Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

basen

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kuty

kuty

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 15:01:36

Który basen polecacie w Kielcach? Lub okolicach?

#2 Miksu23

Miksu23

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 15 luty 2019 - 19:53:13

Ja też szukam basenu. Ostatnio byłem w Łodzi w bardzo fajnym miejscu i szukam czegoś podobnego by móc pójść z dzieciakami. Chodzi o coś takiego jak tutaj - https://stacjanowagd...aquapark/wodnis

. Myślę, że to bardzo fajna sprawa.... 

#3 ~sabella~

~sabella~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 18:10:04

A używacie specjalnych kosmetyków do mycia po basenie? jak nie to sobie kupcie koniecznie. Chlor strasznie niszczy skórę. Na sbrsports.pl mają w dobrych cenach produkty Triswim, najbardziej polecane. Są też spraye ochronne na ciało. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 08:07:22

Ksiądz Michał P., pedofil z parafii w Koniecpolu został oskarżony o współżycie seksualne z 14-letnią parafianką. Trwa śledztwo w tej sprawie. Zbrodniarz w sutannie postanowił zmienić linię obrony i teraz twierdzi, że nastolatka... zgodziła się na seks.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 08:07:45

Ksiądz Michał P., pedofil z parafii w Koniecpolu został oskarżony o współżycie seksualne z 14-letnią parafianką. Trwa śledztwo w tej sprawie. Zbrodniarz w sutannie postanowił zmienić linię obrony i teraz twierdzi, że nastolatka... zgodziła się na seks.

#6 Barb

Barb

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 luty 2020 - 15:17:39

A używacie specjalnych kosmetyków do mycia po basenie? jak nie to sobie kupcie koniecznie. Chlor strasznie niszczy skórę. Na sbrsports.pl mają w dobrych cenach produkty Triswim, najbardziej polecane. Są też spraye ochronne na ciało. 

Ja korzystam z balsamów nawilżających i dają radę z moją wybredną skórą po basenie.

#7 arek.f

arek.f

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2020 - 15:30:28

Ja lubię chodzić do pływalni FOKA :) rano jest niewielki ruch, czasem cały wolny tor i się znajdzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych