Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BĄDŹMY WDZIĘCZNI NAUCZYCIELOM!

108 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 20:06:36

To prawda, jak widzę tego przywódcę co brata się z kodziarzami to, aż mi dziwne, że nauczyciele idą za nim jak w dym.

On to jeszcze nic. Najgorsze są te cwaniaki z rządu co tak bratają się z ojcem inkasentem. Braterstwo to kosztuje ciężkie miliony.

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 20:13:37

Nikt nie płaci za czas strajku. Tak stanowi prawo. Nauczyciele walczą o podwyżki za pracę. Nie zauważyłeś, że dyskusja tego dotyczy? Nie rządają wynagrodzenia za czas strajku?

A wszędzie głośno, że nauczyciele strajkują dla dobra dzieci, a podwyżki to drugi plan.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 20:18:57

A wszędzie głośno, że nauczyciele strajkują dla dobra dzieci, a podwyżki to drugi plan.

To źle słyszałeś. Każdy walczy o dobro dla siebie. Nauczyciele o pieniądze a o dobro dzieci niech walczą ich rodzice.

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 20:42:32

To źle słyszałeś. Każdy walczy o dobro dla siebie. Nauczyciele o pieniądze a o dobro dzieci niech walczą ich rodzice.

Dobrze słyszałam bo w radiu Zet jak się wypowiadała paniusia przewodnicząca strajku jednej z warszawskich szkół. "Strajkujemy dla dobra dzieci, żeby one miały lepsza przyszłość w szkole, aby Nauczyciele mieli więcej czasu dla nich i nie musieli dorabiać .....???? Żenada i wstyd żeby zasłaniać się dziećmi.

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 20:58:06

Drodzy Rodzice czy Wasze pociechy już się uprzykrzyły, że chcecie ich wysyłać do szkoły tak krytykowanej, w której nic nie można się nauczyć ponieważ nauczyciele są słabo wykształceni, bardzo roszczeniowi, po słabych uczelniach i zdanych egzaminach za łapówki. Coś mi tutaj nie gra.
Moje dzieci chodziły do peerelowskich szkół, były wrogami komuny. Dzisiaj dobrze zarabiają, mają prestiz, znają kilka języków obcych i popierają nauczycieli w ich dążeniach.

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 21:00:03

walką o dobro nazywasz pomiatanie najsłabszymi, wykorzystywanie uczniów, pozbawianie ich konstytucyjnych gwarantów, marnowanie ich czasu nauki na wasze rozróby? Wam nikt nie zrobił takiego numeru - nie wiecie jakie to przykre!!!

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 21:10:17

Drodzy Rodzice czy Wasze pociechy już się uprzykrzyły, że chcecie ich wysyłać do szkoły tak krytykowanej, w której nic nie można się nauczyć ponieważ nauczyciele są słabo wykształceni, bardzo roszczeniowi, po słabych uczelniach i zdanych egzaminach za łapówki. Coś mi tutaj nie gra.
Moje dzieci chodziły do peerelowskich szkół, były wrogami komuny. Dzisiaj dobrze zarabiają, mają prestiz, znają kilka języków obcych i popierają nauczycieli w ich dążeniach.

To w których perelowskich szkołach tych języków obcych uczyli?Bo jak ja chodziłem był tylko jeden.To nie wymagales od nauczyciela jakiś efektów w nauce swoich dzieci.Moze tez strajkowali i kiedy biorąc za zakładników własnych uczniów?Moze tez byłeś wrogiem,który posyła swoje pociechy bo mu się uprzykrzyly?Ludzie nie strajkują normalnie pracują a dzieci powinny być w szkole zaopiekowane!

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 21:22:31

ty, te posty redaguj z kimś mądrzejszym, chyba, że robisz kabaret.

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 07:06:02

Uniwersytet Warszawski jest w piątej setce uniwersytetów na świecie.To chyba nie jest przypadek.A w rankingu nauczania matematycznego Polska na 49 miejscu.Ukraina na 27.
Jaruzelski w stanie wojennym aby ich kupić nadał im przywileje i wszyscy za to do dzisiaj płacimy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych