Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Basen w Ciepielowie

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Rojjs

Rojjs

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 12:25:42

...i tym razem pudło...Myślisz ,że już nie ma porządnych ludzi oprócz  "Rajis'a".../

Na pewno są. Na pewno nie w PiSie.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 13:07:17

...i tym razem pudło...Myślisz ,że już nie ma porządnych ludzi oprócz  "Rajis'a".../

,,są,,ale,,,jaki  z  niego  porządny  człowiek  jak  słoma  z  kamasza  wygląda,kultury  zero,  a  co  drugi  chamski  wpis  to    jego  dzieło,,,prostak  jakiś.

#23 Rojjs

Rojjs

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 13:38:33

,,są,,ale,,,jaki  z  niego  porządny  człowiek  jak  słoma  z  kamasza  wygląda,kultury  zero,  a  co  drugi  chamski  wpis  to    jego  dzieło,,,prostak  jakiś.

I pisze to człowiek o mentalnym i intelektualnym poziomie w okolicach 5-klasisty xDD

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 13:42:09

...a o kim tu w tym temacie mowa..? Zbulwersowany "Rajis" plącze tematy i sfrustrowanym Gostkiem "od  gnoja" brudzi wszystko dookoła.Myślę,że ten gość to jakiś żartowniś,któremu obrzydła paplanina i "palnął" coś dla odmiany...a Wy tu zaraz od "słomy w butach"..Zresztą lepsza słoma w butach jak brudna skarpeta - ciepło i sucho...a i nic nie kosztuje.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 11:56:40

kiełbasa wyborcza była.... Basen w Ciepielowie HAHA ja bym to nazwał kałuża przykryta dachem lepiej mógł kupić basen dmuchany a pieniądze przeznaczyć na nowa KIE lepszy pożytek by był

#26 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 16:12:07

Jestes zlosliwy w swoich slowach.Ja bym byl zadowolony gdyby burmistrz tak dbal o moje miasto

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 21:13:44

robi coś źle nie robi jeszcze gorzej nie dogodzi się a przecież to wy go wybraliście pozdrawiam

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 23:22:52

Dba o swoje dobro I wszystko na kradyt to mi prawdziwy gospodarz

#29 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 07:57:26

Jak to na Ciepielów przystało - nikt i nic nie pasuje.

#30 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 20:33:13

co do "basenu" to tylko nazwa basen będzie bo w rzeczywistości powinno się to nazywać niecka basenowa. Wójt idzie na skróty. Robi by tylko zrobić. W eter poszło, że basen a ludzie wyobrażają sobie taki jak w Kozienicach czy Ożarowie. Pomysł dobry ale wykończenie do bani. Basen powinien posiadać 8 torów, wydzielone miejsce dla osób uczących się pływać, brodziki dla dzieci, hydromasaż, jacuzzi, sauna, siłownia z zajęciami fitness dla dorosłych. Taki kompleks ma racje bytu bo potrzeba takiego kompleksu w Naszych stronach. A tak to wójt robi po kosztach bo obiecał wyborcom "basen". Bezsensowne marnowanie kasy podatników by pokazać się że ja mogę więcej niż inne gminy. 

ZROBIĆ IGRZYSKA DLA MIESZAŃCÓW CIEPIELOWA A ZABRAĆ CHLEB - ZAPŁACIMY WSZYSCY W PODATKACH, KTÓRE W OBECNEJ CHWILI SĄ I TAK NAJWYŻSZE W CAŁYM POWIECIE LIPSKIM !!!

#31 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:38:22

a co był rozdawany kiedyś chleb za darmo???? moja rada taka że teraz w kraju jest bardzo dużo pracy i brakuje rąk do pracy i na pewno nie braknie chleba... podatek mamy jeden z najniższych w kraju to samo tyczy sie opłat za wode i odpady.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych