Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bez.RADNY Motyka blokuje oś. forum. Czego się BOISZ panie Józiu?

PiSiurek radny Motyka Ocic

100 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Mateusz~

~Mateusz~
 • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 08:58:20

Czy da się zidentyfikować niezrównoważonego osobnika piszącego obelgi bardzo często na czerwono. Może ktoś ma jakieś wskazówki, jak go wytypować, np: obecne miejsce pobierania kasy bo pracą tego nie można nazwać.

#82 ~info~

~info~
 • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 09:35:23

Czeka ich katastrofa ekologiczna?

autor: TN kategoria: Interwencje, Powiat sandomierski, Publicystyka, Tarnobrzeg

Dołączona grafikaTysiącom hektarów ziemi, na której znajduje się kilkaset gospodarstw i niezliczone ilości sadów, na trenie gmin Koprzywnica, Łoniów i Samborzec, grożą katastrofalne w skutkach podtopienia – ostrzegają tamtejsi samorządowcy. Zapobiec temu może tylko budowa systemu rowów melioracyjnych wokół należącego do Kopalni Siarki „Machów” zbiornika wodnego w Piasecznie. Pytanie tylko kto miałby ją sfinansować?
Temat nie jest nowy. Niebezpieczeństwo nie pojawiło się nagle. Od lat wiadomo było, że prędzej czy później przyjdzie się z nim zmierzyć. Zakładano jednak, że państwo zadba o należyte rozwiązanie problemu – w ramach prac związanych z likwidacją zakładu górniczego. Do tego czasu o utrzymanie odpowiednio niskiego poziomu wody w zbiorniku w Piasecznie miały dbać pompy, stale wypompowujące jej nadmiar do Wisły. Wątpliwości zaczęły narastać, gdy o przejęcie spółki Kopalnia Siarki „Machów” od skarbu państwa zaczął starać się tarnobrzeski samorząd (i kilka miesięcy temu dopiął swego).
Samorządowcy z województwa świętokrzyskiego podejrzewali bowiem, że władze miasta nie będą zbytnio interesować się terenami kopalni leżącymi poza jego granicami i w ich interesie zrobią jedynie tyle, ile będą musiały. A od dłuższego czasu wiadomo było, że finansujący proces rekultywacji terenów pogórniczych Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nie przewiduje możliwości sfinansowania prac melioracyjnych wokół „Piaseczna”. Dziś można prognozować, że prace rekultywacyjne zakończą się w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy (i tym samy dobiegnie końca misja Kopalni „Machów”). Wciąż natomiast brakuje jakichkolwiek konkretów w sprawie odwodnienia.
W wyniku działania kopalni powstał potężny lej depresji, czyli osuszenie terenu obejmujące obszar około pięciu tysięcy hektarów. Są to tereny gminy Łoniów, Koprzywnica i Samborzec. Gdy były to tereny podmokłe, były tam łąki i pastwiska. Po osuszeniu ich to się zmieniło. Nadwiślańskie gleby są bardzo urodzajne, więc zaczęły tutaj powstawać piękne sady. Dziś zajmują one powierzchnię około czterech tysięcy hektarów. Na terenie gminy Koprzywnica powstało też ponad pięćset gospodarstw, w których mieszka ponad półtora tysiąca osób. Są to tereny wsi Krzcin, Łukowiec, Ciszyca, Błonie, Święrzyce i Kamieniec oraz część Koprzywnicy. Wydawano pozwolenia na budowę i ludzie się tutaj osiedlali, budowali zaplecze rolnicze – przechowalnie, chłodnie – przypomina burmistrz gminy Koprzywnica Marek Jońca.Dołączona grafika
Jak mówi poziom wody w wyrobisku w Piasecznie docelowo ma podnieść się o osiem metrów, w stosunku do obecnego (gdy przestaną pracować pompy). To spowoduje, że podniosą się także wody gruntowe na trenach wokół niego, co może doprowadzić nawet do tego, że w wielu miejscach sady i podwórka zostaną po prostu przykryte wodą. Oczywiście jeśli wcześniej nie powstanie odpowiedni system melioracji, którego częścią ma być miedzy innymi pięciu przepompowni (które w razie potrzeby będą wspomagać zrzut wody do Wisły).
W ubiegłym tygodniu radny powiatu sandomierskiego i zarazem sekretarz gminy Łoniów Andrzej Swajda napisał do prezydenta Tarnobrzega Norberta Mastalerza pismo, w którym pytał między innymi: kiedy rozpocznie się budowa systemu rowów melioracyjnych wokół wyrobiska w Piasecznie, skąd pochodzić będą pieniądze na tę inwestycję i kto będzie odpowiedzialny za dalsze wypompowywanie z niego wody (i koszty z tym związane), jeśli ten system nie powstanie? Do takiego ruchu sprowokowały go informacje o zamiarze podjęcia przez radę miasta Tarnobrzeg uchwały o wyrażeniu zgody na rozwiązanie spółki Kopalnia Siarki „Machów” (co już stało się faktem), co w niedalekiej przyszłości zaowocuje postawieniem jej w stan likwidacji. Pismo trafiło także do mediów.
Prezydent Tarnobrzega poproszony o komentarz podkreśla, że samorządowcy z województwa Świętokrzyskiego zamiast spoglądać na niego, sami powinni zacząć rozglądać się za źródłem finansowania tej inwestycji.
Wójt Łoniowa, burmistrz Koprzywnicy czy starosta sandomierskim są moimi naturalnymi sprzymierzeńcami w szukaniu rozwiązania dla ich problemu melioracyjnego. Tamtejsi samorządowcy od czasu zmiany właściciela kopalni nie odwiedzili jednak naszego urzędu miasta. Widocznie nie widzą powodu żeby to zrobić. Panowie z województwa świętokrzyskiego nie mogą patrzeć na tę sprawę jedynie przez pryzmat tego, że prezydent Tarnobrzega musi coś zrobić. Nie musi. Nie przejęliśmy akcji kopalni, żeby zbawiać województwo świętokrzyskie. Musimy zrobić tyle, ile zobowiązaliśmy się w umowie z Ministrem Skarbu Państwa. Możemy wspólnie starać się o załatwienie tej sprawy (melioracji wokół zbiornika w Piasecznie – red.), ale do tanga potrzeba dwojga. Niech stara się wojewoda świętokrzyski, marszałek tego województwa, a samorządy gmin Łoniów czy Koprzywnica niech ich wspierają. Przyjmę każdą formę współpracy z samorządami świętokrzyskimi, w aspekcie lobowania w Warszawie. Co nie oznacza, że dziś nie robię tego indywidualnie – mówi N. Mastalerz. – Na razie mamy zapewnione środki na prace rekultywacyjne, w tym na wypompowywanie wody ze zbiornika w Piasecznie i utrzymywanie jej odpowiedniego poziomu. Przejęliśmy kopalnię, żeby wykonać prace rekultywacyjne i zagospodarować Jezioro Tarnobrzeskie. Wykonujemy te zadania zgodnie z umową z NFOŚiGW. W międzyczasie prowadzimy też różne rozmowy: między innymi z ministerstwem środowiska, krajowym i regionalnym zarządem gospodarki wodnej czy z przedstawicielem województwa świętokrzyskiego odpowiedzialnym za meliorację. (…)
Rafał Nieckarz

#83 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 11:33:06

Nie szukaj piszącego na czerwono hipokryto, bo jego działanie wzięło się z zawłaszczenia forum przez mleczne hemoroidy , które nie umieją uszanować zasad demokracji i na tym forum umieszczali rzygowiny zamiast konstruktywnej krytyki. Jestem pewny, iż jesteś jednym z tych hemoroidów, a dyżurnym hemoroidem napewno, "Mateuszku"

Po tej wypowiedzi mamy jasność gdzie urzęduje. Tylko dlaczego za takie podłe działanie bierze publiczne pieniądze.

#84 ~kapitan nemo~

~kapitan nemo~
 • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 14:27:19

Piieeerrdoła ha, ha.

#85 ~do młotka~

~do młotka~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 07:58:39

Katastrofa.

#86 ~Kapitan Nemo~

~Kapitan Nemo~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 09:42:13

NIEWIELKI PROBLEM
Blog

Aż żal patrzeć na Tuska, jak się chłopina stara wdrożyć nowoczesność na grunt zacofanego społeczeństwa. Społeczeństwa, które nie zamierza akceptować przywilejów dla pederastów i transwestytów, w to miejsce nieustannie podnosząc marginalne z punktu widzenia nowoczesności problemy, jak katastrofa finansów państwa, kompletna zapaść służby zdrowia, gwałtownie rosnące bezrobocie i rozszerzający się poziom ubóstwa, dotykający ponad 3 miliony obywateli . A przecież z punktu widzenia postępowej Europy i budowanego przez Tuska nowoczesnego, europejskiego państwa - to walka z Kościołem i z zabobonem, jakim jest wiara w Jezusa Chrystusa, przybliża nas do nowoczesności. Prawdziwa nowoczesność, to nie rozwiązanie problemu biedy, bądź gigantycznego bezrobocia, lecz przyznanie przywilejów parom homoseksualnym, w ramach związków partnerskich, zapewnienie 100% dopłat państwa do zabiegów in vitro, oraz ostateczne zrównanie płci. Dlatego codziennie na ekranach postępowych telewizji i na łamach mainstreamowej prasy toczą się dyskusje na temat nabrzmiałych problemów budownictwa nowoczesnego państwa - państwa jakie już wcześniej zbudował w Hiszpanii premier Zapatero – ku uciesze wszystkich prawdziwych europejczyków.

Tuskowi, przeciwieństwie do Zapatero - nie jest tak łatwo zrealizować epokowy plan, z którym zmagał się nie tylko tow. Lenin, czy Stalin, lecz wszyscy sekretarze PZPR . Dlatego postępowemu planowi wdrożenia nowoczesności na obszarze III RP, towarzyszy ambitny program stworzenia leminga - polegający na kreacji „bezmózgowca”, czyli człowieka „nowego typu”, który wyzwolony z zabobonu i zacofania, z entuzjazmem realizować będzie „wytknięte” przez partię i rząd zadania. Niestety, nie wszystkich obywateli państwa Tuska udało się zamienić na lemingi, stąd też ten ambitny program nadal pozostaje podstawowym celem tuskizmu i co oczywiste - michnikowszczyzny. Sytuację mamy zatem podobną do czasów marksizmu i leninizmu, gdy już za tow. Gomułki zaczęto budować zręby nowoczesności, przy poparciu aktywu PZPR , młodych adeptów ZMS i ZMP oraz ruchów feministycznych, skupionych w Lidze Kobiet oraz w Kołach Gospodyń Wiejskich. Apogeum postępu osiągnięto zaś za tow. Gierka, z których to czasów wywodzi się cały postępowy establiszmend III RP, że wspomnę tylko towarzyszy Kwaśniewskiego, Siwca, Oleksego czy też Millera.

Nic zatem dziwnego, że nasz postępowy premier zmuszony jest dziś czerpać z bogatej skarbnicy osiągnięć PZPR na polu ostatecznego rozwiązania problemu zrównania płci, co może pchnąć nasz kraj ku nowoczesności. Warto bowiem przypomnieć, że PZPR-owi udało się np. zrównać chłopa z ziemią, co tylko potwierdza słuszność obecnej linii partii i rządu, korzystającej ze spuścizny PRL w dziedzinie skutecznego zrównywania.

Nie może więc dziwić, że nasz postępowy premier – na wzór tow. Edwarda – spotkał się z okazji Dnia Kobiet z czołowymi przedstawicielkami odradzającego się feminizmu, niosąc im naręcza kwiecia, zaś podążający za nim rzecznik rządu Graś, rozdzielał z tej okazji na lewo i jeszcze bardziej na lewo tradycyjne rajstopy – symbol równouprawnienia. Jak jednak stwierdziły po tym spotkaniu przedstawicielki feminizmu w osobach Środy i Bochniarz - premier powinien przejść wreszcie od gestów do czynów, robiąc czystkę w partii, w której oprócz elementów postępowych, ukryli się wrogowie nowoczesności. Są nimi niewątpliwie osobnicy potajemnie chodzący do kościoła, żyjący w związkach małżeńskich (niejednokrotnie nawet kościelnych), mający dzieci i poza plecami premiera zamartwiający się tak marginalnymi problemami, jak głodne dzieci, czy zapaść finansów państwa. Ale taka dyskusja sprowadziłaby nas na manowce nowoczesności, więc jest oczywiste, że zarówno premier, jak i funkcjonariusze naszego państwa, jak ognia unikają i blokują wszelkie dyskusje na tematy poboczne, jakimi są bezrobocie, bieda i nędza. Zatem zapowiedź premiera Tuska, że pozbędzie się 4,5 tysiąca członków partii, jest więc krokiem we właściwą stronę – krokiem ku nowoczesności, a także niewątpliwym pokłosiem jego spotkania z przedstawicielkami feminizmu. Są jednak inne, istotne przeszkody w szybkim marszu ku nowoczesnemu państwu, na miarę Hiszpanii, nie mówiąc już o Francji.

Bo jak w obecnych warunkach zrównać wszystkie możliwe płci, bez narażenia się ze strony posiadających jeszcze jakieś prawa zacofanych kobiet i mężczyzn ? Zrównanie praw feministek może przecież spowodować słuszne oburzenie nie mniej postępowych środowisk pederastów i transwestytów, którzy domagają się takich samych przywilejów, jakie mają małżeństwa. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że nawet – zdawałoby się - prosta kwestia postępowego posadzenia w pierwszych ławach sejmowych pederasty, transwestyty i feministki obok zacofanego mężczyzny i jeszcze bardziej zacofanej kobiety (nie potrafiącej rozstać się z moherem) - nie została do dziś rozwiązana, co obrazuje skalę problemu. Bo przecież w tej pierwszej ławie należałoby również posadzić posła Godsona, który nie dość, że jest katolikiem, to w dodatku murzynem ! A gdzie jest miejsce dla Żyda w polskim sejmie? Przecież chyba nie za murem, gdzie np. wypchnięto katolików w Izraelu ! Mówiąc więc o szerokim zagadnieniu zrównania płci trzeba podkreślić, że jedyne, wymierne sukcesy na tym polu odnotowała jak do tej pory Polska Zjednoczona Partia Robotnicza. Partia, która zapewniła feministkom dostęp do takich zawodów, jak spawacz, traktorzysta, czy też odlewniczy w hucie im. Lenina. Od czasu upadku PZPR nikt jednak nie pochylił się w odrodzonej ojczyźnie nad tym zagadnieniem, oprócz Donalda – nadziei pederastów, transwestytów, feministek i syjonistów III RP. No i oczywiście - nadziei samej PZPR, której towarzysze muszą ukrywać się pod nazwami SLD, czy też innych partii, stanowiąc wszelako podporę nowoczesności do jakiej zmierzamy.

W obecnej fazie budowy nowoczesności w III RP istnieją jednak problemy natury ustawowej, a wręcz ustrojowej – wymagające pilnej zmiany Konstytucji. Bo jak zapewnić równość, równocześnie ustalając pierwszeństwo w zatrudnieniu feministek w charakterze spawaczek, traktorzystek, czy też odlewniczek przy spuście surówki z wielkiego pieca ? Przecież od razu oburzy się środowisko pederastów, którym ograniczy się dostęp do zawodu traktorzysty i odlewniczego tylko dlatego, że partia i rząd uzgodniła wcześniej ze Środą przywileje dla feministek ! A transwestyci ? Dlaczego pozwala się transwestycie zasiadać w pierwszej ławie sejmowej, ale jakby przyszło zatrudnić Grodzką w sprywatyzowanej hucie im. Lenina, to zapewne okazałoby się, że pula parytetów dla odlewniczej została już rozdysponowana pomiędzy feministki i pederastów ! Tusk zatem - krążąc z naręczem kwiecia od feministek, po pederastów i transwestytów, zaś Graś - usiłując rajstopami uzyskać przychylność Biedronia czy Grodzkiej - w istocie pozorują działania, narażając się na zarzuty postępowych środowisk, że zamiast budowy nowoczesnego państwa, perfidnie wykorzystują te środowiska dla swoich własnych, partykularnych celów wyborczych…

A przecież, dzięki sprawnej maszynce sejmowej, już dzisiaj można by ustawowo ograniczyć prawa wyborcze dla zacofanej części społeczeństwa oraz ograniczyć ich prawa do pracy, by palący problem nowoczesności został raz na zawsze załatwiony w III RP. Bez wątpienia, spotkałoby się to z aplauzem postępowej Europy, oraz nowoczesnej części społeczeństwa, w tym jego salonu. Bo jak mówi salonowiec Kuczyński: „wróg tylko czuwa”, by przejąć władzę.

Po eliminacji zacofanej części społeczeństwa, hamującej rozwój nowoczesności – wystarczyło by tylko zorganizować „okrągły stół” środowisk postępowych, by ustalić trwałe parytety dla poszczególnych reprezentacji „nowoczesności”. I tu można by wykorzystać doświadczenie towarzyszy Kwaśniewskiego czy Kalisza, w ramach ich akcji Europa plus. Tu można by wykorzystać porady takich internacjonałów postępu, jak Michnik, Blumsztajn, Smolar czy też wspomniany już Kuczyński i często jeszcze pomijany Jerzy Urban. Po tej operacji ustalenia parytetów, można by ogłosić nowe wybory do sejmu, liczącego w nowoczesnej Polsce np. sto feministek, po stu pederastów i transwestytów oraz 160 żydów - co dałoby okrągłą liczbę 460 zwolenników nowoczesności…

Czy Donald Tusk jest gotowy do przeprowadzenia tej odważnej reformy, pchającej nas na ścieżkę nowoczesności? Czy Donald Tusk byłby gotowy do poniesienia pewnych niezbędnych kosztów (oczywiście refundowanych z NFZ) dla wdrożenia epokowej reformy - sam poddając się niewielkiej operacji chirurgicznej w Tajlandii, dla podkreślenia swojej wiarygodności ? Trudno na te pytania dziś wiążąco odpowiedzieć. Jednak miłość i poświęcenie się dla Ojczyzny wymaga czasami wyrzeczeń. Zwłaszcza w sytuacji budowy prawdziwie nowoczesnego społeczeństwa, gdzie problemy z katastrofą finansów państwa, krachem służby zdrowia, rozszerzającą się nędzą i bezrobociem stały się już marginalnym i kompletnie nieistotnym zagadnieniem….

#87 ~Pisi Talerz~

~Pisi Talerz~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 09:47:07

Zastanawia mnie to, ile złośliwości pojawia się na tym forum w stosunku do radnego Motyki. Zacietrzewienie piszących te bezpodstawne pomówienia utwierdzają mnie w przekonaniu, że poplecznicy władzy dostali zlecenie na dokuczanie radnemu, który nie daje się podporządkować. Niewielu jest w tej radzie takich, którzy nie boją się sprzeciwić władzy i mają swoje zdanie. Sprzeniewierzyli się ludzie z prawej strony choćby taki Trybuła, Kołodziej i Stępak – startowali z list TPP. Z ilości naprędce wymyślanych absurdalnych tematów można się ubawić. Masz sprawę, to zadzwoń, napisz list , zgłoś problem do przewodniczącego rady miasta. Jeśli tego nie zrobiłeś, a tu ujadasz to sprawa jest jasna. Jesteś podłym kundlem niczym więcej. Radny Motyka jak sądzę tych głupot nawet nie czyta.

#88 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 11:07:59

Zastanawia mnie to, ile złośliwości pojawia się na tym forum w stosunku do radnego Motyki. Zacietrzewienie piszących te bezpodstawne pomówienia utwierdzają mnie w przekonaniu, że poplecznicy władzy dostali zlecenie na dokuczanie radnemu, który nie daje się podporządkować. Niewielu jest w tej radzie takich, którzy nie boją się sprzeciwić władzy i mają swoje zdanie. Sprzeniewierzyli się ludzie z prawej strony choćby taki Trybuła, Kołodziej i Stępak – startowali z list TPP. Z ilości naprędce wymyślanych absurdalnych tematów można się ubawić. Masz sprawę, to zadzwoń, napisz list , zgłoś problem do przewodniczącego rady miasta. Jeśli tego nie zrobiłeś, a tu ujadasz to sprawa jest jasna. Jesteś podłym kundlem niczym więcej. Radny Motyka jak sądzę tych głupot nawet nie czyta.

Radny z Miechocina przechodząc na stronę platformy pierwszy rozpoczął proces, który doprowadził do tego, że radni są potrzebni tylko do klepania pomysłów prezydenta. Obecnie w radzie miasta brak silnej opozycji niezbędnej dla równowgi a radni podejmujący krytykę władzy są atakowani personalnie.Jakie będzie samopoczucie radnego Stępaka kiedy opcja rządząca do której się zalicza zlikwiduje mu szkołę w osiedlu wybudowaną z inicjatywy i dzięki lokalnemu spłeczeństwu. Czy dalej uzyska poparcie? Piszę to w swoim imieniu jako jeden z mieszkańców i proszę mnie nie zaliczać do osób popierających jakąkolwiek opcję polityczną, popieram zdrowy rozsądek.

#89 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 11:39:07

Radny z Miechocina przechodząc na stronę platformy pierwszy rozpoczął proces, który doprowadził do tego, że radni są potrzebni tylko do klepania pomysłów prezydenta. Obecnie w radzie miasta brak silnej opozycji niezbędnej dla równowgi a radni podejmujący krytykę władzy są atakowani personalnie.Jakie będzie samopoczucie radnego Stępaka kiedy opcja rządząca do której się zalicza zlikwiduje mu szkołę w osiedlu Miechocin wybudowaną z inicjatywy i dzięki lokalnemu spłeczeństwu.

#90 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 13:15:01

Demokracja polega w gruncie rzeczy na wyborze przedstawicieli ze społeczeństwa, w którego imieniu sprawują oni mandat ( posła , senatora lub radnego). Każdy z nich otrzymuje mandat z określonej listy wyborczej. Niektórzy radni wybrani z list Tarnobrzeskiego Porozumienia Prawicy przeszli na stronę rządzącej koalicji PO. Jedni natychmiast jak zrobił to Stępak , inni po cichu jak Kołodziej, jeszcze inni za etat w TTBS jak Trybuła. Doprowadzili do tego, że radni są potrzebni tylko do klepania pomysłów prezydenta. Obecnie w radzie miasta brak silnej opozycji niezbędnej dla równowgi a radni podejmujący krytykę władzy są atakowani personalnie. Ale zadam ptyanie czy własne poglady i przekonania można zamienić za kawałek chodnika, czy etacik? :)

#91 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 13:47:12

hipokryzja


Fałszywość, dwulicowość, obłuda


Osobiscie podoba mi się rosyjski wariant tego slowa - лицемере (licemjerje). Samo slowo zwraca uwagę na przymierzanie twarzy (lica) i wybor najbardziej pasujacej dla okreslonej sytuacji czy okolicznosci. Znaczy - hipokryta to ten, ktory wybiera zachowanie najbardziej mu odpowiadajace w danym momencie. Przypomina trochę slowo oportunista, chociaż tu już mowa o wyrzekaniu się zasad dla doraźnych korzysci.
I kto mówi tu o hipokryzji

#92 ~Mateusz~

~Mateusz~
 • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 14:39:23

Przeglądam te wpisy na forum i jestem zdumiony poziomem wypowiedzi zwolenników władzy. Przecież ludzie to czytają i wyciągają wnioski, czy w tych kancalariach pracują sami idioci? To się kiedyś przełoży na wynik wyborów. Zaniechajcie tej nagonki w przeciwnym wypadku pogrążycie swojego guru.

#93 ~do Józia P i Siurka~

~do Józia P i Siurka~
 • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 09:38:22

No to sobie nagrabiłeś.ale tematów masz tylko dyskusji brak (kiedy forum odblokujesz wtedy pogadamy merytorycznie)

#94 ~do Józia P i Siurka~

~do Józia P i Siurka~
 • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 07:55:26

Prosiliśmy na kilku tematach, no i nic, mamy nadzieję że temat przemyśli radny i odblokuje forum. Panie Józku zależy nam, na inwestycjach na osiedlu, na dobrym zdaniu o mieszkańcach, na szacunku do samych siebie, no i żeby przestali się śmiać z nas. Te wojenki z Panem Prezydentem, kolegami radnymi, urzędnikami, nic dobrego mieszkańcom nie przyniosą i Panu też.
Demokracja to prawo do oceniania poczynań radnego na forum osiedlowym, nikt nie może pozbawiać mieszkańców prawa do zamieszczania komentarzy (ostatnio ~Monika~ weszła na stronkę oś. i nie mogła dokonać wpisu, tylko dzięki moderatorom Echa Dnia mgła zamieścić wpis, na naszym temacie ).

Józiuu nie lepiej na forum osiedlowym mieszkańców sprawy załatwiać, czego się boisz ?

Blokując forum liczy na to że ciemny lud to kupi co wciska na tej stronce, tak wygląda demokracja w wydaniu pana Motyki ( a filmiku z zebrania na stronce nie ma, wstydzi się cy co ? ).

Cieszę się że już garstka ludzi nie ma monopolu na wciskanie ciemnoty mieszkańcom osiedla Ocic, można zawsze to skomentować na forum Echa Dnia.

I O TO CHODZI !!!

#95 ~do Józia P i Siurka~

~do Józia P i Siurka~
 • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 15:15:22

No to sobie nagrabiłeś.ale tematów masz tylko dyskusji brak (kiedy forum odblokujesz wtedy pogadamy merytorycznie)

No to teraz sam ze sobą gadu,gadu.

#96 ~do Józia P i Siurka~

~do Józia P i Siurka~
 • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 08:47:28

No to Józiu masz jeszcz jednego ''przyjaciela'' radnego z Miechocina.

#97 ~do miastowego z chmielowa~

~do miastowego z chmielowa~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 19:05:22

Skończony jesteś dupku.

#98 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 19:18:43

Głupki z kancalarii piszą do siebie. Pieski Nasz Talerza proponuję zabrać się do uczciwej pracy gdyź niedługo wykopią na. śmietnik.

#99 ~do ciamniaka~

~do ciamniaka~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 11:54:22

Skończony jesteś dupku.

Przecież wiesz :)

#100 ~tarnobrzeżanin~

~tarnobrzeżanin~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 13:53:41

Z obawy czy ze strachu cała kancelaria wytęża intelekt i pręży muskuły aby dobrać się do radnego. Ludzie nie są aż tak naiwni i nie uwierzą w to, że radnego krytykują mieszkańcy na forum gazetki zaprzyjaźnionej z władzą. Motyka został przez władze zaatakowany nie bez powodu. Patrzy na ręce władzy więc jest niewygodny - trzeba było go usunąć. Kiedy nie udało się to mimo wysiłków przewodniczacego Kołka i jego prawników - to trzeba podjąć inne próby.Obserwujemy to od jakiegoś czasu. Założenie, że mieszkańcy małego osiedla wykazuja tyle zajadłości i zaciekłości w stosunku do swojego przewodniczacego jest idiotyczne. Jest pewne,że dalsza kontynuacja tego ataku obróci się przeciw ich autorowi.Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PiSiurek, radny, Motyka, Ocic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych