Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Będzie wykup mieszkań z TBS? :: zobacz komentowany artykuł

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~przem~

~przem~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2008 - 14:53:52

W TBS-ach najczęściej mieszka ambitna biedota. Tu nie da się spłacić przysłowiową złotówką jak w spółdzielniach. A większe pieniądze nie wchodzą w grę bo często ludzie ci już mają długi.

#2 ~Echinacea~

~Echinacea~
  • Goście

Napisano 21 luty 2008 - 16:47:23

I znów kogos kłuje w oczy mozliwość wykupu czyjegoś mieszkania! Dość to obraźliwe: "ambitna biedota, zadluzona". Jak pan pięknie szczeka panie Psie Ogrodnika! W TBSach mieszkają normalni ludzie, którzy tak jak ja obawiali się zaciągnąc kredyty hipoteczne ze względu na masowość oszustw na rynku deweloperskim w dzikich latach 90tych! Czasami nie mieli mozliwości otrzymania kredytu hipotecznego i taka jest tez prawda.
Płace ogromny czynsz i mam prawo do wykupu mieszkania i to po stawkach preferencyjnych. Nie wiekszych niz stawki kredytu dla TBSów w latatch 90tych, gdy skierowalam mase środkow na konto TBS. 30% partycypacji to czasem było wiecej niż przy własnościowych kredytach hipotecznych.

#3 ~goja~

~goja~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 14:34:06

[quote name='przem' date='7.01.2008, 14:53:52' post='47220']
W TBS-ach najczęściej mieszka ambitna biedota. Tu nie da się spłacić przysłowiową złotówką jak w spółdzielniach. A większe pieniądze nie wchodzą w grę bo często ludzie ci już mają długi.
[/quo ale ludzie w Polsce są zawistni, czy jak kowalski nie wykupi mieszkania to wiśniewskiemu wpłynie kasa na konto?

#4 ~ja2708~

~ja2708~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2008 - 16:08:44

Czy ktoś może sprawdzić kto mieszka w mieszkaniach TBS. Niedawno w Warszawie ujawniono, że ci ludzie, którzy nabyli prawo do lokalu w TBS sprzedają nielegalnie bogatym/ odstępują za poważne ale mniejsze pieniądze niż cena rynkowa/ i nabywcy mieszkają tam zamiast biedoty. Jak to jest w Kielcach, może ktoś to sprawdzi. Chodzą słuchy, że tam biedota nie mieszka skoro pod blokami stoją piękne samochody. MOże są jakieś organy, które to sprawdzą i dowiemy się co w tym temacie jest w Kielcach.

#5 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 07 maj 2009 - 13:46:20

Ludzie TBS to mieszkania dla młodych małżeństw o przeciętnych zarobkach, nie wszyscy chcą się zadłużać na całe życie żeby kupić mieszkanie. Takie przeciętnie zarabiające małżeństwo ma ok 3000zł miesięcznie na Miweleckim rynku pracy to norma.

#6 ~tbsiak~

~tbsiak~
  • Goście

Napisano 22 maj 2009 - 08:59:14

O wykupie TBS można poczytać na nowym portalu dla najemców TBS.
W serwisie wszystko na takie tematy jak: mieszkania tbs, sprzedaż tbs, ustawa o tbs, porady prawne i aktualności z rynku tbs.
tbs24.pl

#7 ~mk32~

~mk32~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2009 - 16:57:30

Biedota ha ha,ładnie powiedziane,wiec nie każdy ma bogatych rodziców i jest kamikadze i chce wziąsc kredyt na 30 lat,bo życie płata różne figle i można sie obudzic z ręką w nocniku.pozdro zarobasy.

#8 ~sylwetka36~

~sylwetka36~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 19:42:00

Biedota ha ha,ładnie powiedziane,wiec nie każdy ma bogatych rodziców i jest kamikadze i chce wziąsc kredyt na 30 lat,bo życie płata różne figle i można sie obudzic z ręką w nocniku.pozdro zarobasy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2010 - 18:57:18

Mieszkam w Krakowie w TBSie 7- lat i nie mieszkają tu biedacy !!! Za takie mieszkanie miesięcznie czynszu tylko z: wodą ściekami ogrzewaniem i wywozem śmieci + spłata kredytu ktory jest wliczony w calosc przez 30 lat trzeba zaplacic jedna najniższą krajową przynajmniej za 57 m kwadratowych czyli 950 zloty, wiec sami powiedzcie czy mieszkają w takich mieszkaniach biedni ludzie czy raczej srednio zamozni jezeli mozna to tak nazwac. I niech nie roznosi sie pogłoska ze w tych mieszkaniach mieszka biedota , bo jak dwoje ludzi zarabia razem 2000 tysiace miesięcznie to na pewno ich nie stac na TBS , a jak by tego bylo malo to jeszce trzeba doliczyc rachunki za prąd i za gaz , nie wspominając juz jak ktos ma auto itd ...... W TBS NIE MIESZKA BIEDOTA !!!!!!!!

#10 ~k.m~

~k.m~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 09:06:30

[quote name='przem' date='7.01.2008, 14:53:52' post='47220']
[/quot

Skąd masz takie obserwacje? Chyba z zazdrości....

#11 ~tbs sieje~

~tbs sieje~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 15:24:24

#12 ~tbs sieje~

~tbs sieje~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 15:27:06

CHCIAŁBYŚ BYĆ TAKĄ BIEDOTĄ, ABY BYŁO CIĘ STAĆ CO MIESIĄC WYDAC 1000 ZL NA MIESZKANIE.

#13 ~tolkin~

~tolkin~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 10:43:50

#14 ~TOLKIN~

~TOLKIN~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 10:46:20

A TY JESTEŚ GŁUPI JA OSIOŁ (NIE OBRAŻAJĄC OSŁY)

#15 ~Gocha~

~Gocha~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 14:25:53

mam mało gotówki na zakup innego mieszkania jak w TBS,wiem czynsz jest wysoki ale po jakimś czasie jak TBS zostanie spłacony będzie niższy.Zastanawia mnie jedno czy będę mogła znów odsprzedać takie mieszkanie i na nim nie stracę??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych