Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

BĄDŹMY WDZIĘCZNI NAUCZYCIELOM!

108 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 17:22:34

Wszyscy piszą o zawodzie nauczyciela jakby to była bajka - mało godzin i kupa pieniędzy! Sama studiowałam pedagogikę ale zawodu się nie podjęłam bo zwyczajnie nie mam do niego pasji. Próbowałam ale niewdzięczność dzieci i ich rodziców w połączeniu z niskimi zarobkami skutecznie mnie zniechęciły. Nauczycielem chciałam zostac bo było w moim życiu kilku którzy wzbudzili we mnie ciekawość świata i szacunek do tego zawodu. W każdej szkole są nauczyciele warci dużo więcej niż wycenia ich na to Państwo. Nauczyciele którzy uczą z pasją, nauczyciele którzy inwestują własne pieniądze w przybory edukacyjne, nauczyciele którzy nieustannie rozwijają się na kursach, którzy poświęcają swój czas wolny na szkolne przedsięwzięcia. Dlatego właśnie uważam, że solidny nauczyciel zasługuje na godziwe pieniądze. Rozumie to Warszawa, rozumie Kraków, Wrocław, rozumieją artyści i przedstawiciele inteligencji. Nie rozumieją tego ludzie, którzy sami nie są dobrze wyedukowani. Edukacja nie jest dla nich ważna, nie widzą jak kluczową rolę pełni ona w budwaniu zdrowego, mądrego społeczeństwa.
Nauczyciele są warci podwyżek, to oni zajmują się naszymi dziećmi, które są dla nas bezcenne, dlaczego więc chcemy oszczędzać na ich dobru?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 18:43:55

Wszyscy piszą o zawodzie nauczyciela jakby to była bajka - mało godzin i kupa pieniędzy! Sama studiowałam pedagogikę ale zawodu się nie podjęłam bo zwyczajnie nie mam do niego pasji. Próbowałam ale niewdzięczność dzieci i ich rodziców w połączeniu z niskimi zarobkami skutecznie mnie zniechęciły. Nauczycielem chciałam zostac bo było w moim życiu kilku którzy wzbudzili we mnie ciekawość świata i szacunek do tego zawodu. W każdej szkole są nauczyciele warci dużo więcej niż wycenia ich na to Państwo. Nauczyciele którzy uczą z pasją, nauczyciele którzy inwestują własne pieniądze w przybory edukacyjne, nauczyciele którzy nieustannie rozwijają się na kursach, którzy poświęcają swój czas wolny na szkolne przedsięwzięcia. Dlatego właśnie uważam, że solidny nauczyciel zasługuje na godziwe pieniądze. Rozumie to Warszawa, rozumie Kraków, Wrocław, rozumieją artyści i przedstawiciele inteligencji. Nie rozumieją tego ludzie, którzy sami nie są dobrze wyedukowani. Edukacja nie jest dla nich ważna, nie widzą jak kluczową rolę pełni ona w budwaniu zdrowego, mądrego społeczeństwa.
Nauczyciele są warci podwyżek, to oni zajmują się naszymi dziećmi, które są dla nas bezcenne, dlaczego więc chcemy oszczędzać na ich dobru?

Żenujące jest się tak samej chwalić pani profesor. Ale i kilka mądrych musli pani zawarła w liście:

W każdej szkole są nauczyciele warci dużo więcej niż wycenia ich na to Państwo. - Prawda, często niedoceniani, nie wystawiani do nagród przez dyrektorów, teraz się ujawnili. To ci, którzy pozostali na stanowiskach pracy z młodzieżą, mimo nacisków i szantaży ze strony tych, którzy są pupilkami dyrekcji.

Dlatego właśnie uważam, że solidny nauczyciel zasługuje na godziwe pieniądze. Jak wyżej.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 18:46:34

RODZICU, CHCESZ, ŻEBY TWOJE DZIECKO SIĘ DOBRZE UCZYŁO? ZABIERZ MU TELEFON!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 18:59:18

Żenujące jest się tak samej chwalić pani profesor. Ale i kilka mądrych musli pani zawarła w liście:
W każdej szkole są nauczyciele warci dużo więcej niż wycenia ich na to Państwo. - Prawda, często niedoceniani, nie wystawiani do nagród przez dyrektorów, teraz się ujawnili. To ci, którzy pozostali na stanowiskach pracy z młodzieżą, mimo nacisków i szantaży ze strony tych, którzy są pupilkami dyrekcji.
Dlatego właśnie uważam, że solidny nauczyciel zasługuje na godziwe pieniądze. Jak wyżej. </p></p>

Popieram.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 19:16:43

Pora, aby rodzice maturzystów już przystąpili do działania w obronie matur swoich dzieci ! Nauczyciele spod sztandaru broniarza nie mogą terroryzować uczniów !

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 19:25:52

Co są winne dzieci ze nauczyciele nie mogą się nażreć??

#7 ~goŚĆ~

~goŚĆ~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 21:27:30

Dlatego właśnie uważam, że solidny nauczyciel zasługuje na godziwe pieniądze. Jak wyżej.

szczera prawda jak nauczyciel może popierać takie hasła że w ramach protestu nie damy promocji uczniom nie damy możliwości zdania egzaminu maturalnego. To jest czysta polityka. Dobrze napisane powyżej mimo nacisków część nauczycieli umożliwiło przystąpienie gimnazjalistom do egzaminu. Dajcie też możliwość maturzystom - to są wasi uczniowie, którzy do momentu gdy nie dowiedzieli się że ich matura może się nie odbyć jeszcze Was swoich pedagogów szanowali ...........nawet popierali Wasz protest ale teraz zamiast poświęcić swój czas na naukę przed egzaminem śledzę wiadomości by dowiedzieć się czy egzamin się odbędzie.  Młodzież to nie karta przetargowa. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 08:39:13

I tu się mylisz. I to bardzo. W mojej szkole wszystkie łamistrajki, których byłes łaskaw nazwać,,pozostali z młodzieżą", to są nauczyciele, którzy na co dzień olewają równo i są wystawiani do wszystkich nagród, bo donoszą. Chyba trochę zburzyłem  Twoją koncepcję

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 08:44:00

szczera prawda jak nauczyciel może popierać takie hasła że w ramach protestu nie damy promocji uczniom nie damy możliwości zdania egzaminu maturalnego. To jest czysta polityka. Dobrze napisane powyżej mimo nacisków część nauczycieli umożliwiło przystąpienie gimnazjalistom do egzaminu. Dajcie też możliwość maturzystom - to są wasi uczniowie, którzy do momentu gdy nie dowiedzieli się że ich matura może się nie odbyć jeszcze Was swoich pedagogów szanowali ...........nawet popierali Wasz protest ale teraz zamiast poświęcić swój czas na naukę przed egzaminem śledzę wiadomości by dowiedzieć się czy egzamin się odbędzie. Młodzież to nie karta przetargowa.

Krytykujesz ciągle nauczycieli a teraz nagle są ci potrzebni? Przypominasz sobie a tej osobie kiedy potrzebujesz dobrej oceny na koniec, a przez cały rok przeszkadzasz mu w pracy? Teraz widać kto jest kto. Swoim uczniom już wystawiłem oceny, więc nie oceniaj wszystkich jednakowo i nie uprawiaj polityki.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 08:53:23

Ludu ciemny daj auto nauczycielowi i dom też a będziesz zbawiony .
Konto przekaż tylko w Euro

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 08:58:21

Ludu ciemny daj auto nauczycielowi i dom też a będziesz zbawiony .
Konto przekaż tylko w Euro

Napisał, co wiedział, zawierając w tym wszystko, co kiedykolwiek miał w głowie. IQ=10

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 08:59:08

I tu się mylisz. I to bardzo. W mojej szkole wszystkie łamistrajki, których byłes łaskaw nazwać,,pozostali z młodzieżą", to są nauczyciele, którzy na co dzień olewają równo i są wystawiani do wszystkich nagród, bo donoszą. Chyba trochę zburzyłem  Twoją koncepcję

Chyba prokuratura się panią zainteresuje. To jest już oczernianie i to konkretnych osób. Ma pani jakieś dowody? Może pani poda, jaka to szkoła.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 09:00:19

Kuratorium w Krakowie. Rozmowa ze strajkującą w czasie egzaminów nauczycielką:
- Martwię się o swoje dziecko, bo też dziś ma egzamin. Nie w mojej
szkole. Na szczęście chodzi do katolickiej a oni nie strajkują.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 09:04:49

Chyba prokuratura się panią zainteresuje. To jest już oczernianie i to konkretnych osób. Ma pani jakieś dowody? Może pani poda, jaka to szkoła.

A tobą psychiatra.
Wyraźnie tam pisze Pan ,gdzie widzisz Panią.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 09:13:00

Człowieku, jesteś żałosny. Podaj paragrafy, które zostały naruszone. Jakich konkretnych osób? W jakiej szkole? No, chyba, że się poczuwasz....Lubisz straszyć? Podnieca cie to? Chyba się nie wyspałeś.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 09:44:04

jak skuńcełem podstawówke po kilkakrotnym powtorzaniu klas, to moj łojciec zaniusł dyrektorowi szkoly koszyk czerwunych buroków ćwikłowych, no i ten dyrektor te buroki wziął, i jesce się ucieseł

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 09:47:59

Podobno jeden z nauczycieli w Końskich marzy, żeby  zostać ministrem oświaty. I stara się na to zasłużyć. Ciekawe, kto to? B)  B)  B)  B)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 10:10:31

Burmistrz, zastępca burmistrza, starosta itp. To tylko w Końskich. Jeszcze nauczyciel ministrem. Bez przesady. starczy tego.

#19 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 13:57:09

:wub:

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 20:12:43

Ha ha nauczycielu czytaj ze zrozumieniem, a później strasz prokuratorem. Tu się kupy nic nie trzyma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych