Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Będzie pite na Dożynkach ?

95 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 00:33:13

No zobaczymy, który to będzie pić i zataczać się publicznie.... Nie mówię rzecz jasna o cywilach...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 05:54:52

Ty to juz chyba po wypiciu... I zajęcia też chyba brak...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 06:17:15

No zobaczymy, który to będzie pić i zataczać się publicznie.... Nie mówię rzecz jasna o cywilach...

Trollu ile ci płacą za hej?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:32:27

Kolego. Jak ostatni raz był koncert pewni przedstawiciele z pewnego kręgu zataczali kółeczka z rozchychloną koszulą i czerwoną gębą. Nazwisk nie podam. Ale tym razem będę skrupulatnie stać przed sceną i patrzeć im na ręce. Więc jak już ktoś chce chlać niech robi to w swoim gronie a nie przed ludźmi lub chlejesz tak by się potem nie zataczać. Najgorsze, że ktoś kasę pobiera... Więc wymagam trzeźwości publicznej. To podstawowe minimum przyzwoitości. I mam do tego prawo. Jeśli jest to impreza prywatna to proszę bardzo chlać ale Państwowa to wymagam poszanowania ludzi

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 15:26:13

Kolego. Jak ostatni raz był koncert pewni przedstawiciele z pewnego kręgu zataczali kółeczka z rozchychloną koszulą i czerwoną gębą. Nazwisk nie podam. Ale tym razem będę skrupulatnie stać przed sceną i patrzeć im na ręce. Więc jak już ktoś chce chlać niech robi to w swoim gronie a nie przed ludźmi lub chlejesz tak by się potem nie zataczać. Najgorsze, że ktoś kasę pobiera... Więc wymagam trzeźwości publicznej. To podstawowe minimum przyzwoitości. I mam do tego prawo. Jeśli jest to impreza prywatna to proszę bardzo chlać ale Państwowa to wymagam poszanowania ludzi

A niech piją, mi to nie przeszkadza.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 14:41:49

Przecież to jest dla ludzi. Tobie też starczy

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 20:00:17

Ja też tam będę

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:43:26

ludki z PSL wypiją wszystko

#9 ~ludek z PSL-u~

~ludek z PSL-u~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:46:39

Czerwony Ryj to człowiek znany wszystkim z powiatu, pan Head rady powiatu, tylko niech się uczy tekstu przed sesja rady żeby tak wymalowana ruska baba nie podpowiadała. 

#10 ~głosowałem na PSL. wstyd~

~głosowałem na PSL. wstyd~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:58:25

czy obecny przewodniczący Rady Powiatu nie był członkiem zarządu w poprzedniej kadencji ? czy nie musiał szybko zrezygnować z członka zarządu po wizycie organów ścigania ? co było powodem ?

#11 ~głosowałem na PSL~

~głosowałem na PSL~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 22:15:47

czekam na wyjaśnenia od pana przewodniczącego w tej sprawie ! niech Pan to wyjaśni !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 23:53:42

a co on ci wyjaśnie, co najwyżej coś wybełkocze, może mu napiszą co ma powiedzieć, bo raczej z inteligencją u niego krucho. on nie czytaty i pisaty. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 07:50:52

czekam na wyjaśnenia od pana przewodniczącego w tej sprawie ! niech Pan to wyjaśni !

Nikt nie ma obowiązku wyjaśniać ci niczego w ten sposób. Śmieszny jesteś. Anonimowo to wszyscy chojracy

#14 ~Wyborca PSL-u~

~Wyborca PSL-u~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 11:33:15

widać własnie nic nie musi, nikomu nie musi, nic nie trzeba, działanie PSL-u. Ciekawy jestem czy członkowie zarządu powiatu w Zwoleniu nie pobierają wynagrodznia.

#15 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:00:04

Członek Zarządu powiatu pobiera wynagrodzenie i to nie małe. pan przewdoniczący rady powiatu jako członek zarządu poprzedniej kadencji pobierał wynagrodzenie do chwili jego odwłoania. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:19:17

Ile pobierał ??? Ile zwrócił ???

#17 ~Wyborca PSL-u~

~Wyborca PSL-u~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 14:04:28

Właśnie co z tą sprawą ? Czy to zostało wyjaśnione ? Czy coś wiadomo ?

#18 ~głosowałem na PSL. wstyd~

• Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:24:05

artykuł echa dnia z 15 września 2017 roku, mówiący całą prawdę o tej sprawie : 

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego Delegatury w Lublinie w sierpniu przeprowadzili kontrolę przestrzegania przepisów ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez Piotra Fijołka, członka Zarządu Powiatu Zwoleńskiego. Kontrola obejmowała lata 2014–2017.

- Lubelscy agenci CBA ustalili, że kontrolowany naruszył przepisy ustawy antykorupcyjnej, poprzez prowadzenie działalności gospodarczej, polegającej na świadczeniu usług wspomagających produkcję roślinną. Kontrolowany podpisał protokół kontroli - twierdzi Piotr Kaczorek z Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Zgodnie z artykułem 4 punkt 6 ustawy antykorupcyjnej między innymi członkowie Zarządu Powiatu nie mogą prowadzić działalności gospodarczej na własny rachunek lub wspólnie z innymi osobami, a także zarządzać taką działalnością lub być przedstawicielem czy pełnomocnikiem w prowadzeniu takiej działalności. 

#19 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:58:03

ładne lody wychodzą, czemu przed wyborami tego nikt nie powiedział wyborcom. 

#20 ~głosowałem na PSL. wstyd~

• Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 16:24:57

i ten człowiek został przewodniczacym rady powiatu. WSTYD dla całego POWIATU.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych