Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sekretarz~

~sekretarz~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 13:13:42

zam zdegradował się do rangi wsi.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 13:32:29

Powinni zapłacić mieszkańcy wespół z  kościołem  katolickim gdyż  naród żydowski dał im mesjasza którym był jezus chrystus więc wdzieczność tym bardziej im się należy.Że o Maryji nie wspomnę jakiej była narodowości.

#3 ~stanley~

~stanley~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 19:13:08

tu lekka ręką wydaje się publiczne pieniądze a samolot na Pułankach czeka i na niego jakoś nie ma pieniędzy - zastanawiające????

#4 ~Jack~

~Jack~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 23:05:51

Kopański z PiS dogadał się z Żydami? jaka to prawica???

#5 ~JACK MANIPULANT~

~JACK MANIPULANT~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 05:38:22

JACK co ty za bzdury piszesz?Tylko RADNI PIS nie głosowali za budową tego pomnika.W Ostrowcu rządzi TOS i prezydent z TOS i radni z PO,TOS i SLD głosowali za budową tego pomnika.Nie ,,zauważyłeś'' tego?Jaki masz cel we wprowadzaniu w błąd innych?Reprezentujesz partie koalicyjne?

#6 ~WIESŁAW~

~WIESŁAW~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 06:58:09

tu lekka ręką wydaje się publiczne pieniądze a samolot na Pułankach czeka i na niego jakoś nie ma pieniędzy - zastanawiające????

sterta posowieckiego złomu,a pamięć ZAMORDOWANYCH

15 000 LUDZI

#7 ~Robik~

~Robik~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 07:20:43

Przecież Górniak wyraźnie mówi, że jego poprzednik rozpoczął temat pomnika. Pis się dogadywał z Żydami, a teraz głosował przeciw. Oto cały PIS. A pomnik to niech sobie Żydzi ufundują, a nie wciąż każą nam płacic za swoją tragedie, której myśmy na nich nie sprowadzili.

#8 ~Agata Domagała~

~Agata Domagała~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 08:55:40

sterta posowieckiego złomu,a pamięć ZAMORDOWANYCH

15 000 LUDZI

I co z tego? Ilu ludzi codziennie ginie na drogach, w "pokojowych" wojnach, na ulicach. Ile osób ginie i się nigdy nie odnajduje? Wszystkim mamy stawiać pomniki? Z resztą jest wyraźnie napisane, że byli obywatelami Polski, czyli po prostu Polakami, tak jak powiedział Jacek. Ja myślę, że nie przywróci ich to do życia, ani w niczym im nie pomoże. Ponad to, wolę samolot na Pułankach (bo naprawdę dobrze tam wygląda), niż kolejny kamień przy drodze wart 20 tys, na który i tak nikt nie zwróci uwagi. 

#9 ~Agata Domagała~

~Agata Domagała~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 09:01:01

Jeżeli Żydzi chcą swój pomnik w Ostrowcu, to niech zapłacą z własnych kieszeni. My nie mamy pieniędzy na monitoring, ani na zmianę nazwy ulicy. Nie stać nas na stawianie kolejnych pomników, czy to dla Żydów, czy Polaków, czy nawet rosomaków, nie sądzicie? Po co wyrzucać pieniądze w błoto? Mamy w naszym mieście najwyższe podatki w regionie! A 20 tys może wydaje się mało, ale to będzie kolejna cegiełka do naszego długu. I co? Kto nas później z niego wyciągnie? Powinniśmy się starać go zniwelować, usunąć. I myślę, że każdy tysiąc zapłaconego długu powinien się liczyć. Ale nie! Po co! Przecież możemy stawiać pomniki Żydom :) A Pani Pastuszko mieszka w Warszawie, więc skoro chce takie pomniki, to niech sobie je wybuduje właśnie tam. Albo niech wyłoży pieniądze ze swojej fundacji/stowarzyszenia i postawi go w Ostrowcu. Mnie to nie obchodzi. Bylebym nie musiała płacić wyższych podatków, bo ktoś powiedział "ja chcę". 

I w ogóle nie wiem, skąd autor artykułu wymyślił duże poparcie dla pomnika. Naprawdę niewiele osób popiera tą inwestycję. Głównie ludzie, którzy nie mieszkają w Ostrowcu, jak widać. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 10:16:54

A ja chcę tego pomnika, i co mi zrobicie? :P

W dodatku za publiczne pieniądze !!!

#11 ~asdf~

~asdf~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 10:43:30

Na sam koniec artykułu pojawiło się jawne kłamstwo. Oficjalne pismo już jakiś czas temu wpłynęło do UM.

#12 ~uwaga na portfele~

~uwaga na portfele~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 11:49:26

Gościu miły! Nic Ci nie zrobimy. Olejemy cię.

#13 ~uwaga na portfele~

~uwaga na portfele~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 11:53:03

Wyniki sondy wskazują na zdecydowany sprzeciw mieszkańców Ostrowca. Lokalne władze mogłyby wziąć pod uwagę głos swoich wyborców.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 14:38:29

A ja chcę tego pomnika, i co mi zrobicie? :P

W dodatku za publiczne pieniądze !!!

chcieć to ty sobie możesz,ofiaro 

#15 ~robik~

~robik~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 15:13:58

Z taką różnicą, że pani Pastuszko mieszka w Warszawie i tam płaci podatki, a w Ostrowcu my płacimy. To dlaczego osoba z Warszawy mówi nam na co my w Ostrowcu mamy wydawać pieniądze??

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 15:27:49

Ja żądam tego pomnika!

#17 ~Monika P.~

~Monika P.~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 19:53:33

Z taką różnicą, że pani Pastuszko mieszka w Warszawie i tam płaci podatki, a w Ostrowcu my płacimy. To dlaczego osoba z Warszawy mówi nam na co my w Ostrowcu mamy wydawać pieniądze??

Łatwo Pan typuje ludzi do wykluczenia ze wspólnoty ostrowczan. Gdybym chciała być taka jak pan, powiedzialabym tak. "Pan jest z Sandomierza. Od ilu lat pan mieszka w Ostrowcu? Co pan wie o mieście? Proszę sobie wyobrazić, że moja rodzina to rdzenni ostrowczanie i taka ludność napływowa jak Pan, to moim zdaniem nie ma tu nic do gadania. To nasze miasto, rdzennych ostrowczan". No i co, uważa Pan, że to fajne? Bo ja uważam, że to podłe.

Przypomnę też, bo w tej dyskusji o tym się zapomina, że prawo glosu w demokracji jest prawem obywatelskim i nie zależy od kasy.

Poza tym jestem bardzo ciekawa, skąd pan wie, gdzie płacę podatki. Czy pan wie, że nie że nie ma pan prawa publicznie pisać ani tego, gdzie ktoś płaci podatki, nawet jeśli są to pana domysły, podobnie jak jego PESEL-u albo innych danych osobowych?

Monika P.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ostrowiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych