Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Atlanta - Maliszów

316 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~normalny~~

~~normalny~~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2008 - 16:40:02

Odradzam tą dyskotekę, lepiej kupić sobie flaszkę wódki i wypić w domu niż bawić się w tym syfie.
O łazienkach nawet nie wspominam bo się porzygać można , dj-e do dupy wydzierają ryje i grają lipną muzyke.
Patologia okropna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Omijajcie tą budę z daleka.

#2 ~Olkaaaa~

~Olkaaaa~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 15:19:22

zgadzam się to jest obora a nie klub, w ostatnią sobotę jakiś cham mnie piwem oblał

#3 ~szook~

~szook~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 00:52:13

O matko!! to tam jeszcze ktoś wogule jeździ... już kilka lat temu to był klub dla patologicznych maloletnich pudernic i najaranych i nagrzanych kolesi czekajacych na latwy lup albo szukajacych problemów... ooojjjj.... straszne miejsce... teraz musi byc jeszcze gorzej... chcialabym zobaczyc co sie tam teraz dzieje... ale chyba moje nerwy by tam nie wytrzymaly...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2008 - 13:07:45

Byłam ostatnio pierwszy raz i ostatni, przecież to jest jakaś stodoła a nie dyskoteka.

#5 ~VAKO~

~VAKO~
  • Goście

Napisano 06 październik 2008 - 15:56:24

Macie racje, że to jeden wielki syf. Byłem ostatnio, wyszedłem po pięciu minutach, bo się wytrzymać nie dało. Łazienki zajszczene,śmierdzi gnojem, pełno pijanych DZIWCZYN do tego jeszcze małoletnich, a co najlepsze klubem to nazywają. Krótko mówiąc jest to miejsce w którym zjeżdża się cała szumowina, dzicz , hołota, itd. Tym wiejskim dysko powinien się prokurator zainteresować ! Dwunastoletnie dzieci piwo kupują bez problemu ! Dyskdżokeje są tak śmieszni, że brak słów aby ich opisać, jeszcze mają czelność się Dj'ami nazywać.

#6 daeone

daeone

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 12 październik 2008 - 19:19:00

to jeszcze dziala??? bylem tam raz i o raz za duzo (fakt bylem mlody i glupi;)

#7 ~dziewczyna~

~dziewczyna~
  • Goście

Napisano 13 październik 2008 - 23:42:59

Oj troszki przesadzacie z tym najeżdżaniem na atlantę, fakt przyjeżdża tam dużo osób ze wsi, ale co z tego, ze wsi nie znacz gorszy. Ja sama jestem z Radomia a wole tam jeździć niż np do G2. Ochrona tam jest bardzo rygorystyczna, ale to dobrze chociaż ludzie czują się bezpieczniej kiedy wyprowadzają jakiegoś najeba.... klienta. A muza jest tam the best , normalnie nic tylko kombinować pojazd i jeździć tam co sobota;-);-). Skoro jest tam tak tragicznie to czemu już o 22 trzy parkiety są całe zapełnione ludem????

#8 ~~kolo~~

~~kolo~~
  • Goście

Napisano 15 październik 2008 - 10:40:48

BRAWO!!!!!!!! atlanta nie jest taka zła, nie wiem czym sie rozni od g-2 czy od czarnej, wszedzie jest taka sama patologia tylko na atlancie kazdy ja widzi!! a małolatow to w g-2 tez mozna spotkac!!!!

#9 ~DJxxxx~

~DJxxxx~
  • Goście

Napisano 15 październik 2008 - 13:24:43

Oj troszki przesadzacie z tym najeżdżaniem na atlantę, fakt przyjeżdża tam dużo osób ze wsi, ale co z tego, ze wsi nie znacz gorszy. Ja sama jestem z Radomia a wole tam jeździć niż np do G2. Ochrona tam jest bardzo rygorystyczna, ale to dobrze chociaż ludzie czują się bezpieczniej kiedy wyprowadzają jakiegoś najeba.... klienta. A muza jest tam the best , normalnie nic tylko kombinować pojazd i jeździć tam co sobota;-);-). Skoro jest tam tak tragicznie to czemu już o 22 trzy parkiety są całe zapełnione ludem????

Jeśli lubisz się bawić na śmietniku to już twoja sprawa. Dużo ludzi jeździ do Atlanty dlatego, że ma blisko i nie ma gdzie pojechać. Dziewczyny przychodzą bo wjazd jest za darmo. Możesz mi wierzyć lub nie ale zwiedziłem bardzo dużo dyskotek / klubów w miastach i wsiach, ale takiego dziadostwa jak w Atlancie to chyba nigdzie nie ma. W Atlancie wszystko jest zrobione najmniejszym kosztem , aby tylko było. Popatrz na stoliki jak są zrobione, wkręty z nich wystają, albo na te papierowe dekoracje. Jest też złodziejstwo, giną telefony, samochody są okradane na parkingu ... można tak wymieniać w nieskończoność. Dobrze napisałaś, że trzeba kombinować pojazd np. furmankę hehe bo tylko takim pojazdem tam jechać.

BRAWO!!!!!!!! atlanta nie jest taka zła, nie wiem czym sie rozni od g-2 czy od czarnej, wszedzie jest taka sama patologia tylko na atlancie kazdy ja widzi!! a małolatow to w g-2 tez mozna spotkac!!!!

HEHEHEHE.... ale się uśmiałem , skoro nie widzisz czym się różni Atlanta np od G2 to Ty chyba ślepy jesteś. Różni się np.: wystrojem, łazienkami, nie ma butów odbitych na ścianach, oświetlenie lepsze itd. W sumie to rożni się wszystkim. Jeśli każdy widzi patologie w Atlancie tzn, że jest jej tam najwięcej. Może i małolaty do G2 przychodzą ale nie takie jak do Atlanty.

Uzasadnij czymś tą swoją wypowiedź, bo to tylko puste słowa niczym nie poparte.

#10 ~dziewczyna~

~dziewczyna~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 00:31:13

E tam najmniejszym kosztem, na pewno drogie były te ściany w Atlancie, bo one są jakieś specjalne, że nie słychać muzyki z drugiej sali, taki bajer wiesz hehe

#11 ~DJxxxx~

~DJxxxx~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 12:31:15

E tam najmniejszym kosztem, na pewno drogie były te ściany w Atlancie, bo one są jakieś specjalne, że nie słychać muzyki z drugiej sali, taki bajer wiesz hehe

Przypatrz się dobrze na wszystko w tej dyskotece, bez problemu zauważysz, że nie ma tam nic porządnego. Z tymi ścianami to pojechałaś, przecież to zwykłe ściany :lol:

#12 ~lubiacy zabawe~

~lubiacy zabawe~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 15:38:55

są gusta i guściki jedni lubią jeździć do g2 inni do atlanty i nic z tym nie poradzimy... nie wiem czemu każdy mówi ze tam jest tak źle a zauważając sporo osób tam jeździ z radomia co mieli by o wiele bliżej do większości radomskich klubów... jednak musi być coś co ich tam przyciąga... a nie wiem jak inni mowie tu o sobie bynajmniej muzyka jest tam dobra i to dla tego miejsca ogromny "+"

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 15:58:11

do atlanty jeździ dziadostwo, jak ktoś nie ma na wstęp do lepszego miejsca to jedzie do maliszewa, bo tam dziewuchy za darmo włażą i chłopy po 10 zeta

#14 ~daga~

~daga~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 13:23:35

Głupoty gadacie, ja wejdę wszędzie, a i tak wole jeździć do Maliszewa, bo jest tam dobry klimat;];]

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2008 - 14:54:29

Świetny wybór, pogratulować buhahahaha........ , najgorsza dyskoteka w okolicy

#16 ~madzia~

~madzia~
  • Goście

Napisano 24 październik 2008 - 07:39:09

Ja też tam lubię jeździć pomimo tego jak najeżdżają na to miejsce;-p jak komuś się nie podoba to niech tam nie przyjeżdża proste i logiczne:)

#17 ~BDFR~

~BDFR~
  • Goście

Napisano 29 październik 2008 - 19:51:56

WALCIE SIE MALISZOWSKIE DZIWKI

#18 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2008 - 16:58:01

ku*** ! jak wam sie nie podoba to nie jezdzcie tam ja pier***e ! jedzicie w pizdu h** wie dokad a tam sie nie pokazujcie ! wedlug mnie i wielu moich znajomych jest tam zajebista zabawa i w h** razy lepsza niz w jakich kolwiek innych klubach ! jebac was ! i pozdro dla tych ktorzy tak jak ja lubia bawic sie na atlancie ;)

#19 ~Gość::::~

~Gość::::~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2008 - 16:41:05

Bylem raz i juz nie pojade..Masakra normalnie....żal/można tylko za darmo dostac w zeby. w przeciagu godz widzialem tyle dymow ze niezliczylem.porazkaa, jaki mozna to porownywac z g2?? bo niewiem

#20 ~Malwi~

~Malwi~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2008 - 22:46:20

też jeżdżę tam i mi się podoba... nie każdy może podzielać moją uwage, bo wiem że sa jest fajna zabawa:) wg mnie atlanta=czarna:) tam też rewelacyjnie nie jest... każdy ma prawo uwzględnić wsoje poglądy i nie ma co tu krytykować czyjś wybór...:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych