Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Auto rodzinne

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wioletka

Wioletka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 20:49:27

Poszukuję bezpiecznego auta rodzinnego którym nie bedzie wstyd wyjechac do miasta :D poproszę o jakieś propozycję 

#2 ~geneczka~

~geneczka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 16:21:08

a może 308 od peugeot? Duży samochód, który jak na francuski model wygląda rewelacyjnie. Moja siostra ma taki model i spokojnie na wakacje, czy jakieś wyjazdy to wszyscy się spokojnie mieszczą. Ona zawsze miała oko do szukania okazji i tak samo ten samochód też ustrzeliła ze sporym upustem

#3 ~Małamimi~

~Małamimi~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 18:25:29

Ja niemieckim się tłukłam do tego czasu, bo dziś odmówił mi dalszej jazdy . Auto wylądowało na warsztacie :( tez zaczynam mysleć o jakimś francuzie.

#4 ~patrycja~

~patrycja~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 14:01:36

A ja korzystam z mazdy2 zakupionej w salonie Mazda Klimczak w Częstochowie, to całkiem zgrabne auto. W dodatku mało awaryjne, nadaje się z jednej strony na krótsze, z drugiej na nieco dłuższe wypady. I wreszcie, aspekt najważniejszy - bezpieczeństwo. Mazdy są bardzo bezpieczne, a to dla mnie szczególny czynnik, ponieważ jestem głową rodziny i często przewożę dwójkę swoich dzieci do szkoły. Odpowiadam nie tylko za siebie, ale i za nie. 

#5 ~polski biedak~

~polski biedak~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 19:34:20

Ja myślę o syrence z napisem na przedniej klapie "Tera Polska" , na tylnej klapie "jak mnie dogonisz będę Twoja"  :lol:

#6 basiaxx

basiaxx

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 16:38:23

Zdecydowanie toyota C-HR. Ja mam 2 dzieci i psa i bez problemu się mieścimy ;p

serwis toyota - https://www.toyota.zabrze.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych