Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bartłomiej Sienkiewicz (PO-KO) vs. Zbigniew Ziobro (PiS)

270 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 06:07:20

tak sobie tłumacz swoją nieudacznosć zasiłkowcu, wyprowadza mld złotych to pis do swoich kieszenie teraz a takim dziadom jak ty daje ochłapy na zamknięcie mord, całuj reke pana kaczyńskiego który cię dziadu karmi, nie masz wyjscia bo sam nic nie potrafisz

A ty bolszewicki parchu obudzisz się po wyborach z mordą we własnym rzygu ;)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 06:19:49

Zbigniew Ziobro idzie po rekord !

To może być wynik zbliżony do Beaty Szydło

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 06:52:22

Pieniędzy to ty szukaj u swoich zlodziei co przez lata wyprowadzali pieniądze z Polski

o Biereckiego PISOSKOKA Ci chodzi
Ludzie zagłosują na Sienkiewicza

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 06:55:04

o Biereckiego PISOSKOKA Ci chodzi
Ludzie zagłosują na Sienkiewicza

Aż się zesrasz    :lol:

#25 ~mieszkańcy Miedzianej Góry~

~mieszkańcy Miedzianej Góry~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 07:24:47

Miedziana Góra w wyborach głosuje za panem Zbigniewem Ziobro.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 08:38:25

Miedziana Góra w wyborach głosuje za panem Zbigniewem Ziobro.

Nie kłam, Miedziana Góra nie jest aż tak upośledzona.

#27 ~mieszkańcy Miedzianej Góry~

~mieszkańcy Miedzianej Góry~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:19:48

Nie kłam, Miedziana Góra nie jest aż tak upośledzona.

My jesteśmy zdrowi i głosujemy na zdrową Polskę zarządzaną przez Prawo i Sprawiedliwość i głosujemy na pana Zbigniewa Ziobro.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:22:22

My jesteśmy zdrowi i głosujemy na zdrową Polskę zarządzaną przez Prawo i Sprawiedliwość i głosujemy na pana Zbigniewa Ziobro.

nie zdrowa Polska, tylko folwark pisowski, z panami pisowskimi kórzy sobie robią co chcą i żaden sąd czy ktokolwiek nie będzie im mówił co moga a co nie i parobkami pańszczyźnanymi za zasiłki i 500+. Taka to dziś jest Polska

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:29:14

pis ma wygrać i zjeść to gówno którte zrobili z Polską, jak zacznie brakować kasy a kryzys już póka do drzwi

#30 ~Romek z ul Ściegiennego~

~Romek z ul Ściegiennego~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:58:07

pis ma wygrać i zjeść to gówno którte zrobili z Polską, jak zacznie brakować kasy a kryzys już póka do drzwi

Czuję się teraz z rodziną bardzo dobrze w Polsce ja mam pracę na budowie,żona w Lewiatanie,starszy syn jest matematykiem,córka siostrą zakonną dlatego głosuję na Prawo i Sprawiedliwość.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:18:09

Czuję się teraz z rodziną bardzo dobrze w Polsce ja mam pracę na budowie,żona w Lewiatanie,starszy syn jest matematykiem,córka siostrą zakonną dlatego głosuję na Prawo i Sprawiedliwość.

szkoda ze nie widzisz jak pis poprzez inflację okrada Polaków i doprowadza państwo do niewydolnosci finansowej za co bedziemy wkrótce płacić. Polska takich idiotów już przerabiała, Gierk też zaczał z górnego C a pózniej Polska zbankrutowała bo nie była w stanie udźwignąć kosztów funkcjonowania państwa, to samo bedzie teraz. Polska idiotami stoi i ktoś powiedział ze Polacy nie umieją się rządzić co potwierdza, nic nie uczymy się na błędach, nic nie rozumiemy z tego co się wokół nas dzieje. 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:20:14

to też wychowałeś córkę na darmozjdakę kóra nie wierzy w siebie że bedzie mogła sobie zapewnić byt tylko poszła po prośbie żyć na cudzym żołdzie za posłuszeństwo i oddanie. Widać że pisdzielska nieudaczna rodzina z was

#33 ~homosie w kościele~

~homosie w kościele~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:24:29

to też wychowałeś córkę na darmozjdakę kóra nie wierzy w siebie że bedzie mogła sobie zapewnić byt tylko poszła po prośbie żyć na cudzym żołdzie za posłuszeństwo i oddanie. Widać że pisdzielska nieudaczna rodzina z was

pójście na siostrę zakonną lub księdza to najlepsze wyjście dla osób homoseksualnych ze wsi i małych miasteczek. Tam za murami klasztorów i plebanii mogą uprawiać homoseksualizm.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:34:33

pójście na siostrę zakonną lub księdza to najlepsze wyjście dla osób homoseksualnych ze wsi i małych miasteczek. Tam za murami klasztorów i plebanii mogą uprawiać homoseksualizm.

idą bo się boją życ na własny rachunek, tam wyzbywają się swojej niezależnosci a przyjmują sluby posłuszeństwa za łóżko, strawę i ze tego nigdy nie braknie. Za tego typu decyzjami stoi olbrzymi lęk takiej osoby, że będzie musiała sam się mocować ze swiatem i sama wydłubywac dla siebie miejsce w świecie i woli zrezygnować z siebie i swojego "ja" na rzecz nie ważne co ja chcę wązne co ty chcesz odemnie panie, a tak naprawdę staje się pionkiem i służącą panów w kieckach. Za tym stoi nie żadne powołanie od boga tylko zwykły lęk, którego dziecko nabwiło się najczęściej obserwując swoich mocujacych się ż życiem rodziców. 

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 11:21:12

Taaa, mogła zostać np. blogerką modową, albo w jakiejś fundacji do bicia piany się załapać.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 11:35:25

Taaa, mogła zostać np. blogerką modową, albo w jakiejś fundacji do bicia piany się załapać.

oczywiście że lepsze to, jest przynajmniej panią swojego losu a nie posługiwaczką u księży 25 h na dobę czy w jakimś zakonie, to jest jakaś forma niewolnictwa za wikt i opierunek. Zobacz jak to jest wszytsko sprytnie pomyślane, musisz się wyzbyć wszytkiego, nie możesz inwestowac w siebie, coś zachowywać dla siebie, na przykład kupić sobie mieszaknie i tam część czasu spędzać tylko calkowicie zaufać komuś kto bedzie sprawiał całkowita kontrolę nad twoim życiem i całkowicie cie od siebie uzależni a ty masz mu być za to posłuszna 24h na dobę. Jak to jest psychologicznie dobrze rozkminione i widzą jak ludzi całkowicie człowieka ubezwałsnowolnić.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 11:58:40

na typie struktury zakonnej, tego całkowitego podporzadkowania i oddania siebie za całkowite posłuszenstwo były dawniej wojska rycerski zbudowane a echa tego są dalej widoczne w mundurówce czy strukturze parti szczeczególnie pis. My się tobą zaopiekujemy, damy ci posadkę pieniadze ale masz być całkowicie posłuszny i oddany partii i skakać, merdać ogonkiem, szczekać jak ci pan karze. To jest coś w kontrze do współczesnego wychowania człowieka gdzie się stawia na jego podmiotowść, niezleżnosć, własne zdanie  i to faktycznie jest taka wojna cywilizacyjna, starego zapatrywania na człowieka kóry jest tylko jakimś pionkiem w planie bożym a człowikeka kóry jest sobie i dla siebie wszytskim. 

#38 ~Romek z ul Ściegiennego~

~Romek z ul Ściegiennego~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 12:09:25

Szacunek rodzicom którzy swoje dzieci wychowali na księży,siostry zakonne,czy braci zakonników a nie na bydło.Ktoto widział żeby chłop w sukience,staniku i biustonoszu,szpilkach z pomalowanymi wargami szedł ulicą.Jestem za autenazją i to zezwierzęcenie się bezboleśnie wyeliminuje.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 12:16:16

Szacunek rodzicom którzy swoje dzieci wychowali na księży,siostry zakonne,czy braci zakonników a nie na bydło.Ktoto widział żeby chłop w sukience,staniku i biustonoszu,szpilkach z pomalowanymi wargami szedł ulicą.Jestem za autenazją i to zezwierzęcenie się bezboleśnie wyeliminuje.

te zakonnice i zakonniki są zwykle sieroty przestraszone zyciem, tak są wychowane że boją się życia i wolą schowac się pod sutannę, wyzbyć sie swojego "ja", nie płącić za czynsz jedzenie tylko całkowicie żyć na czyjś koszt za posłuszeństwo. Pokazuje to ze jesteś marnym rodzicem który przestraszył własne dzieci i nie nauczył ich wiary w siebie, widocznie sam jesteś przestraszony i tylko zasiłki i opieka władzy ci na rękę za posłuszeństwo. 

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 13:16:17

te zakonnice i zakonniki są zwykle sieroty przestraszone zyciem, tak są wychowane że boją się życia i wolą schowac się pod sutannę, wyzbyć sie swojego "ja", nie płącić za czynsz jedzenie tylko całkowicie żyć na czyjś koszt za posłuszeństwo. Pokazuje to ze jesteś marnym rodzicem który przestraszył własne dzieci i nie nauczył ich wiary w siebie, widocznie sam jesteś przestraszony i tylko zasiłki i opieka władzy ci na rękę za posłuszeństwo. 

Dajecie się wkręcać temu całemu Romkowi, który tylko chce tu nagonki na KK. Nie widzicie, że to podpucha?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych