Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lubienianka~

~lubienianka~
 • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 15:32:51

oczy mi krwawią jak to czytam. obłuda, 4 lata nic a teraz podparta na łopacie, i cyt. "wzywałam wykonawcę" co to ma być !!! .... zacząć jakiś wykop rozpaprać i się pieprzyc lata w wykopach (bo tak teraz z robotami jest,a przykładów mnóstwo). A ta ustawka do zdj. i mieszkaniec D.Ł to pewnie kandydat przyszły z komitetu - no to strzał w "dychę", będziesz świecił oczami za tą kanalizacje .... cóż ponoć jak powiedział klasyk (ten co rządzi TVP) ciemny lud wszystko kupi, Przekonamy się 21 paz.#2 ~Też lubienianka~

~Też lubienianka~
 • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 17:29:49

Dziękujemy Pani Wójt za starania.

#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 19:22:42

oczy mi krwawią jak to czytam. obłuda, 4 lata nic a teraz podparta na łopacie, i cyt. "wzywałam wykonawcę" co to ma być !!! .... zacząć jakiś wykop rozpaprać i się pieprzyc lata w wykopach (bo tak teraz z robotami jest,a przykładów mnóstwo). A ta ustawka do zdj. i mieszkaniec D.Ł to pewnie kandydat przyszły z komitetu - no to strzał w "dychę", będziesz świecił oczami za tą kanalizacje .... cóż ponoć jak powiedział klasyk (ten co rządzi TVP) ciemny lud wszystko kupi, Przekonamy się 21 paz.

Łopata może wiele; włożyć do łba wiedzę za młodu lub pokazać jej brak później. Ten przypadek to zdecydowanie druga funkcja łopaty.#4 ~Robert~

~Robert~
 • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 21:12:17

OJ przykre to przykre, że nie na tu naszego Pana Radnego Rajmunda. D. który tu najwięcej włożył starań o tę inwestycję. Przykre Pani Wójt i charakterystyczne dla pani osoby pomijanie ludzi szanowanych i wybranych przez nas mieszkańców. Och a jaki za to społecznik D.Ł. nagle się znalazł –łoł – szok po czterdziestu latach łoł – szok. Wstyd

#5 ~Kazek~

~Kazek~
 • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 21:44:06

,,Prace ruszą zaraz po spełnieniu formalności i uzyskaniu uzgodnień, na przykład od zarządcy drogi”.
Kiełbasa wyborcza nie wstyd? A formalności za 5 lat, ale łopata wbita przed wyborami! Ha, ha, a radny z Młynka, ale kiełbasa wyborcza, i mieszkaniec Lubieni gdzie i kto go widywał karcze pewno zacznie co niedzielę w pierwszej ławce w kościele siedzieć. Żenada. Żałosne że Pani ma mieszkańców Lubieni za deb***i.

#6 ~Kazek~

~Kazek~
 • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 21:44:41

,,Prace ruszą zaraz po spełnieniu formalności i uzyskaniu uzgodnień, na przykład od zarządcy drogi”.
Kiełbasa wyborcza nie wstyd? A formalności za 5 lat, ale łopata wbita przed wyborami! Ha, ha, a radny z Młynka, ale kiełbasa wyborcza, i mieszkaniec Lubieni gdzie i kto go widywał karcze pewno zacznie co niedzielę w pierwszej ławce w kościele siedzieć. Żenada. Żałosne że Pani ma mieszkańców Lubieni za deb***i.

#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 21:51:55

Oj, oj. Ma za deb***i bo dają się robić w ciula ci wszyscy bezradni na sesjach. Czas rozgonić tych poklaskiwaczy co tylko łapki podnoszą nie wiedząc nawet co głosują i co zatwierdzają. Czas na całkowite  zmiany i innych ludzi. Rozgonić to towarzystwo i wybrać cały nowy zarząd i skład w UG. Ten kiełbasiarz to rozum chyba utracił i tańczy już jak mu zagra królowa disco-polo.#8 ~Mira~

~Mira~
 • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 07:26:23

Jedna informacja dla mnie ważna.otóż jak żyje ponad 40 lat na Lubieni to teraz wiem i widzę na zdj. ze istnieje taki gość jak D.L, no po prostu objawienie rzekła bym cud. Aktywista i społecznik pełną gębą przez tyle lat......  aż szkoda słów. Ta kobita z łopatą, to uważa ludzi za podobnych sobie tj. za ćwierć inteligentnych ze dadzą się nabrać na takie akcje, no fakt przecież deb***i nie brakuje i to jesy najsmutniejsze w tym#9 ~wegetarianka~

~wegetarianka~
 • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 09:39:21

Oj, oj. Ma za deb***i bo dają się robić w ciula ci wszyscy bezradni na sesjach. Czas rozgonić tych poklaskiwaczy co tylko łapki podnoszą nie wiedząc nawet co głosują i co zatwierdzają. Czas na całkowite  zmiany i innych ludzi. Rozgonić to towarzystwo i wybrać cały nowy zarząd i skład w UG. Ten kiełbasiarz to rozum chyba utracił i tańczy już jak mu zagra królowa disco-polo.

Pojawiła się w naszej gminie groźna, "kiełbasiarska" tradycja. Otóż zapytania składane na ręce rady gminy / celowo z małej literki bo już szacunku brak dla tej formacji / są odrzucane, nie rozpatrywane a nawet nie odczytywane.

Kto był na sesji ten wie jaką moc sprawczą posiada naczelny "kiełbasiarz" blokując zapytanie mieszkańca.

To już chyba w główkach się poprzewracało i jest ewenementem krajowym by sprawy mieszkańców olewać.

Nawet przewodniczący rady nie ma sił by przeciwstawić się kiełbasianej epidemii. Zatruty już widać okrutnie jest.

Aby więc skierować myśli radnych na ważne sprawy mieszkańców a nie na formowanie składu personalnych  koalicyjek powyborczych podajemy skład jesiennej kiełbaski wyborczej.

 

Teraz trzeba zająć się tym do czego mandat radnego zobowiązuje:

 

1. Mięso wieprzowe – 48 proc.

2. MDOM (mięso drobiowe oddzielone mechanicznie), czyli wszystko to co zostaje ze zwierzęcia oprócz mięsa (skóry, chrząstki itp.) – 18 proc.

3. skórki wieprzowe - 10 proc.

4. skrobia ziemniaczana, białko sojowe, ekstrakty przypraw, kasza manna, aromaty, cukry

5. E 120- kwas karminowy, czerwony barwnik uzyskany ze zmielonych owadów, konserwuje mięso i nadaje mu czerwony kolor

6. E 621 - glutaminian sodu – polepszacz smaku, uczeni ostrzegają, że może powodować alergie

7. E 470a – karagen, przetworzony wodorost morski, służy jako zagęstnik i stabilizator, grozi owrzodzeniem jelit

8. E 417 - guma tara, substancja roślinna ze zmielonych nasion strączkowych, służy jako zagęstnik, nie wskazana dla alergików

9. E 300- kwas askorbinowy, konserwuje i utrzymuje dłużej świeżość produktów

10. E 316 - izoaskorbinian sodu, służy do peklowania mięsa, naukowcy mówią, że może wywołać duszności

11. E 250 - azotyn sodu, konserwuje mięso, z badań wynika, że ,może być rakotwórczy, jest też zabroniony niemowlętom do 6 miesiąca życia, a w niektórych krajach wycofywany z użycia.

 

Kolejna sprawa ma już poważny gatunek.

 

Otóż sprawa kanalizacji Lubieni i mroczne dziwne historyjki z nią związane były opisywane w lokalnej prasie. Odpowiednie organa mają ten temat na tapecie i będą stosowne decyzje i rozstrzygnięcia. Są rozmaite ciekawostki, zaskoczenia, które będą powodem wielu administracyjnych decyzji i nie tylko takich.

Rozczarowanie będzie również wśród bałwochwalczych piewców z gromadki typu "kromka chleba inaczej" anty (talentu, urody, mądrości) disco-polówki naszej kochaniutkiej.

 

Jest takie powiedzenie.

Powiedz mi co jesz a powiem Ci kim jesteś. Otóż, patrząc na skład wsadu do tego ważnego wyrobu wyborczego i czym może skutkować jego spożycie apelujemy:

 

Odstawcie tą truciznę wyborczą, która zalewa cały kraj a do menu wrzućcie troszkę mądrości, myślenia o przyszłości nie kredytowej  i rozwagi. Jad kiełbasiany to silna trucizna i jak widać nie jeden łeb zaatakowała w tej 4-letniej diecie cud co to "bałtowy +"  nam fundowała i inne wariactwa.#10 ~sansa na spokojne życie~

~sansa na spokojne życie~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:36:41

Radosny news z dnia dzisiejszego pisany przez "wieszcza gminnego +"

 

"Niechaj wiedzą o tym wszystkie gminne, powiatowe a nawet krajowe ch..je!!!

Andrzej Przygoda w końcu na Wójta Gminy Brody ze swojego komitetu startuje!!!"

 

To nie Jarząbek tą wiadomość serwuje, to społeczność gminna radość okazuje.#11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 12:23:32

Oto pewien wpis z internetu

cyt.

"Niech żyje pis i jego holdingi węglowe, dzięki którym miały się ustabilizować ceny opału i energii! Niech żyje pani Szydło, która po raz olejny oszukała Polaków (wystarczy poczytać jej jej wypowiedzi sprzed dwóch lat). Ludzie, idzie zima. Sprawdźcie jakie horendalne są ceny opału! A zapowiadają już wzrost cen gazu! Media drożeją, żywność w sposób niekontrolowany, a władze tego nie widzą? Posłuchajcie kłamców z dziennika TVpis, gdzie nie wspominają o tym ani słowa. Tam tylko konwencje, wybory wredna opozycja i UE i raj na ziemi. Ludzie, jak można? przecież płacimy rachunki i widzimy, ze nas okłamują na chamca!!! Pensje i emerytury wzrastają o kilkanaście zł. (chyba że pisozłodziejom ze spółek skarbu państwa), a o ile rośnie inflacja. Musiałem to napisać po wczorajszym wystąpieniu Kaczyńskiego." Nie strzymałem"

 

Nie chodzi już tylko o ceny nośników energii ale o całokształt tego co się dzieje w kraju - również u nas bo z rządzeniem i sprawowaniem władzy to tak jak piciem, - trzeba umieć.

Festynów nam tylko brak bo mało i cieszmy się fałszywie.

Pytanie się nasuwa. Kto rządzi u nas i poprzez kogo?  To chyba jasne.

 #12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 15:45:44

Wbita łopata ma moc piekielną, może przyspieszyć ino spływ tą kanalizacją wszystkich fekalii, które w gminie rozlane obficie i cuchną niebywale.#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:28:44

KOLEJNY DYM

 

UWAGA UWAGA!!!
Doszły nas informacje, że mieszkańców informuje się o budowie kanalizacji sanitarnej w Lubieni wraz z przyłączami do budynków. Otóż drodzy Państwo radzimy, aby zadbać o jak najbliższe położenie ostatniej studni na posesji (fragment oznaczony kolorem czerwonym). Dlaczego?? A dlatego, że instalację wewnętrzną od ostatniej studni sieci do budynku (fragment oznaczony kolorem niebieskim) będziecie musieli Państwo wykonać we własnym zakresie za własne pieniądze.
Takiego problemu nie będą mieli mieszkańcy ul. Henryk i ul. Podlesie. Tam budowy kanalizacji nie będzie.

 #14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 20:12:16

Z FB NBNK

"

1.

UWAGA UWAGA!!!

KOLEJNA PLOTKA!!!

Tym razem mając powagę dla urzędu (bo zarzucano nam jego brak) przedstawiamy dokument. Otóż rozbudowy oczyszczalni ścieków w Krynkach jak na chwilę obecną nie będzie. Trzeci już przetarg na tą inwestycję został unieważniony. Niestety bez rozbudowy oczyszczalni w Krynkach nie będzie możliwości odprowadzenia ścieków z projektowanej sieci w Lubieni.

 

"2.

No i może przy niedzieli kolejna plota. Zgodnie z Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ), dla inwestycji pn.: "Remont drogi gminnej nr 313029 T Krynki Poprzeczne", dostępnego na BIP UG Brody, strona 6, punkt 7 możemy wyczytać: "Data rzeczowego zakończenia realizacji zadania (data odbioru końcowego – (podpisanie protokołu odbioru) – 31.08.2018." SIWZ jest wiążący i jest integralną częścią umowy. Ciekawe czy zgodnie z Umową i SIWZ Gmina naliczy wykonawcy kary umowne?? 31 sierpnia dawno minął"

 

Czego by nie dotknąć to porażka

 

 #15 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 19:24:09

Popatrzta ludzie jaka to przewrotność w babach jest / oczywiście tych ze słusznego i sprzyjającego królowej ugrupowania /. Eliza pewna co to z od górników pochodzi a dodatek szlachecki (wska) ma w nazwisku dodany, taki oto wpis (komentarz zasadziła na fb Pana Andrzeja Przygody) cytuję;

 

"Nie obiecuje bo nic nie zrobił przez swoją kadencję. Pomocny dla interesantów również nie był. Trzeba mieć tupet i zero wstydu żeby ubiegać się o stanowisko wojta Panie Przygoda!".

 

Otóż, jeśli gały i rozum nie ogarnia co było zrobione, a było tego mnóstwo jak na możliwości rozwijającej się i zadłużonej gminy ( bez lansów, fotek, rozgłosu, przecinanych szarf  i innych pijarowskich zabiegów ) to czas na optyka i neurologa. Pomocny był dla ludzi, to doskonale wiem, pracowałam tam. Został jeszcze tupet i wstyd do omówienia.

Otóż tupet i wstyd to powinna pani swój zakrywać. Wstydu to u pani właśnie nie widać. Propozycja moja już spóźniona jest bo należało energię i zabiegi skierować tak, by swoją kandydaturę na urząd lub radną wystawić.No ale zera to nikt nie poprze i nie wystawi na pośmiewisko. Wówczas pole do popisu by było a tak to co pozostało? Judzenie i oczernianie człowieka. To zero, które pani przywołuje w swoim wpisie to z pewnością jest pani cechą charakteru.

Aaaaa i na koniec jedna ważna  uwaga i rada do pani. Lepiej nic nie obiecać a zrobić wiele, niż obiecanki składać i na cudzym grzbiecie bez własnej inicjatywy i pracy się promować.

 #16 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 06:23:20

PODTRZYMUJĄC POWYŻSZY TEMAT

 

Z fb Pana Andrzeja Przygody.

 

"W związku z powtarzającymi się sygnałami, że w poprzedniej kadencji nic nie zrobiono, przygotowałem dla Państwa informację z wykazem zadań, które udało się zrealizować.

Myślę, że ta prezentacja co niektórym odświeży pamięć. Tym, którzy pamiętają i doceniają serdecznie dziękuję.

Dostaję od Was wiele życzliwych słów w prywatnych wiadomościach, za co również serdecznie dziękuję.

Powyższe inwestycje udało się zrealizować przy jednoczesnym zmniejszaniu zadłużenia gminy."

 

TRZEBA WIĘC CIERPIEĆ NA NP. "POMROCZNOŚĆ JASNĄ LUB CIEMNĄ" I ZABURZENIA UCZCIWOŚCI BY NAPISAĆ "...nic nie zrobił przez swoją kadencję". CO ZROBIONO JEST OPISANE NA fb. W PREZENTACJI.

 

ALE JEST NASTĘPNA SENSACJA JUŻ OPISYWANA . ponoć Szkoci utracili prymat oszczędnych obywateli. My mamy rekord oszczędnych, mianowicie wyjazdy tzw. służbowe są powodem strat dla delegowanego bo w/g pewnego pisma " służbowość" tzw wyjazd delegacyjny to już ....prywatny chyba,  skoro  nie powoduje kosztów dla instytucji delegującej. Kuriozum czy nowe prawo i przepisy lokalne mamy?

Kto pojmie i zrozumie te meandry sprawowanej władzy? Niepojęte.

Zapraszam na fb Pana Dariusza, tam opisane nowe zasady i lokalny zwyczaj. Był ciekawy wyjazd na Bałkany, teraz bez kosztowy do Szkocji.Co one dały mieszkańcom, jakie korzyści dla gminy.?  No chyba, że stawiać zamierzamy zamki na szkocki wzór jak na "imperium" przystało.

ALE BUŁY!!!

 #17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 11:07:32

"Murzyn(ka) kuczowska też dała popis na fb Pana Andrzeja;

 

"No proszę ale bzdury pan pisze co takiego było zrobione przez Pana przez te lata nawet rozmów izebran nie było z ludzmi a nieoczerniac panią Wojt bo to co jest zrobione to jej zasługa".

 

Kolejna artystka, co to nie umie czytać i niedowidzi. Ogólnie to nie ma się co dziwić, bo Sahara i murzyny to ten sam kontynent i charaktery podobne.

 #18 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 06:47:02

Z fb Pana Dariusza;

 

"-Przed najwyższy majestat lud jest dziś wzywany , zmowę się układa za zamkniętymi drzwiami. Idą we wsie posłańcy bzdury ludziom niosą, głosować wam każą, o głosy nie proszą. Nie dajcie się nabrać, raz już wszystkim starczy, trudno być szczęśliwym gdy ktoś ciągle warczy. Miłego piątku".

 

Nic nowego.

Tak jest,

tak się tu pracuje ,

tak tu się żyje. Od 4 lat.

DOŚĆ!!!

 #19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 10:26:38

Z fb NBnK - wpis.

 

"Na zebraniach wiejskich w Lubieni, dotyczących funduszu sołeckiego, systematycznie zjawia się dyrektor szkoły w Lubieni, żądając pieniędzy na bieżące remonty budynku szkoły (cyklinowanie parkietów, malowanie sal). Ponadto, zna drogę tylko na zebrania w Lubieni, pomimo tego, że do szkoły uczęszczają dzieci z sołectw: Przymiarki i Młynek. W ubiegłym roku sołtys przepchnął przekazanie szkole pokaźnej części funduszu sołeckiego. Ciekawe, co będzie w tym roku, ponieważ na zebraniu ludzie zostali dokładnie poiformowani o tym, jakie zadania mogą być realizowane w ramach funduszu sołeckiego, a że nie było wśród nich remontów szkół, przekazania pieniędzy na ten cel nie przegłosowali. Okaże się wtedy, czy fundusz sołecki to fikcja, bo wójtowa i tak dzieli pieniądze według swego uznania, nie licząc się z opinią ludzi"

 

Dyr. jak wszyscy z "nadania" to i rozkazy z pieczary głównej ma wykonywać. Bez sprzeciwu i swojego zdania.

 #20 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 11:06:40

Z fb NBnK - wpis.

 

"Na zebraniach wiejskich w Lubieni, dotyczących funduszu sołeckiego, systematycznie zjawia się dyrektor szkoły w Lubieni, żądając pieniędzy na bieżące remonty budynku szkoły (cyklinowanie parkietów, malowanie sal). Ponadto, zna drogę tylko na zebrania w Lubieni, pomimo tego, że do szkoły uczęszczają dzieci z sołectw: Przymiarki i Młynek. W ubiegłym roku sołtys przepchnął przekazanie szkole pokaźnej części funduszu sołeckiego. Ciekawe, co będzie w tym roku, ponieważ na zebraniu ludzie zostali dokładnie poiformowani o tym, jakie zadania mogą być realizowane w ramach funduszu sołeckiego, a że nie było wśród nich remontów szkół, przekazania pieniędzy na ten cel nie przegłosowali. Okaże się wtedy, czy fundusz sołecki to fikcja, bo wójtowa i tak dzieli pieniądze według swego uznania, nie licząc się z opinią ludzi"

 

Dyr. jak wszyscy z "nadania" to i rozkazy z pieczary głównej ma wykonywać. Bez sprzeciwu i swojego zdania.

Jest taka jedna co dawniej PSL podoić chciała a teraz do PIS  umizgi zrobiła i się pcha do korytka. Chorągiewka bez honoru i wstydu.Taki produkt przemysłu włókienniczego co to brudną wodę z podłóg zasysa.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych