prowizję że połowę czynszu najmu. A szczytem złodziejstwa jest wliczanie czynszu do kwoty czynszu wyjamu. Mało tego nie dają potwierdzenia ani nie wystawiają rachunku czyli mają czysty zysk do ręki

#20 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 21:04:38

Sorki nie zauważyłem. To akurat tyczyło się radomia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych