Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

bałagan w sklepie viola

272 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 11:43:04

Wydaje mi się że to nie do końca tak jest że przez pana R. zamykają sklepy on jest w pewnym sensie pośrednikiem. On ma jakieś plany sprzedaży do zrealizowania bo tego od niego szef wymaga. I niestety jeśli sklepy przez dłuższy czas maja kiepskie utargi i przychód zrównuje się z rozchodem to najzwyczajniej nie opłaca im się utrzymywać takiego sklepu i zamykaja. Wiem że to jest bardzo przykre bo traci sie prace! Najgorsze jest to gdy na prawdę człowiek się starał robił wszystko żeby sprzedać jak najwięcej a tu nic z tego i likwiduja sklep!!

#142 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 08:42:38

Pan R jest w firmie podobno bardzo ważną osobą i szef liczy się z jego zdaniem.Jeślipostanowi ,że trzeba kogoś zwolnić to tak zrobi :) Uwierz,że wiem co piszę.Da wypowiedzenie i powie ,że on nie wie o co chodzi :)

#143 ~liza~

~liza~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 12:49:12

A wiecie dlaczego Pani Danka nie jest juz koordynatorem?

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 08:30:21

Witam,Pani Danusia ma monopol na Lubsko i jest nasza pozdrawiam,a kto pyta?

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 09:30:22

Witam,Pani Danusia ma monopol na Lubsko i jest nasza pozdrawiam,a kto pyta?

Bo kto pyta,nie błądzi... :lol:

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 13:14:56

A gdzie jest w Lipsku ten sklep? Bo nie kojarzę.

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 12:33:21

Pani Danusia jest nadal koordynatorem, z czego się bardzo cieszymy.

#148 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2013 - 23:15:40

A kto pisze a gdzie jest na jakich sklepach

#149 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 23:08:21

Ja bardzo ceniłam sobie pracę w firmie ale niestety "mój"sklep

-pomimo braku jakichkolwiek zarzutów podczas kontroli

zarówno prowadzenia jak i obsługi klientów

-został i tak zamknięty....i jestem osobą bezrobotną...

Muszę przyznać,że brakuje mi tej pracy...no i moich klientów

którzy nawet teraz (a minęło już 6 miesięcy) zaczepiają mnie

na ulicy i pytają o sklep....

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 18:57:07

..

#151 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 12:14:34

Właśnie zawsze jest tanie - za tanio buty sprzedają :-) Ale nie sądzę, żeby plajtowali - muszą mieć dobre ceny u producentów, albo chcą zachęcić klientów obniżkami.

No nie dziwi mnie że plajtuje przy takim zamykaniu i otwieraniu sklepów... Ileż to można..... w zasadzie to oni mają największe zarobki przy otwarciu i jakieś 2 do 4 miesięcy po otwarciu sklepu ( przynajmniej tak było u nas) a pózniej jak ludzie zobacza że te buciki nie zawsze są trwałe a załatwienie reklamacji to kompletnie czarna magia to się zniechęcają niestety. wiadomo od obuwia pochodzenia made in china nie można wymagać za wiele i to normalka zależy też jak się trafi zdażało się żę klientki kupiły buciki za 19.99 i przechodziły cały sezon a bywało że pani kupiła buty za 59,99 i po 2 tyg. przyszła oddać po np. podeszwa sie odkleiła. Gdyby reklamacje były rozpatrywane w miarę rzetelnie i w ciągu 2 tygodni to klienci też nie zniechęcali by się bo czuli by że jakby co to nie będzie problemu z butami. A tak musiałyśmy się wstydzić bardzo często i głupio tłumaczyć klientom!!! a niestety nie dobre opinie szybko się rozchodzą i pózniej się dziwic że ludzie nie kupują w VIOLI!!! No i nie zawsze tanie obuwie było tanie!!!

#152 ~viola~

~viola~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 11:25:03

a co sądzicie o technikach sprzedaży które nam przesłali?

#153 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 19:05:43

a co sądzicie o technikach sprzedaży które nam przesłali?

mówisz o "jak zostać najlepszym sprzedawcą w sieci viola"? hahaha śmiech na sali! Masz wmawiać klientom, że sprzedajesz polskie buty, a na metce "made in china" Kiedyś to była fajna firma teraz to jedna wielka lipa

#154 ~mila~

~mila~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 20:04:09

Zobaczymy co będzie dalej,musimy się starać jeszcze bardziej,ale jak to zrobić jak my już dajemy z siebie wszystko.

#155 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 14:11:28

mówisz o "jak zostać najlepszym sprzedawcą w sieci viola"? hahaha śmiech na sali! Masz wmawiać klientom, że sprzedajesz polskie buty, a na metce "made in china" Kiedyś to była fajna firma teraz to jedna wielka lipa

najlepsza zenada byla kiedy kozaki kosztowaly 119zl i nie byly ze skory a pod spodem pisalo "made in china" kiedy sie spytalam koordynatora jaki jest producent tych butow, pytam poniewaz klienci sie pytaja uslyszalam- tajemnica szefa,szef o tym nie mowi. he hehe MOJA RADA DLA WAS NIE WYSMETNIAJCIE SIE TAK NAD TYMI BUTAMI BO I TAK WAS ZAMKNA,WIEM TO NIESTETY Z AUTOPSJI :D

PS. Pozdrawiam cale szefostwo oraz cala "odgorną" załogę ktora to czyta i nie ma odwagi odpisac :D  Az z tak glupimi ludzmi pracujacymi w Waszej firmie nie macie,to ze my mamy/badz mielismy zawod sprzedawca to nieznaczy ze taki czlowiek to TREP!!!

#156 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 14:25:43

Malo tego radzilabym szefowi ogarnac swoj zespol rzadzacy poniewaz pracujac w taki sposob pojdzie jego firma z dymem,to przykre bo jednak chinskie bo chinskie ale fajne byly niektore buty.Radzilabym zastanowic sie i zmonitorowac prace kilku osb m.in. Pan S...,Pan R... pozatym koordynato powinien wiecej czasu poswiecic swoim sklepom a tu bylo : wpadanie na minute do sklepu i spadanie w minute ze sklepu :D malo tego  Pan R nie umie nawet  sprawdzic stanu pieniedzy w kasie-ZENADA!!!!!!!!!!! wparowywal na sekunde sprawdzal jak sa rostawione polki,pokrzyczal ze nie wolno klasc pudelek na gornych polkach ( gdzie magazyny byly bardzo pozapychane i mimo wielu prosb nikt nie raczyl przyjechac po buty) porzadzil gdzie co ma stac,postraszyl ze zamknie sklep - i sobie pojechal-raptem to trwalo 15min :) pracuje teraz w innej firmie obuwniczej do ktorej viola sie baardzo porownuje-niestety nie macie z nimi szans nawet w 1% tam jest organizacja wrecz idealna a koordynatorzy przyjezdzaja na caly dzien :)  Szkoda ze czasem nie sluchac swoich pracownikow-bo jesli o nas baardzo apelowalysmy o pomoc z kazdej strony i wyraznie mowilysmy ze chcemy pracowac i nie chcemy sie zamknac ale wiadomo ze kazdy mial nas w d....najlepiej 60sklepow zaknac i 60 otworzyc  w nastepnym miesiacu ale to nie na raz sztuka kiedys sie to skonczy :( POZDRAWIAM

#157 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 20:59:54

Ja w tej firmie pracuję ponad 2 lata i bardzo lubię to co robię,wiadomo w każdej pracy są jakieś minusy ale ogólnie nie zamieniła bym jej na żadną inną :) Ostatnio jest stres i nerwy bo utargi spadły ale tak zawsze jest w okresie wakacji ludzie wyjeżdzają na urlopy i nie kupują a my nie damy im z własnej kieszeni by kupowali.Także miejmy nadzieję że przetrwamy ten okres i nadal będziemy paniami "bucikowymi"jak nazywają nas klienci :)

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i nie zadowolonych pracujących w naszej firmie.

#158 adjer12

adjer12

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 18:55:53

Dzisiaj w Warszawie przed chwilą stracił przytomność kierowca autobusu i zabił bardzo dużo ludzi sporo rannych !
Inforamcje i zdjęcia ! http://ulinks.net/00fe

#159 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 08:10:21

Co powiecie na sprzedaż skarpet * sierpień /wrzesień*  ???????

#160 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 08:22:39

http://www.tnijse.pl...gnuje_nareszcie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych