Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Będzie referendum w Zagnańsku? Chcą odwołać wójta :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
666 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec Janaszowa~

~mieszkaniec Janaszowa~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 18:07:28

Panie Wójcie nie ma sie czego obawiac jesteśmy z Panem,czas na zmiany i rozgonienie tej sitwy. Na Pana głosowała moja rodzina i konsekwentnie będziemy popierać Pana.Pozdrawiam i Życze dużo zdrowia oraz Pomyslności w roku 2012

#2 ~mieszkanka Jaworzy~

~mieszkanka Jaworzy~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 18:56:00

Pani Martyno nie znam Pani ale gratuluje za odwagę. W końcu ktoś publicznie wystąpił bo ma Pani rację aż strach się odezwać odkąd panuje pan i władca w naszej gminie. Ma Pani pełne poparcie z mojej strony jak również grono znajomych i rodziny. Powodzenia i do dzieła.

#3 ~Kielczanin~

~Kielczanin~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 18:57:29

Szkoły likwidowane są w wielu gminach, we wszystkich gminach ten problem żyje. Jeżeli chodzi o redukcje w zatrudnieniu. Też to dotyczy niemal wszystkich gmin o ile się orientuje. Pecha ma Pan Wójt bo z tego co widzę referendum zajęła się Pani, która mogę się domyślać ma osobisty żal do wójta (nie pracuje już w urzędzie z tego co przeczytałem w artykule). Do odwołania jednak daleka droga. Spokoju i wytrwałości Panu Wójtowi życzę. Ze swojej strony proponuje przygotować panu analizę problemu szkół w całym województwie, może to otworzy mieszkańcom oczy. Redukcje zatrudnienia? Te też dotykają wszystkie niemal gminy.
Pozdrawiam

#4 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 18:58:49

Pani Martyno nie znam Pani ale gratuluje za odwagę. W końcu ktoś publicznie wystąpił bo ma Pani rację aż strach się odezwać odkąd panuje pan i władca w naszej gminie. Ma Pani pełne poparcie z mojej strony jak również grono znajomych i rodziny. Powodzenia i do dzieła.

Własnie, gratulacje za odwagę!!!!!!!!!!!1
Przecież Skorupski niczym Łukaszenka na Białorusi chciał ludzi do sadu zawlec za wyrazanie swoich opinii..

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:00:53

W Zagnansku za ponad rok kadencji nie zostało zrobione NIC, wójt tylko likwidowac potrafi, a przecież wg jego samego po wyborach to miała być kraina miodem i mlekiem płynąca. Tak się mądrzył, tak wytykał błedy. Kto mieczem wojuje od miecza ginie.

#6 ~mieszkaniec zagnańska~

~mieszkaniec zagnańska~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:04:48

dziwię się, że tak późno ktoś w końcu zareagował na te poczynania nowego włodarza jakim jest jest chłystek Szczepon. Kierują nim mścicielskie poglądy a nie rozsądny system zarządzania. Tu chciałbym uzupełnić, że nie jest zwolennikiem "Zagnańskiego", choć przynajmniej tamtego wkład w gminę widać. Szczepon od chwili nastania przypisuje sobie jedynie zasługi poprzednika i podniesioną dumą pozuje do brukowców jakimi jest między innymi "Gazeta Zagnańska" Cała jej szata to wyłącznie pochlebstwa włodarza. Nie ma w niej nic o faktach o Zagnańsku odkąd zmieniła redaktora naczelnego. Jeśli chodzi o zwolnienia w urzędzie to nic nie zrobił w tym kierunku, ludzie po prostu sami odchodzą z racji lat nabycia praw emerytalnych. A co do zatrudniania to jest on rekordzistą, ponieważ zatrudnił już kilka osób "ze swojej" rodziny, a twierdził, że nienawidzi poplecznictwa. Podsumowując, jak on może kierować Urzędem jak własną rodziną nie był stanie pokierować.

#7 ~wyrocznia~

~wyrocznia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:11:57

Ja tam się nie dziwię, że Wasz obecny wójt zwolnił tyle ludzi, sam bym to zrobił mając taką kadrę. Za biurkiem siedzi ktoś po technikum gastronomicznym czy czymś podobnym. Prace załatwiany po znajomościach u poprzedniego wójta. Ludzie bez wykształcenia, kompletnie zieloni na swoich stanowiskach. Przecież zmiany są dla dobra społeczeństwa, niech poważne sprawy załatwiają specjaliści w swojej branży a nie jak dotychczas kucharki, sprzątaczki czy akrobaci.
A co do oszczędności, jak trzeba to trzeba... skoro wcześniejszy wójt tak zadłużył gminę. Pozdrowienia dla niego bo on jest źródłem wszystkich problemów, tych zakończonych i tych obecnych. Boże kochany, by tylko nie przywrócili "starego" wójta ;O

#8 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:21:48

oczywiście, że to stek bzdur. miesięczne oświetlenie w gminie kształtuje się w okolicach 70 tysięcy miesięcznie. powinno działać w takich godzinach, gdzie jest potrzebne ludziom a nie psom i kotom. reformy oświatowe przeprowadza nie tylko Zagnańsk - jest to powszechne, bo samorządy nie mogą udźwignąć wydatków z tym związanych. na jednej z ostatnich sesji -ja na niej byłem-Wójt mówił, że subwencja, którą gmina otrzymuje to 9 mln zł, a dokłada 4,5 do 5 mln złotych. prosty rachunek - z pustego i Salomon nie naleje. powodzenia Wójcie! czas sprowadzić niektóre środowiska na ziemię.

#9 ~nie~

~nie~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:27:19

Ja tam się nie dziwię, że Wasz obecny wójt zwolnił tyle ludzi, sam bym to zrobił mając taką kadrę. Za biurkiem siedzi ktoś po technikum gastronomicznym czy czymś podobnym. Prace załatwiany po znajomościach u poprzedniego wójta. Ludzie bez wykształcenia, kompletnie zieloni na swoich stanowiskach. Przecież zmiany są dla dobra społeczeństwa, niech poważne sprawy załatwiają specjaliści w swojej branży a nie jak dotychczas kucharki, sprzątaczki czy akrobaci.
A co do oszczędności, jak trzeba to trzeba... skoro wcześniejszy wójt tak zadłużył gminę. Pozdrowienia dla niego bo on jest źródłem wszystkich problemów, tych zakończonych i tych obecnych. Boże kochany, by tylko nie przywrócili "starego" wójta ;O

Słuchj nie mieszaj osób trzecich do tego Problemu bo na rzadach jest Skorupski więc on odpowiada za wszystko a nie fer jest człowieku z twojej strony mieszac poprzedniego wojta. jesli jestes suflerem WÓJTA TO GO BRON A NIE ZARZUCAJ INNYM ZE COS ZLE ZROBILI BO ON TERAZ RZADZI I TO NIE DWA MIESIACE TYLKO ROK. WIEC ZASTANÓW SIE O CZYM PISZESZ BO LUDZI NIE ZWIAZANYCH Z REFERENDUM NIE POWINNES PRZYWOŁYWAC.

#10 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:28:16

dziwię się, że tak późno ktoś w końcu zareagował na te poczynania nowego włodarza jakim jest jest chłystek Szczepon. Kierują nim mścicielskie poglądy a nie rozsądny system zarządzania. Tu chciałbym uzupełnić, że nie jest zwolennikiem "Zagnańskiego", choć przynajmniej tamtego wkład w gminę widać. Szczepon od chwili nastania przypisuje sobie jedynie zasługi poprzednika i podniesioną dumą pozuje do brukowców jakimi jest między innymi "Gazeta Zagnańska" Cała jej szata to wyłącznie pochlebstwa włodarza. Nie ma w niej nic o faktach o Zagnańsku odkąd zmieniła redaktora naczelnego. Jeśli chodzi o zwolnienia w urzędzie to nic nie zrobił w tym kierunku, ludzie po prostu sami odchodzą z racji lat nabycia praw emerytalnych. A co do zatrudniania to jest on rekordzistą, ponieważ zatrudnił już kilka osób "ze swojej" rodziny, a twierdził, że nienawidzi poplecznictwa. Podsumowując, jak on może kierować Urzędem jak własną rodziną nie był stanie pokierować.

#11 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:28:47

jak Polska długa i szeroka chodniki są odśnieżane przez właścicieli nieruchomości. w Kielcach też. a tu się dziadostwo przyzwyczaiło, że "grupa interwencyjna" odgarniała za wszystkich - BEZPRAWNIE - a teraz boli, oj boli!

#12 ~mtv~

~mtv~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:30:45

Brawo za odwagę. Dość narastającego bałaganu w gminie. Pan Wójt nie ma pojęcia o zarządzaniu. Interesują go jedynie imprezy, gdzie może poskakać na scenie i pokazać jaki jest wspaniały. Powodzenia w cudownej inicjatywie. A na marginesie skoro redukuje zatrudnienie w urzędzie, to dlaczego nowi są zatrudniani.

#13 ~mieszkaniec Zagnańska~

~mieszkaniec Zagnańska~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:31:57

Według mnie Skorupski nie nadaje się na wójta ,robi wszystko aby w gminie żyło się gorzej a nie lepiej;choćby wspomniany wcześniej nakaz odśnieżania chodników.Jak sobie to wyobraża jeśli na posesji mieszka 80-letnia samotna osoba,lub jak odśnieżyć chodnik gdy się pracuje poza miejscem zamieszkania jak większość z nas i do domu wraca późnym popołudniem .W końcu płacimy podatki i z tych środków powinno przeznaczyć się na odśnieżanie.Za czasów swoich "rządów" nic dobrego dla naszej gminy nie zrobił a wręcz przeciwnie.Pozorantów w gminie Zagnańsk to akurat nie potrzeba.Straszenie policją i ciąganie ludzi po posterunkach przypomina mi epokę zomo i ormo.Najwyższy czas aby to stanowisko objęła osoba w pełni kompetentna.

#14 ~wyrocznia~

~wyrocznia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:35:31

nie no wiadomo, że lepiej zacząć od zera albo z gotowego, ale jeśli obecny wójt dostał posadę w tak trudnej sytuacji JAKĄ ZOSTAWIŁ POPRZEDNI "WÓJT" ( i tu nie ma co się oszukiwać) to trzeba mu dać czas żeby coś zdziałać. Jak to się mówi... "nie od razu Kraków zbudowano", ale dla niektórych mieszkańców to widocznie nie wójta ale czarodzieja potrzeba...

#15 ~dziki dzik :*~

~dziki dzik :*~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:37:22

Brawo za odwagę. Dość narastającego bałaganu w gminie. Pan Wójt nie ma pojęcia o zarządzaniu. Interesują go jedynie imprezy, gdzie może poskakać na scenie i pokazać jaki jest wspaniały. Powodzenia w cudownej inicjatywie. A na marginesie skoro redukuje zatrudnienie w urzędzie, to dlaczego nowi są zatrudniani.

bo potrzeba ludzi w kwalifikacjami a nie kosmetyczek i kucharek do biura :)

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:38:47

skoro wcześniejszy wójt tak zadłużył gminę. Pozdrowienia dla niego bo on jest źródłem wszystkich problemów, tych zakończonych i tych obecnych. Boże kochany, by tylko nie przywrócili "starego" wójta ;O
[/quote]

uuuuuuu, pojechałeś. Czyli pan skorupski obiecywał gruszki na wierzbie nie znając stanu gmin? Tzn "lał wode" tylko po to by zostać wójtem??
Ciekawe co w jego ustach można uznać za PRAWDĘ naprawdę? Chyba niewiele.

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:39:00

skoro wcześniejszy wójt tak zadłużył gminę. Pozdrowienia dla niego bo on jest źródłem wszystkich problemów, tych zakończonych i tych obecnych. Boże kochany, by tylko nie przywrócili "starego" wójta ;O
[/quote]

uuuuuuu, pojechałeś. Czyli pan skorupski obiecywał gruszki na wierzbie nie znając stanu gmin? Tzn "lał wode" tylko po to by zostać wójtem??
Ciekawe co w jego ustach można uznać za PRAWDĘ naprawdę? Chyba niewiele.

#18 ~Zagnańsk-Jaworza~

~Zagnańsk-Jaworza~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:42:22

[quote name='Asia' timestamp='1325615327' post='1133256']
jak Polska długa i szeroka chodniki są odśnieżane przez

Droga Asiu,chodniki oraz teren na którym się znajdują należą do gminy , więc dlaczego mamy sprzątać czyjąś własność? Idąc tym tokiem rozumowania to w przyszłości narzucono by nam sprzątanie np. terenów w okół gminy lub koszy przy ulicy.Za co płacimy podatki ?-niech idą na dobro mieszkańców gminy a nie utrudniać im życie.

#19 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:42:35

nie no wiadomo, że lepiej zacząć od zera albo z gotowego, ale jeśli obecny wójt dostał posadę w tak trudnej sytuacji JAKĄ ZOSTAWIŁ POPRZEDNI "WÓJT" ( i tu nie ma co się oszukiwać) to trzeba mu dać czas żeby coś zdziałać. Jak to się mówi... "nie od razu Kraków zbudowano",

Taaa, zostały mu raptem 3 lata, niecałe. PRZEZ ROK NIE ZROBIŁ DOSZCZETNIE NIC.Pewnie cała kadencje będzie zwalał winę na poprzednika- cóż facet nie ma krzty honoru i tzw jaj. Lans na balach to za mało byc byc dobrym wójtem.
Kazdy kolejny rok pod wodza Skorupskiego to ROK STRACONY DLA GMINY, WEŹCIE TO POD UWAGĘ!!!!!!

ale dla niektórych mieszkańców to widocznie nie wójta ale czarodzieja potrzeba...

Nie czarodzieja, tylko rzetelnego uczciwego człowieka nie lansiarza i obiecywacza. Tyllko i AZ TYLE.

#20 ~żal~

~żal~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:43:33

oczekujecie cudów po tak krótkiej kadencji,gratuluje i żal mi was

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych