Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Baterie umywalkowe proszę o opinie!

baterie umywalkowe krany do umywalki

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 08:31:10

Osobiście miałem baterie Deante i wytrzymała 7 lat. Ostatnio wymieniłem ją na nową i wybrałem firmę Omnires póki co działa bez zarzutu.

#2 ~kalinka~

~kalinka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:26:02

O Tres słyszałem, że  po prostu jest. :) W praktyce od lat dobrze sprawują mi się dobrze baterie Roca. Mam je nad umywalką wanną i przy zlewozmywaku. Ponadto miska WC od nich. Nie ma najmniejszych problemów, mało tego, wszystkie te artykuły są bardzo funkcjonalne.

#3 Larissa124

Larissa124

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 11:54:07

Mam baterie Tresa i jest oki :) Z drugiej strony przedtem miałam Deante i moge powiedziec to samo.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 15:50:14

ja mogę polecić porządną baterię retro od armaret.pl

#5 ~kirekk~

~kirekk~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 15:07:58

Ja kupiłem do swojej łazienki baterię umywalkową od producenta Sotbe, jego wyroby podobały mi się najlepiej a zależało mi na jakości i trwałości więc to był dobry wybór. Jak do tej pory jestem zadowolony, sprawdza się jak trzeba.

#6 mstawskam

mstawskam

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 23:29:49

My zamontowaliśmy baterię w stylu retro od Tres-a, bo taką też mamy umywalkę i sprawdza się super. Solidny, mosiężny kran, wydaje mi się, że wytrzyma trochę lat. Zamówiliśmy przez internet https://in360.pl/laz...kcja-retro.html, bo stacjonarnie w okolicy nie mogliśmy nigdzie znaleźć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych