Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BezRadny i Nieporadny Burmistrz Wyśmierzyc Wyszemir

117 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 16:11:55

Przecież nikt nikomu nie zabroni. A burmistrz wysmierzyc?

#102 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:35:44

Jak to jest z tą moralnością ludzi PIS.

M. Kuchciński - druga żona

P. Gliński - druga żona

R. Czarnecki - druga żona

J. Kurski - druga żona

R. Terlecki - rozwidziony

B. Mazurek - rozwiedziona

A. Zalewska - rozwiedziona

B. Krynicka - rozwiedziona

I to oni pouczają nas jak żyć?

Podobnie u nas ta zaraza dociera. I co na to powiedzą prawdziwi Polacy i chrześcijanie?

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:38:42

Oczekujemy zmian na yehostwo

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 21:03:44

Toż to nikt nikomu nie zabrania...
Zupełnie niczego nikt nikomu nie zabrania..

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 07:48:02

Miały być zmiany w wodociagach

#106 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 12:01:25

Była tam już dobra zmiana i zrobiła jak zwykle - do dupy. Tylko to im wychodzi najlepiej.

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 15:57:07

Mają wymieniać rury tez

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 19:43:41

I zrobić asfalt na 16 stycznia

#109 ~Sw. Teresa~

~Sw. Teresa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 17:49:13

Panie burmistrzu modle sie za pana. Widzialam pana jak zbieral te podpisy ale mam nadzieje ze wziales pan dzien wolny w pracy bo to do zadan burmistrza nie nalezy. Kiedy bedzie porzadek w tym urzedzie i osoby ktore pracuja z obejściem prawa zostana zwolnione?

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 19:43:22

Panie burmistrzu modle sie za pana. Widzialam pana jak zbieral te podpisy ale mam nadzieje ze wziales pan dzien wolny w pracy bo to do zadan burmistrza nie nalezy. Kiedy bedzie porzadek w tym urzedzie i osoby ktore pracuja z obejściem prawa zostana zwolnione?

Prawilny, a raczej pseudo Prawilny człowieku....po pierwsze to jeżeli chcesz kogokolwiek pouczać to nie rób z siebie hipokryty, bo twój nick wola o pomstę do nieba. A po drugie....smiało napisz list/wniosek/petycje, podpisz się i gwarantuje, że administracja musi ci na to odpowiedziec. Po kiego grzyba wstretny manipulancie zadajesz takie pytania tu? Nudzi się?

#111 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 10:01:24

Ludzie przesyłam świetną nowinę. Już jest nasz Wojtek na stanowisku. Widziałam go wczoraj w urzędzie to pewnie już wyzdrowiał. Nareszcie znowu wszystko ruszy pełną parą jak wcześniej. Kamień i z serca spadł bo mówili że gdzieś daleko się podziewa.

#112 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:57

Chyba jeszcze hula. Dzisiaj go nie zastałam w UG.

#113 ~Fb~

~Fb~
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:11

Chyba jeszcze hula. Dzisiaj go nie zastałam w UG.

siedzi na Fb

#114 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:43

Ja go dzisiaj widziałam w urzędzie

#115 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:43

Ja go dzisiaj widziałam w urzędzie

#116 ~Hej.ogar~

~Hej.ogar~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:53

Ludzie . Co wy robicie? To już przestaje być śmieszne. Bawi Was to,??? Po co te pytania? Po co ta złośliwość? Ta nienawiść. Dociekliwosc. Opanujcie się. Zamiast tu pisać te złośliwości powiedzcie Burmistrzowi to prosto w oczy to co myślicie. Macie odwagę?

#117 ~Hakunamatata~

~Hakunamatata~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:02

A un to w kuncu znowu na tyj Olszowyj siedzi? Białobrzegi się znudziły czy Bialobrzygom się znudzil? A może dostał takie polecenie? Ino ni wiem co się dzieje

#118 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano dziś, 08:19

Ludzie . Co wy robicie? To już przestaje być śmieszne. Bawi Was to,??? Po co te pytania? Po co ta złośliwość? Ta nienawiść. Dociekliwosc. Opanujcie się. Zamiast tu pisać te złośliwości powiedzcie Burmistrzowi to prosto w oczy to co myślicie. Macie odwagę?

Mamy odwagę pytać. Już dość zastraszania ludzi. My interesujemy się czy pan Burmistrz chorując ma zdolność do prowadzenia swojej funkcji. Różnie to jest a my mamy czekać? Co wtedy z dumnie zapowiadającymi inwestycjami, tą drugą Japonią jak mawiali. Gdzie gaz, gdzie ścieżki rowerowe, gdzie chodniki i ulice, gdzie drogi, gdzie drzewka na ulicach, gdzie oczyszczalnia, gdzie te dublujące oświetlenia w urzędach i ulicach, gdzie to eldorado - no gdzie. Chyba że to wszystko było do picu żeby przejąć koryto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych