Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Basztowa

Knajpka

76 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 21:34:32

Ja też mieszkam w Kazimierzy ponad 50 lat i jak myślą sięgam nigdy nie rządził nią rodowity kazimierzak. 

A dlaczego ? Nie ptrafią ?

Baszta , czy okraglak ? Zwał jak zwał. 

Dobrze ,że Bodzioch za unijne pieniądze ją uratował , bo już na tą pore była by kupa gruzów.

A dlotego że PSL rządziło. Na szczęście w końcu mamy kazimierskiego burmistrza.

#42 ~rodok~

~rodok~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 07:28:05

A dlotego że PSL rządziło. Na szczęście w końcu mamy kazimierskiego burmistrza.

Obecny burmistrz nie jest rodokiem , nie jest kazimierzokiem .

Wisz już.

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 10:07:42

Obecny burmistrz nie jest rodokiem , nie jest kazimierzokiem .

Wisz już.

a myslisz że burmistrz z Kazimierzy byłby lepszy? gwarantuję że tu nikt i nigdy nie dogodzi kazimierzokom i raczej sie nie pomyle

#44 tajna014

tajna014

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 grudzień 2013 - 18:17:15

Co sądzicie o basztowej? Czy warto tam wpadać? Wygląda z wierzchu fajnie,pytanie co w środku?

Hmm , ja już tam jadłam . Zamówiłam 50 cm pizze , tylko dlatego że jeszcze tam nie jadłam no i cena , 21 zł . nie drogo jak za 50 cm . ale absolutnie tego żałuję . teraz nie dałabym za tą pizzę nawet 1 gr. zgadzam się z - bywalec - ciasto cieniuteńkie , ale nie takie jak na dobrą pizzę , tylko rzeczywiście jakby rozwałkowali średnie ciasto na 50 cm . składniki ... jezu .. szkoda mówić szynka , chyba resztki , boczek tłusty , dziwny w smaku , papryka cieniutka , baaardzo mało składników , i marnej jakości. najtańszy ketchup. wygląd samej basztowej .. stwierdzam że nie jest zły , ale te nalepki ? w oknach . hmm nie wiem czy to super pomysł , powinno się widzieć z zewnątrz czy są ludzie w środku, czy ogólnie widać , że miła atmosfera. po kilku dniach umówiłam się z koleżanką na spacer. po 2 godzinach zrobiłyśmy się głodne. poszłyśmy , chyba do konkurencji , tej najbliższej .. mianowicie BAR SMAK . z wstrętnym posmakiem tamtej pizzy z BASZTOWEJ i ciekawością co do tej zamówiłyśmy pizzę 50 cm. bardzo miła i szybka obsługa. dostałyśmy pizzę na praktycznie cały stolik. wyglądała baaardzo apetycznie. cena ta sama 21 zł . po kawałku miałam dość . była taka pyszna . ale zjadłam jeszcze jeden bo była bardzo dobra. zupełnie nie to samo co w basztowej. GORĄCO POLECAM BAR SMAK . DO BASZTOWEJ JUŻ NIE WEJDĘ . codziennie przechodzę obok niej . ludzie 3 - 4 osoby koło 17 - 19 . masakra . jeszcze raz GORĄCO POLECAM BAR SMAK ;-)

#45 ~jak że to?~

~jak że to?~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 18:45:54

Hmm , ja już tam jadłam . Zamówiłam 50 cm pizze , tylko dlatego że jeszcze tam nie jadłam no i cena , 21 zł . nie drogo jak za 50 cm . ale absolutnie tego żałuję . teraz nie dałabym za tą pizzę nawet 1 gr. zgadzam się z - bywalec - ciasto cieniuteńkie , ale nie takie jak na dobrą pizzę , tylko rzeczywiście jakby rozwałkowali średnie ciasto na 50 cm . składniki ... jezu .. szkoda mówić szynka , chyba resztki , boczek tłusty , dziwny w smaku , papryka cieniutka , baaardzo mało składników , i marnej jakości. najtańszy ketchup. wygląd samej basztowej .. stwierdzam że nie jest zły , ale te nalepki ? w oknach . hmm nie wiem czy to super pomysł , powinno się widzieć z zewnątrz czy są ludzie w środku, czy ogólnie widać , że miła atmosfera. po kilku dniach umówiłam się z koleżanką na spacer. po 2 godzinach zrobiłyśmy się głodne. poszłyśmy , chyba do konkurencji , tej najbliższej .. mianowicie BAR SMAK . z wstrętnym posmakiem tamtej pizzy z BASZTOWEJ i ciekawością co do tej zamówiłyśmy pizzę 50 cm. bardzo miła i szybka obsługa. dostałyśmy pizzę na praktycznie cały stolik. wyglądała baaardzo apetycznie. cena ta sama 21 zł . po kawałku miałam dość . była taka pyszna . ale zjadłam jeszcze jeden bo była bardzo dobra. zupełnie nie to samo co w basztowej. GORĄCO POLECAM BAR SMAK . DO BASZTOWEJ JUŻ NIE WEJDĘ . codziennie przechodzę obok niej . ludzie 3 - 4 osoby koło 17 - 19 . masakra . jeszcze raz GORĄCO POLECAM BAR SMAK ;-)

Jesooo oszalałaś chyba!!!

#46 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 20:29:19

Za taką antyreklamę powinnaś dostać wpie....dol. Bar Smak? Dobre..takie głupie że aż fajne.

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 21:57:13

Za taką antyreklamę powinnaś dostać wpie....dol. Bar Smak? Dobre..takie głupie że aż fajne.

może być gorąco i to przed Nowym Rokiem

#48 tajna014

tajna014

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 17:33:22

Macie jakiś problem? To już wasza sprawa!! Muszę się z wami zgadzać ? Nie sądzę, ja mam swoje zdanie wy macie swoje. I przynajmniej zostawilibyście to dla siebie . A nie że powinnam dostać. Czy każdy lubi Basztową, nie !! I pogódźcie się z tym ! ok ? Nie podoba mi się Basztowa i tyle. Nic wam do tego. Wolę Smaka i koniec.

#49 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 18:57:01

Ludzie w KW są jednak głupi. Zamiast wspierać swoich finansowo żeby ta mieścina się rozwijała i bogaciła to wolą żreć gdzie indziej i jeszcze opinie komuś psuć. Skoro sracie do własnego gniazda, to się nie dziwcie, że Kazimierza się nie rozwija. 

#50 Dokładnie

Dokładnie

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 19:47:48

Głupi nie głupi , jeśli chodzi o mnie to to jest po prostu moje zdanie !!!! Nie wiem gdzie tobie najlepiej w kw smakuje jedzenie , może akurat basztowa , jeśli tam no to ok mi to nie przeszkadza ani nic nie będę pisała że ci za to wpier***e. no bez przesady ludzie , może i dobrze że tą basztową zbudowali , niektórzy lubią tam jeść. Mówisz że są ludzie głupi a co smak to nie kazimierza ? Kazimierza !! tak samo jak basztowa i inne , i cieszę się ze mamy tu smaka i dobrze że jest basztowa , no bo nie każdy tak jak ja lubi tam jeść , to jest chyba oczywiste. ale błagam opamiętajcie się ludzie. !!!

Użytkownik Dokładnie edytował ten post 17 styczeń 2014 - 22:08:39

#51 gość73

gość73

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 17:03:40

Głupi nie głupi , jeśli chodzi o mnie to to jest po prostu moje zdanie !!!! Nie wiem gdzie tobie najlepiej w kw smakuje jedzenie , może akurat basztowa , jeśli tam no to ok mi to nie przeszkadza ani nic nie będę pisała że ci za to wpier***e. no bez przesady ludzie , może i dobrze że tą basztową zbudowali , niektórzy lubią tam jeść. Mówisz że są ludzie głupi a co smak to nie kazimierza ? Kazimierza !! tak samo jak basztowa i inne , i cieszę się ze mamy tu smaka i dobrze że jest basztowa , no bo nie każdy tak jak ja lubi tam jeść , to jest chyba oczywiste. ale błagam opamiętajcie się ludzie. !!!

#52 gość73

gość73

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 17:18:54

Ludziska po co się tak sprzeczać.Jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził.Mi osobiście podchodzi jedzonko i pizza w ,,Fuksie;; bo według mnie w Smaku i Basztowej nie mają pojęcia o ogotowaniu ale to jest moje subiektywne zdanie. Po pierwsze w tej większej wiosce pt. Kazimierza Wlk. nie ma restauracji tylko marne bary .A szkoda !A po drugie jeśli chcecie zobaczyć prawdziwą restaurację jedzcie do Wierzynka w Krakowie. Zobaczycie różnice w jedzeniu ,wyglądzie restauracji i oczywiście  w cenie. Pozdrawiam wszystkich głodomorów :)

#53 ~Ale dobre~

~Ale dobre~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 22:04:06

Ale bym zjadl taka pizze na cienkim ciescie :)

#54 anka.a

anka.a

Swojak

• PipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 16:56:51

Byłam w Basztowej z przyjaciółmi . Mogę polecić spokojnie pizze. Jest bardzo dobra :)

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 17:40:52

Byłam w Basztowej z przyjaciółmi . Mogę polecić spokojnie pizze. Jest bardzo dobra :)

Anka nie polecaj ,bo zwłaszcza pizza jest tam do niczego.Ponieważ  Smak w soboty ma dostawe od 16  a było wczesniej,więc zamówiłem tam, ponieważ nam nie smakowała pomyślałem że zrobię ucztę mojemu pieskowi Reksiowi. Położyłem ją przed budką,a on nie brał się za jedzenie tylko chodził dookoła niej jak samochody na rondzie 

#56 ~anka.a~

~anka.a~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 17:45:30

Anka nie polecaj ,bo zwłaszcza pizza jest tam do niczego.Ponieważ  Smak w soboty ma dostawe od 16  a było wczesniej,więc zamówiłem tam, ponieważ nam nie smakowała pomyślałem że zrobię ucztę mojemu pieskowi Reksiowi. Położyłem ją przed budką,a on nie brał się za jedzenie tylko chodził dookoła niej jak samochody na rondzie 

Może akurat trafiłeś na felerną? Ja jadłam i naprawdę była dobra. A w Smaku jaka jest?

#57 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 14:44:06

Tak i nie maja zielonego pojecia o organizacji przyjęć SZOK. Pani stwierdziła, ze nie zorganizują przyjęcia bo wtedy są święta i mają nieczynne hehe dobre.Byle tak dalej i do końca roku to zamkną POWODZENIA

#58 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 17:19:13

Tak i nie maja zielonego pojecia o organizacji przyjęć SZOK. Pani stwierdziła, ze nie zorganizują przyjęcia bo wtedy są święta i mają nieczynne hehe dobre.Byle tak dalej i do końca roku to zamkną POWODZENIA

Rozwijają się dopiero i uczą zarządzania. Ale bez dobrego menadżera każda knajpa padnie. Mamy przykład z pięknej restauracji Parkowa. Wystarczyła zmiana właściciela żeby doprowadzić lokal do upadku. Idelane miejsce tylko wystarczyło nie zaniżać jakości.

#59 ~Izka~

~Izka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 18:06:18

Co teraz się dzieje z ową parkową. Pamiętam, że kiedyś było tam bardzo przyjemnie, ale to było ładnych parę lat do tyłu.

#60 ~KAZIMIERZANIN~

~KAZIMIERZANIN~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 18:38:54

Terazw Parkowej jest ciucholand.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych