Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Basen w Ciepielowie

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gienek~

~Gienek~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 19:22:45

Tylko mozna pozazdroscic takiego wlodarza jakim jest p. Artur w Ciepielowie .To nie tylko obwodnica ale i basen powstaje w Ciepielowie Brawo.Mysle ze panowie z lipska powinni brac przyklad jak nalezy skutecznie dbac o wlasna gmine.

#2 ~Ty~

~Ty~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 20:30:42

Tamę stawiają na ilzance?

#3 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 20:36:59

Szkoda ze w Lipsku władza nie zrobi nic dla Naszych dzieci, o byle co trzeba jechać dalej, basen,lodowisko, plac zabaw....

#4 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 21:16:22

podziwiam.... taki to Wójt!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 21:41:54

W następnych wyborach na burmistrz wybierzmy kogoś kto coś już dokonał czym może się po chwalić w życiu zawodowym lub prywatnym A nie ten co tylko obiecuje że coś zrobi jak go wybierzmy. O obecnych dokonaniach burmistrza nie będę się wypowiadał wystarczy spojrzeć na miasto.

#6 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 06:01:42

Jak patrzę na Lipsko w na przełomie paru lat to bardzo dużo się zmieniło! Ale cóż, niektórym się nie dogodzi na przełomie dzisiejszego 500+. Co do Ciepielowa oczywiście gratuluje, lecz nie chciałbym mieszkać w gminie, która jest jedną z bardziej zadłużonych w Polsce. Zacznijmy doceniać to co mamy i spójrzmy czasami, że niestety gmina Lipsko jest gmina miejska, której w porównaniu do gmin wiejskich nie przysługuje większość dofinansowań!

#7 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 06:12:05

Jak patrzę na Lipsko w na przełomie paru lat to bardzo dużo się zmieniło! Ale cóż, niektórym się nie dogodzi na przełomie dzisiejszego 500+. Co do Ciepielowa oczywiście gratuluje, lecz nie chciałbym mieszkać w gminie, która jest jedną z bardziej zadłużonych w Polsce. Zacznijmy doceniać to co mamy i spójrzmy czasami, że niestety gmina Lipsko jest gmina miejska, której w porównaniu do gmin wiejskich nie przysługuje większość dofinansowań!

dofinansowania sa tylko trzeba umiec po nie siegnac.A tak na marginesie to coz takiego atrakxyjnego zmienilo sie przez tych ostatnich pere lat w czym uczestniczyla gmina. Mam na mysli wieksze inwestycje.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 06:47:11

dofinansowania sa tylko trzeba umiec po nie siegnac.A tak na marginesie to coz takiego atrakxyjnego zmienilo sie przez tych ostatnich pere lat w czym uczestniczyla gmina. Mam na mysli wieksze inwestycje.

Nie  jestem z waszej gminy ale podziwiam wójta za to co zrobił dla dzieci;najładniejsze przedszkole,obiekty sportowe,profesjonalny plac do nauki jazdy rowerem,plac zabaw dla dzieci,no i obecnie bduje basen. Zazdroszczą nawet w Zwoleniu nie mówiąc o Lipsku gdzie w tej chwili pozostaje obskurny orlik .A Chotcza to epoka kamienia łupanego.

#9 ~Ciepielak~

~Ciepielak~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:08:16

Zapraszamy do nas, kraina miodem i mlekiem płynąca! Działka tania, może nie będziesz narzekać...

#10 ~MYŚLEĆ RACJONALNIE~

~MYŚLEĆ RACJONALNIE~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:28:45

co do "basenu" to tylko nazwa basen będzie bo w rzeczywistości powinno się to nazywać niecka basenowa. Wójt idzie na skróty. Robi by tylko zrobić. W eter poszło, że basen a ludzie wyobrażają sobie taki jak w Kozienicach czy Ożarowie. Pomysł dobry ale wykończenie do bani. Basen powinien posiadać 8 torów, wydzielone miejsce dla osób uczących się pływać, brodziki dla dzieci, hydromasaż, jacuzzi, sauna, siłownia z zajęciami fitness dla dorosłych. Taki kompleks ma racje bytu bo potrzeba takiego kompleksu w Naszych stronach. A tak to wójt robi po kosztach bo obiecał wyborcom "basen". Bezsensowne marnowanie kasy podatników by pokazać się że ja mogę więcej niż inne gminy. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 14:33:16

Jakiej długości będzie basen? 12,5 metra? A szerokość?

#12 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 16:36:48

Ciesz sie czlowieku z takiego basenu..Ludzie w lipsku byliby szczesliwi gdyby taki obiekt powstal na ich terenie.Chociaz pamietam obietnice przedwyborcze. Mowilo sie o basenie i o obwodnicy .Niestety puste slowa.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 17:30:02

Nie jestem z waszej gminy ale podziwiam wójta za to co zrobił dla dzieci;najładniejsze przedszkole,obiekty sportowe,profesjonalny plac do nauki jazdy rowerem,plac zabaw dla dzieci,no i obecnie bduje basen. Zazdroszczą nawet w Zwoleniu nie mówiąc o Lipsku gdzie w tej chwili pozostaje obskurny orlik .A Chotcza to epoka kamienia łupanego.

Potwierdzam. Nie jestem z gminy Ciepielów ale przedszkola i szkoły oraz ich otoczenie i wyposażenie najładniejsze w okolicy, tej bliższej i dalszej. Można pozazdrościć

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 18:15:18

Potwierdzam. Nie jestem z gminy Ciepielów ale przedszkola i szkoły oraz ich otoczenie i wyposażenie najładniejsze w okolicy, tej bliższej i dalszej. Można pozazdrościć

A zielone szkoły za darmo nad morze i w góry oraz na narty.

#15 ~mieszkanka Lipska~

~mieszkanka Lipska~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 08:16:17

A zielone szkoły za darmo nad morze i w góry oraz na narty.

proponuje przenieś powiat do Ciepielowa  .Jeszcze gminę Lipsko połączyć z Ciepielowem z siedzibą w Ciepielowie a lipskich urzędników do układania kostki brukowej

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 09:23:58

...co tu dzielić ludzi na tych z Ciepielowa...Sienna ...czy Lipska..

Cieszy,że coś potrafią zorganizować  ale im także zazdroszczę Organizatora. Słyszę głosy jak tępi się Nowego Starostę czy Burmistrza.Znam Obu...i nawet Ich lubię...Nic mnie z Nimi nie łączy.Jestem zwykłym Obywatelem podlegającym jedynie Żonie.Wyznaję zasadę : .."co Cesarskie.?....Cesarzowi..."

Z licznych wypowiedzi na forum nie tylko na tym widzę,że  ...pogubiliśmy się w ocenie przepisów,paragrafów czy odwagi...Może należało by odważniej decydować o zrobieniu "tego czy owego." Jeśli Minister twierdził,że Polska to CH.D.i K.Kupa...to coś w tym musi być a może to takie światełko do działania...odważnego działania...?

#17 Rojjs

Rojjs

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:08:59

...co tu dzielić ludzi na tych z Ciepielowa...Sienna ...czy Lipska..

Cieszy,że coś potrafią zorganizować  ale im także zazdroszczę Organizatora. Słyszę głosy jak tępi się Nowego Starostę czy Burmistrza.Znam Obu...i nawet Ich lubię...Nic mnie z Nimi nie łączy.Jestem zwykłym Obywatelem podlegającym jedynie Żonie.Wyznaję zasadę : .."co Cesarskie.?....Cesarzowi..."

Z licznych wypowiedzi na forum nie tylko na tym widzę,że  ...pogubiliśmy się w ocenie przepisów,paragrafów czy odwagi...Może należało by odważniej decydować o zrobieniu "tego czy owego." Jeśli Minister twierdził,że Polska to CH.D.i K.Kupa...to coś w tym musi być a może to takie światełko do działania...odważnego działania...?

Pan OKO znowu w formie :D Bronić każdego z PiS za wszelką cenę.
Głosy o tępieniu Starosty słyszysz nie bez podstaw. 
Ale żeby to zrozumieć trzeba wiedzieć nieco więcej niż to, że w klapkach na gnój się nie wychodzi.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:39:22

Pan OKO znowu w formie :D Bronić każdego z PiS za wszelką cenę.
Głosy o tępieniu Starosty słyszysz nie bez podstaw. 
Ale żeby to zrozumieć trzeba wiedzieć nieco więcej niż to, że w klapkach na gnój się nie wychodzi.

Nie jestem "Pan OKO"....Jeśli  o takim myśleniu jest już dwu..to coś to znaczy....a jak więcej...? Nie wychodzę w "klapkach na gnój" bo gdzie tu szukać...? dokoła piękny szary bruk ...położony  niedawno.

#19 Rojjs

Rojjs

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 11:02:03

Nie jestem "Pan OKO"....Jeśli  o takim myśleniu jest już dwu..to coś to znaczy....a jak więcej...? Nie wychodzę w "klapkach na gnój" bo gdzie tu szukać...? dokoła piękny szary bruk ...położony  niedawno.

Widać wyznawcy PiS mają podobny język komunikowania się. Wybacz.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 12:06:51

Widać wyznawcy PiS mają podobny język komunikowania się. Wybacz.

...i tym razem pudło...Myślisz ,że już nie ma porządnych ludzi oprócz  "Rajis'a".../

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych